Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese borden 7017
Twee 18e eeuwse Chinese borden

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Familie Verte schotel Ø 31,7 cm. 7024
18e Eeuwse Chinese Familie Verte schotel Ø 31,7 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
3x Chinese kop+schotel 7035
3x Chinese kop+schotel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees drakenbord Ø 22,6 cm. 7054
Chinees drakenbord Ø 22,6 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese vleesschaal 7092
18e Eeuwse Chinese vleesschaal

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Chinese kommen Ø 12,2 cm. 7118
Vijf 18e eeuwse Chinese kommen Ø 12,2 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese lepel 7146
Chinese lepel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese stemcup, H 12,5 x Ø 15,3 cm. 7191
Chinese stemcup, H 12,5 x Ø 15,3 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 40,5 cm. 7224
Grote Chinese vaas, H 40,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bronzen boeddha figuur, 1900 7293
Bronzen boeddha figuur, 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese Sang de Boeuf schotel Ø 14,8 cm. 7353
Chinese Sang de Boeuf schotel Ø 14,8 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Groot lot antiek Chinees porselein 7354
Groot lot antiek Chinees porselein

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee Chinese cups Ø 9,7 cm. 7365
Twee Chinese cups Ø 9,7 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee Japanse Imari kraagvazen, H 32 cm. 7433
Twee Japanse Imari kraagvazen, H 32 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Japanse Imari bloempot Ø 33 cm. 7440
Japanse Imari bloempot Ø 33 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese waterschaal Ø 24,5 cm. 7540
Chinese waterschaal Ø 24,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees rolschilderij, 83 x 49 cm. 7562
Chinees rolschilderij, 83 x 49 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Lot Japans porslein (8x) 7572
Lot Japans porslein (8x)

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 22 cm. 7617
Chinees bord Ø 22 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 19,3 cm. 7629
Chinees bord Ø 19,3 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees blanc de chine bord Ø 14,8 cm. 7667
Chinees blanc de chine bord Ø 14,8 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 10 cm. 7679
18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 10 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese scepter met jade 7704
Chinese scepter met jade

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gouden naaigarnituur 1
Gouden naaigarnituur

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke zilveren theebus, 1807-1809 14
Antieke zilveren theebus, 1807-1809

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Odeurflacon met gouden dop 33
Odeurflacon met gouden dop

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke zilveren kan, 1762 43
Antieke zilveren kan, 1762

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2 Gouden ringen met jade 555
2 Gouden ringen met jade

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gouden ring met blauwe steen 675
Gouden ring met blauwe steen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Keith Haring, Twee figuren met hart 1257
Keith Haring, Twee figuren met hart

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuwse eiken kabinetkast 4050
18e Eeuwse eiken kabinetkast

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Duitse vitrinekast 4186
Duitse vitrinekast

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Perzisch kleed, 186 x 141 cm. 4501
Perzisch kleed, 186 x 141 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Oud Perzisch kleed, 210 x 134 cm. 4505
Oud Perzisch kleed, 210 x 134 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
26 Glazen met overlay 5509
26 Glazen met overlay

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Hollandse tabakspot, H 29 cm. 6000
18e Eeuwse Hollandse tabakspot, H 29 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zeven antieke Delftse pauw borden, 1880 6054
Zeven antieke Delftse pauw borden, 1880

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee Delftse pronkvazen, H 37 cm. 6175
Twee Delftse pronkvazen, H 37 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee Chinese kommen Ø 20,5 cm. 7027
Twee Chinese kommen Ø 20,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 20,5 cm. 7104
Twee Chinese borden Ø 20,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Drie19e eeuwse Familie Rose kommen Ø 12,5 - 16,5 cm. 7108
Drie19e eeuwse Familie Rose kommen Ø 12,5 - 16,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 33 cm. 7131
Chinese vaas, H 33 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese chicken cup, H 4 x Ø 8 cm. 7150
Chinese chicken cup, H 4 x Ø 8 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 19 cm. 7165
Chinees bord Ø 19 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 12 cm. 7188
Chinese kom Ø 12 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee 18e Eeuwse Chinese kommen Ø 15,5 -20,5 cm. 7229
Twee 18e Eeuwse Chinese kommen Ø 15,5 -20,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 24,5 cm. 7350
Chinese vaas, H 24,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zes antieke Japanse borden Ø 21,7 cm. 7374
Zes antieke Japanse borden Ø 21,7 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese wandvaas, H 19,7 cm. 7509
Chinese wandvaas, H 19,7 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees bord Ø 25,7 cm. 7631
18e Eeuws Chinees bord Ø 25,7 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 33,5 cm. 7643
Chinese vaas, H 33,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gouden ring met jade 544
Gouden ring met jade

