Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen wand/hang kandelaar
Startprijs 80 EUR

Hollandse wandkandelaar van messing in barok stijl. Circa 1900. Bevestigingsstift mist. Afmeting: 50 x 30 x 35 cm. In goede staat.

Lot gereedschap
Resultaat: 40 EUR

Lot antiek gereedschap, onder andere smeedtangen. Circa 1900. Afmeting: 20 - 30 cm.In goede staat.

Zonnewijzer (voor tuin)
Resultaat: 140 EUR

Decoratieve ijzeren met bronzen zonnewijzer. 21e Eeuw. Afmeting: 86 cm. In goede staat.

Gietijzeren deurrooster
Startprijs 70 EUR

Gietijzeren deurrooster, ter bescherming van glas. Met vrouwengezicht. 20e Eeuw. Afmeting: L 90 x B 28 x D 1 cm. In goede staat.

Leren tas
Resultaat: 60 EUR

Oude bruine lederen dokterstas, ca 1930-1950. In goede staat. 23x43x18cm.

Twee antieke kerkelijke wandkandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee grote antieke kerkelijke wandkandelaren van messing. 19e Eeuw. Afmeting: 42 x 17 x 37 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl lamp
Resultaat: 50 EUR

Tiffany-stijl tafellamp met koperen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Franse dekseldoos met boulle
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Franse boulle dekseldoos met gecontourneerde omranding en bronzen versieringen. Slotplaat niet origineel. Slot mist. Afmeting: 10 x 15 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Dienblad + schuitvormige emmer
Startprijs 40 EUR

19e Eeuws eikenhouten dienblad met messing banden + een 19e eeuwse grote eikenhouten schuitvormige emmer met messing banden + binnenbak en hengsel. Afmeting: 43 - 53 cm. In goede staat.

Japanse/Chinese bronzen vaas, H 20,5 cm.
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Japanse/Chinese bronzen knobbelvaas met draak + bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Set gouden munten Deadly & Dangerous
Startprijs 350 EUR

Deadly & Dangerous Gold coin collection in originele houder. Aantal: 6 stuks munten van 5 Dollar. Octopus, Whit Shark, Red back spider, Eastern brown snake, Salt water crocodile, Box jelly fish. Limit...

Vooroorlogs cricket-spel
Resultaat: 120 EUR

Vooroorlogs cricketspel met beenbeschermers, pionnen, slagbat et cetera. In originele tas. Afmeting: 100 x 40 x 30 cm. In goede staat.

Antieke bestekkist
Resultaat: 120 EUR

Antieke mahoniehouten bestekkist in louis seize-stijl. Afmeting: 35 x 18,5 x 25 cm. In goede staat.

Twee penkandelaren, H 65 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee antieke bronzen renaissance penkandelaren. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Neo gotische kaarskandelaar
Resultaat: 140 EUR

Grote zware 19e eeuwse bronzen neo gotische kaarskandelaar met dieren. Afmeting: H 58 cm. In geode staat.

Messing dekseldoos, 1900
Startprijs 150 EUR

Neo-gotische dekseldoos van messing met rondom diverse dieren/figuren voorstellingen. Historisme. Circa 1900. Afmeting: 12 x 21 x 13 cm. In goede staat.

Antieke tinnen kraantjeskan, 1800
Startprijs 200 EUR

Antieke kleine Hollandse tinnen kraantjeskan. Circa 1800. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Antieke bronzen vaas, H 37 cm.
Startprijs 90 EUR

Grote antieke bronzen vaas met figuren in tuin voorstelling rondom. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Italiaanse marmeren wandconsole
Startprijs 80 EUR

Italiaanse marmeren wandconsole met drie zuilen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 x 27 cm. In goede staat.

2x Messing lampen, 1900
Startprijs 60 EUR

Twee antieke messing lampen met bloemvormige glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 30 - 46 cm. In goede staat.

Osvaldo Borsani 'Sputnik' kapstok
Resultaat: 60 EUR

Osvaldo Borsani 'Sputnik' kapstok. Jaren 70 stijl. Metaal + kunststof. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Japanse lakwerk lampenvoet, H 54 cm.
Startprijs 70 EUR

Àntieke Japanse houten roodlak lampenvoet met figuren in landschap decor. Circa 1920. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Grote mahoniehouten likeurkist, 1820
Startprijs 70 EUR

Grote antieke gepolitoerde mahoniehouten likeurkist (zonder inhoud). Circa 1820. Enkele krassen. Afmeting: 24 x 26 x 18 cm. In goede staat.

Hollandse koperen plaquette
Startprijs 90 EUR

Antieke Hollandse koperen geëmailleerde plaquette. Met opschrift: Alg. Ned. bond van meubelmakers, behangers, houtbewerkers, 25 jaar lidmaatschap. Afmeting: 20,5 x 16 x 0,5 cm. In goede staat.