56. Aprilveiling 2023

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

Twee kaarskandelaren, 1810
Startprijs 3.000 EUR

Likeurkelder + 4 karaffen
Startprijs 220 EUR

Antieke 19e eeuwse likeurkelder van mahoniehout, met vier flacons. Drie soorten. Afmeting: 21 x 18 x 18 cm. In goede staat.

2x Oosterse buffelhoorn op messing voet
Resultaat: 70 EUR

Twee Oosterse buffelhoorns met messing voet + monturen. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Twee antieke turfkisten, 1900
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke messing beslagen houten turfkisten met decor. Circa 1900. Afmeting: 46 - 50 cm. In goede staat.

Twee Duitse wandborden Ø 55 cm.
Startprijs 180 EUR

Twee zeer grote Duitse terracotta wandborden met messing omranding. Historisme. W.S. + S. 1x Schloss Neckar Heidelberg. 1x Wartburg. Afmeting: Ø 55 cm. In goede staat.

Vintage W.M.F. koffiemachine
Startprijs 150 EUR

Reiskist
Startprijs 250 EUR

Twee Franse cassolettes, H 48 cm.
Resultaat: 550 EUR

Twee antieke Franse marmeren cassolettes met brons vergulde versiering. Onder andere; ramskoppen, kariatiden en guirlandes. Circa 1900. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Twee Franse vazen, 1900
Startprijs 180 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen vazen met putti, ranken en een rood marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Italiaanse lampenvoet, H 170
Resultaat: 70 EUR

Italiaanse houtgestoken lampenvoet met polychromie en vergulding. Afmeting: H 170 cm. In goede staat.

Kapstok met tegels, 1900
Resultaat: 40 EUR

Meerschuimpijp + foedraal
Resultaat: 60 EUR

Zeer grote meerschuim tabakspijp met leeuwenkop + foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.

2x Theestoof
Startprijs 140 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse theestoven met binnenbak. Onder andere Willem III. Circa 1850. Afmeting: circa 43 - 45 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke theestoven
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Hollandse theestoven met messing binnenbak. Afmeting: 39 - 42 cm. In goede staat.

Twee kapitale plated tafelstukken
Startprijs 200 EUR

Stoof + koperen ketel
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Willem III stoof met grote rood-koperen waterketel. Afmeting: 73 x Ø 30 cm. In goede staat.

Dienblad met inlegwerk
Resultaat: 180 EUR

Antiek geëboniseerd dienblad met wortelnoten intarsia. Floraal decor. Circa 1880. Afmeting: 58 x 78 cm. In goede staat.

18e Eeuws Hollandse theekist
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten louis quinze theekist met drie compartimenten, origineel beslag en slot. Afmeting: 15 x 23 x 15 cm. In zeer goede staat.

Antieke theekist
Startprijs 100 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniehouten theekist met drie compartimenten + deksels. Afmeting: 20 x 33 x 15 cm. In goede staat.

Chinees juwelenkastje
Resultaat: 80 EUR

Chinees hardhouten juwelenkastje met messing monturen + plaquettes van mineralen. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 18 x 13 cm. In goede staat.

Engelse brievenkist
Resultaat: 70 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten brievenkist met intarsia + gripringen. Afmeting: 19 x 24 x 17 cm. In goede staat.

4x Dekseldoos
Resultaat: 60 EUR

Vier dekseldozen. Divers. Europa et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.

Franse boulle theekist
Startprijs 300 EUR

Mooie 19e eeuwse Franse boulle theekist met aan de zijkant een lade. Afmeting: 14 x 14 x 13 cm. In zeer goede staat.

Theekist
Startprijs 150 EUR

18e Eeuwse louis seize theekist met palissander, intarsia en hengsel, brons. Lichte fineerschade. Afmeting: 12 x 13 x 10,5 cm. In goede staat.