Antiek Hollands polychrome platelen klokkenstel. Circa 1900. Jugendstil. Decor mat Holland. Schilder H.H. Duits stil-uurwerk Pfeilkreuz gemerkt. Afmeting: 24,5 - 29 cm. In zeer goede staat.
Antieke notenhouten Westminster Odo regulateur met kwartier-slag op zes gongstaven. Art Deco. Circa 1930. Afmeting: 55 x 47 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule van compositie materiaal en marmer. Ridder met lans. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke Franse Charles Dix pendule van zwart marmer en brons. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 48 cm. Chips marmer. In redelijke staat.
Antieke Duitse Junghans wekkerklok met slagwerk op bel. Notenhout. Circa 1900. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten glaspendule. Weekloper met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
19e Eeuws Schwarzwalder schilderij-klok met slagwerk. Duitsland. Handbeschilderd. Circa 1850. Afmeting: 35 x 30 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese notarisstaartklok met wekker. Afmeting: 105 cm. In goede originele staat.
Vroeg 19e eeuwse Friese staartklok van eikenhout. Met mooie en gave wijzerplaat + wekkerfunctie. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Antieke Lenzkirch Neuchattel pendule. Circa 1890. Lenzkirch Aug 2 Million 079924. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese staartklok (kantoortje) met wekker. Kant en klaar gerestaureerd. Afmeting: 120 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1890. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Art Deco tafelklok met marmer en goudfazanten. Afmeting: 23 x 42 x 6 cm. In goede staat.
Oude messing vergulde reiswekker. Henley England. Tweede helft 20e eeuw. Deur mist schroefje. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Schwarzwaldklok met halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 24 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Friese staartklok van eikenhouten, met wekker en bruidskrans. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Aparte vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker, datum aanduiding, maanstand en bruidskrans. Afmeting: 150 cm. In goede staat.