Antieke 19e eeuwse likeurkelder van mahoniehout, met vier flacons. Drie soorten. Afmeting: 21 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Twee Oosterse buffelhoorns met messing voet + monturen. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee antieke messing beslagen houten turfkisten met decor. Circa 1900. Afmeting: 46 - 50 cm. In goede staat.
Twee zeer grote Duitse terracotta wandborden met messing omranding. Historisme. W.S. + S. 1x Schloss Neckar Heidelberg. 1x Wartburg. Afmeting: Ø 55 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse marmeren cassolettes met brons vergulde versiering. Onder andere; ramskoppen, kariatiden en guirlandes. Circa 1900. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen vazen met putti, ranken en een rood marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Italiaanse houtgestoken lampenvoet met polychromie en vergulding. Afmeting: H 170 cm. In goede staat.
Zeer grote meerschuim tabakspijp met leeuwenkop + foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Hollandse theestoven met binnenbak. Onder andere Willem III. Circa 1850. Afmeting: circa 43 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Hollandse theestoven met messing binnenbak. Afmeting: 39 - 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Willem III stoof met grote rood-koperen waterketel. Afmeting: 73 x Ø 30 cm. In goede staat.
Antiek geëboniseerd dienblad met wortelnoten intarsia. Floraal decor. Circa 1880. Afmeting: 58 x 78 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse wortelnoten louis quinze theekist met drie compartimenten, origineel beslag en slot. Afmeting: 15 x 23 x 15 cm. In zeer goede staat.
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten theekist met drie compartimenten + deksels. Afmeting: 20 x 33 x 15 cm. In goede staat.
Chinees hardhouten juwelenkastje met messing monturen + plaquettes van mineralen. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten brievenkist met intarsia + gripringen. Afmeting: 19 x 24 x 17 cm. In goede staat.
Vier dekseldozen. Divers. Europa et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse Franse boulle theekist met aan de zijkant een lade. Afmeting: 14 x 14 x 13 cm. In zeer goede staat.