Gouden Amerikaanse twintig dollar munt, Liberty head, 1850. 916/000, ca 33,4 gram.
Zeldzame 17e eeuwse Duitse smeedijzeren geldkist met veel banden en origineel slot, sleutel, binnenvak met slot en sleutel. Goede bodem. Afmeting: 52 x 54 x 80 cm. In goede staat.
Zeldzame, zeer grote industriële koperen bak. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 85 x Ø 179 cm. In goede staat.
Twee zeldzame vuurvergulde bronzen oorvazen. Empire. Circa 1810. Met drakenhengels, ranken en figuren. Ongereinigd. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee gouden tientjes, één uit 1875 met koning Willen de derde, en één uit 1912 met Koningin Wilhelmina. Totaal 13,4 gram. In goede staat.
Lot munten met o.a. zilveren guldens, ca 130, en rijksdaalders, ca 35. En 4 fl 10,- munten, rijksdaalders, guldens en diverse dubbeltjes en stuivers. Zilver ca 650 gram.
Antieke, zeldzame vertegenwoordiger camee met diverse voorbeelden van gipsen cameeën. Circa 1880. Circa 50 stuks. Afmeting: 5 x 21 x 37 cm. In goede staat.
Twee jaren '30 hout met gipsen studie modellen. Mannelijke + vrouwelijke variant van de hazelaar. Door Louis M. Meusel Sonneberg, Duitsland. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Jaren '30 houten met gips studie model. Mannelijke variant met varen. Door Robert en Reinhard Brendel, Breslau-Berlin, Duitsland. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse marmeren cassolettes met brons vergulde versiering. Onder andere; ramskoppen, kariatiden en guirlandes. Circa 1900. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse marmeren cassolettes met brons vergulde monturen. Empire-stijl. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Groot Borneo Dajak schild met beschildering. Front bijgeschilderd, verso origineel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 129 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
Grote postzegelverzameling. Onder meer; Nederland post fris. Jersey + Guernsey + ruilalbums divers post fris + diverse dozen vol post fris (onder meer Guernsey + Nederland. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Hollands goudleer behang fragment. Bloemenvaas. In renaissance stijl. Oudere restauratie. Verso beschrijving veiling. Afmeting: H 81 x B 66 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse louis quinze theekist van notenhout. Met origineel slot + beslag. Florale marqueterie. Afmeting: 18 x 20 x 16 cm. In goede staat.
Twee marmeren lampenvoeten in de vorm van Korintische zuilen. 20 Eeuw. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Elvis Presley ansichtkaart met originele handtekening + envelop Memphis Tennessee, January 1970. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle wortelnoten likeurkelder met originele karaffen en glazen. Eén glas beschadigd, één scharnier mist, verder in goede staat. Afmeting: 28 x 24 x 33 cm.
16e - 17e Eeuwse bronzen renaissance kaarskandelaar. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke vergulde messing hanglamp met 7-lichtpunten + glazen kappen een kapje mist. Circa 1900. Afmeting: 100 x Ø 79 cm. In goede staat.
Twee grote gietijzeren tuin-krater vazen op console. 20e Eeuw. Eén vaas randschade. Afmeting: H 110 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude violen. Divers. 1x Duitsland etiket, eerste helft 20e eeuw. 1x Antieke viool, ongemerkt. 1x Gemerkt Blessing, 20e eeuw. Afmeting: 57 - 60 cm. In goede staat.