Grote oude tuinfontein met drie schalen, met bovenop een kind welke een vis vasthoudt. Fontein is in diverse delen te vervoeren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x Ø 100 cm. In goede staat.
Marmeren engelhoofd + vleugel. Afmeting: 96 x 30 x 25 cm. In goede staat.
Vintage gitaar uit de 50-er jaren. Framus Archtop 1959. geëboniseerd, met parelmoer en bakeliet. Afmeting: 105 cm. In zeer goede originele staat.
Antieke tinnen Jan Steen kan met bodemmerken. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Carrara marmeren kaarskandelaren met musicerende putti. Circa 1880. Restauratie. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke figuurlijke Franse compositie metalen barometer op notenhouten voet. Industrie D' art par Belim. Circa 1900. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.
Grote en zware dekselschaal van porselein met brons. Handbeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Bodemmerk. Afmeting: 36 x 38 x 26 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse wortelnoten louis quinze theekist met drie compartimenten, origineel beslag en slot. Afmeting: 15 x 23 x 15 cm. In zeer goede staat.
Lot oud munt + papiergeld. 20e Eeuw. Divers. Gewicht: circa 4 - 5 kg. In goede staat.
Italiaanse notenhouten schildersezel met messing lamp. 20 Eeuw. Afmeting: 153 x 60 x 70 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse neo renaissance houten vergulde lampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
70-er Jaren Space Age Sputnik lamp van verchroomd metaal + glazen bollen. Afmeting: 82 x 46 x 46 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde bronzen kaarskandelaren met ramskoppen. Circa 1880. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee kisten vol met interessante rode wijnen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 33 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke marmeren cassolette met brons en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Bang & Olufsen design tv uit 2013. Bio Vision 11 - 55 + DVD speler en receiver. Niet getest. Afmeting: 109 x 100 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten biedermeier naaidoos met naaldenhouders. Bij onderzijde lichte fineerschade, in redelijke staat. Tevens drie drankflacons in lederen houders. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 24 cm.
Zeldzame antieke Engelse messenslijper. Kents Knife Cleaner, latest patents 1895 - 1902 - 1903. Eikenhout met metaal. Afmeting: 50 x 50 x 37 cm. In goede staat.
Pronkschaal van brons met kristalglas. Louis Seize-stijl, met guirlandes. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 x Ø 33 cm. In goede staat.
Antiek geëboniseerd dienblad met wortelnoten intarsia. Floraal decor. Circa 1880. Afmeting: 58 x 78 cm. In goede staat.
Prachtige gepolychromeerde Hollandse tinnen kastanje vaas met leeuwenkoppen en chinoiserie decor. Empire. Circa 1820. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.