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Andy Warhol, Two dollar biljet 1063
Andy Warhol, Two dollar biljet

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antiek geweer in koffer 2727
Antiek geweer in koffer

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Hollandse bonheur 4010
Hollandse bonheur

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Tuinstel (bank + 2 stoelen) 4024
Tuinstel (bank + 2 stoelen)

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Empire stijl verzamelaarskastje 4101
Empire stijl verzamelaarskastje

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur 5047
Bronzen sculptuur

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Chinese Wanli kom Ø 21 cm. 7013
17e Eeuwse Chinese Wanli kom Ø 21 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 25 cm. 7036
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 25 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Vier 17e - 18e  eeuwse Chinese Kang Xi kopjes Ø 8,3 cm. 7083
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi kopjes Ø 8,3 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese vleesschaal, 33 x 41,5 cm. 7144
Chinese vleesschaal, 33 x 41,5 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose pattipan 7172
Chinese Familie Rose pattipan

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese schaal + lepel 7181
Chinese schaal + lepel

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,8 cm. 7185
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,8 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm. 7227
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese Meiping vaas, H 30,5 cm. 7260
Chinese Meiping vaas, H 30,5 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Vier 17e - 18e  eeuwse Chinese Kang Xi koppen 7395
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi koppen

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese maan/pelgrim vaas, H 19 cm. 7514
Chinese maan/pelgrim vaas, H 19 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Gouden gourmet collier 613
Gouden gourmet collier

Resultaat:

415 EUR

Verkocht
Zilveren kan empire 5
Zilveren kan empire

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren theebus 170
Zilveren theebus

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Gouden choker met granaat 636
Gouden choker met granaat

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke gouden gedenkhanger 671
Antieke gouden gedenkhanger

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Gouden herenring met onix 683
Gouden herenring met onix

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bloedkoralen collier 736
Bloedkoralen collier

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Gouden collier en hanger met diamant 752
Gouden collier en hanger met diamant

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Jos Engbersen, Portret Afrikaanse man met fez 1032
Jos Engbersen, Portret Afrikaanse man met fez

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Andy Warhol, One dollar biljet 1062
Andy Warhol, One dollar biljet

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Atelier Paul Dom, Twee koetsen in Parijs 1162
Atelier Paul Dom, Twee koetsen in Parijs

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Malcolm Cheape, Reddingsschip op droogdok 1217
Malcolm Cheape, Reddingsschip op droogdok

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antiek Hollands karabijn 2700
Antiek Hollands karabijn

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Mahonie bonheur met spiegels 4014
Mahonie bonheur met spiegels

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinees kastje 4095
Chinees kastje

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Grote ovale spiegel, H 135 x B 142 cm. 4195
Grote ovale spiegel, H 135 x B 142 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Perzische loper, 530 x 99 cm. 4513
Perzische loper, 530 x 99 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse schotels Ø 35 cm. 6032
Twee 18e eeuwse Delftse schotels Ø 35 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 40 cm. 6039
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 40 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (52 st.) 6172
Lot antieke tegels (52 st.)

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm. 7039
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm. 7053
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese snuffbottle, H 7,5 cm. 7087
Chinese snuffbottle, H 7,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese trekpotten 7097
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese trekpotten

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese vazen, H 20 - 21 cm. 7148
Twee antieke Chinese vazen, H 20 - 21 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 28,5 cm. 7190
Chinese vaas, H 28,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese Sung schaal Ø 21 cm. 7216
Chinese Sung schaal Ø 21 cm.

Resultaat:

400 EUR