Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot klokonderdelen
Resultaat: 120 EUR

Groot lot diverse klokonderdelen. Antiek. Onder andere; uurwerken, slingers, wijzerplaten, bellen, lenzen et cetera. In kist. In redelijk/goede staat.

Junghans tafelklok, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans Westminster tafelklok met kwartierslag op vijf gongstaven. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Schotse staande klok
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Schotse staande klok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met seconden en datum aanduiding. Deur uurwerk heeft fineerschade. Afmeting: H 218 cm. In redelijk/goede staat.

Kleine staande klok, H 130 cm.
Resultaat: 90 EUR

Kleine wortelnoten staande klok met huwelijk uurwerk. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 130 cm. In redelijke staat.

Franse pendule, 1910
Startprijs 80 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule met muzikanten. Circa 1910. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 30 x 30 x 11 cm. In goede staat.

Ansonia tafelklok, 1900
Startprijs 70 EUR

Amerikaanse Ansonia New York tafelklok van eikenhout. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Regulateur (huwelijk)
Startprijs 60 EUR

Eigenbouw regulateur met Carl Werner uurwerk. Huwelijk. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 90 cm. In matige staat.

Friese staartklok
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. Oudere restauratie. Afmeting: 140 cm. In redelijke staat.

Schwarzwalder Bismarck klok
Resultaat: 60 EUR

Antieke kleine Duitse Schwarzwalder Bismarck klok met porseleinen zuilen. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Staande Kienzle klok, H 195 cm.
Resultaat: 150 EUR

Duitse wortelnoten art deco Kienzle staande klok. Met twee gewichten en geslepen glas. Halfuur-slag. Circa 1920. Afmeting: H 195 cm. In goede staat.

Pfeilkreuz tafelklok , H 33 cm.
Resultaat: 45 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Pfeilkreuz tafelklok. Weekloper met halfuur-slag op gongspiraal. Uurwerk zit er scheef in. Afmeting: H 33 cm. In redelijke staat.

Antieke regelateur, 1890
Resultaat: 80 EUR

Mooie gave antieke Duitse notenhouten regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 102 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 1820
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse empire comtoise met spillegang en vouwslinger. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 39 x 25 x 15 cm. In zeer goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Hollandse Friese staartklok van eikenhout. Functie niet getest. Circa 144 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 1860
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met verguld latoenkoper. Gaud a Beauvoir s/Noirt. Circa 1860. Afmeting: 39 x 31 x 18 cm. In goede staat.

Antieke Duitse regulateur
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe regulateur. Circa 1880. Gemerkt TH met anker. Niet getest. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.

Junghans tafelklok, 1890
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok. Gründerzeit. Circa 1890. Weekloper met halfuur-slag. Paar oudere wormgaatjes. Afmeting: 48 cm. Verder goed.

Antieke Franse pendule, 1890
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met compositie metalen figuur. Circa 1890. Enkele chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek klokkenstel, 1920
Resultaat: 70 EUR

Antiek porseleinen klokkenstel met messing monturen. Kleur: kobalt blauw. Circa 1920. Functie niet getest. Afmeting: 39 x45 cm. In goede staat.