Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Amerikaanse gietijzeren spaarpot
Startprijs 60 EUR

Amerikaanse gietijzeren spaarpot van Magigian Bank. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Twee Chinese lakstempels
Startprijs 60 EUR

Twee oude/antieke Chinese lakstempels. 1x Dier + vaas van brons. 1x Ram van natuursteen. Afmeting: 3,5 - 6 cm. In goede staat.

Vijf antieke blikken
Resultaat: 50 EUR

Vijf antieke cacao blikken. Onder andere van Bensdorp, Betke, Ringers Velim cacao. Afmeting: 26 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Zeven antieke blikken
Resultaat: 45 EUR

Zeven antieke kruideniers voorraadblikken. Divers + reclame. Onder andere: Koekblikken. Afmeting: 21 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oude/antieke reclame verpakkingen etc.
Resultaat: 70 EUR

Groot lot oude/antieke verpakkingen + boekjes met reclame. Interessant. Afmeting: 40 x 50 x 32 cm. In goede staat.

Bronzen vaas, H 32,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Gesigneerde bronzen jugendstil-stijl vaas met kikkers op marmeren basement. Jean Dunand. 20e Eeuw. Afmeting: H 32,5. In goede staat.

Chinees/Japans kistje, 1930
Resultaat: 100 EUR

Chinese of Japanse messing bewerkte dekseldoos met muziekspelende geisha's. Circa 1930. Afmeting: 6 x 20,5 x 14 cm. In goede staat.

Messing tabaksdoos met eeuwig durende kalender
Startprijs 200 EUR

18e Eeuwse messing tabaksdoos met drie kalenderschijven,' eeuwig durende kalender'. Tekst onduidelijk geworden, front + verso. Afmeting: 3,5 x 13 x 5,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame set empire kandelaren, 1810
Startprijs 2.500 EUR

Een zeldzame en originele set empire kaarskandelaren. Circa 1810. In originele, goede en ongereinigde staat. Vuurverguld brons + gebruineerde bronzen engelen. Afmeting: H 49,5 cm. In zeer goede staat.

Grote kroonluchter
Resultaat: 40 EUR

Zeer grote koperen kroonluchter in barokstijl 20e eeuw. Grootte 73xø110cm. In goede staat

Oude vergulde kroonluchter met kristal
Startprijs 50 EUR

Oude vergulde messing kroonluchter met kristal. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.

Twee Amsterdamse kandelaren met stadswapen
Resultaat: 200 EUR

Twee zware bronzen Hollandse Amsterdamse kaarskandelaren voorzien van het Amsterdamse stadwapen. Circa 1900 en één ouder. Afmeting: 57 x 42 x 16 cm. In goede staat.

Twee Engelse dienbladen
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke mahoniehouten Engelse dienbladen. Afmeting: 60 x 37 cm. In goede staat.

2x Marmeren zuil (wit)
Resultaat: 450 EUR

Twee marmeren piedestals met messing kapitellen. Octagonaal blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 104 x 28 x 28 cm. In goede staat.

Twee putti kandelaren, H 54 cm.
Startprijs 350 EUR

Twee grote antieke compositie metalen kaarskandelaren met putti. Circa 1870. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Rood koperen samovaar
Startprijs 30 EUR

Rood koperen samovaar. Drie-delig met tablet. Eerste helft 20e eeuw. Licht bedeukt. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen hanglamp
Startprijs 100 EUR

Bronzen hanglamp met guirlandes. Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 57 cm. In goede staat.

Majolica petroleumlamp, H 58 cm.
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse majolica petroleumlamp met gebloemde kap. Kap gelijmd. Afmeting: H 58 cm. In redelijke staat.

2x Dekseldoos met intarsia mozaïek
Resultaat: 50 EUR

Twee dekseldozen met intarsia mozaïek. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.

Antiek scheepskompas, 1920
Resultaat: 60 EUR

Antiek scheepskompas in mahoniehouten kist. Gemerkt Observator. Circa 1920. Afmeting: 14 x 20 x 19 cm. In goede staat.

Schoollamp
Startprijs 60 EUR

Grote schoollamp met opaline glas en messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 100 x Ø 35 cm. In goede staat.

Bang & Olufsen design tv (2013)
Resultaat: 200 EUR

Bang & Olufsen design tv uit 2013. Bio Vision 11 - 55 + DVD speler en receiver. Niet getest. Afmeting: 109 x 100 cm. In goede staat.

2x Charles Lindberg,
Startprijs 100 EUR

Twee delen antiek Charles Lindberg. 1x Kartonnen dekseldoos. 1x La Conquete de L'air 1927. Afmeting: 28 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Lot divers koperwerk
Resultaat: 50 EUR

Lot divers koperwerk. Onder andere; ketels, pannen. In goede staat.