Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese Imari trekpotten Ø 9 -11 cm. 7394
Twee 18e eeuwse Chinese Imari trekpotten Ø 9 -11 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Grote 17e - 18e  eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 33,2 cm. 7463
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 33,2 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas, H 31 cm. 7493
Chinese drakenvaas, H 31 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinese schaal Ø 19 cm. 7622
Chinese schaal Ø 19 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese schotel Ø 29 cm. 7735
18e Eeuwse Chinese schotel Ø 29 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Gouden slavenband 512
Gouden slavenband

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Paul Dom, Meisje met pop 1005
Paul Dom, Meisje met pop

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Paul Dom, Parodie einde WO II 1007
Paul Dom, Parodie einde WO II

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Hoekvitrine, 1830 4001
Hoekvitrine, 1830

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Paul Dom, Bronzen beeld 5006
Paul Dom, Bronzen beeld

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Antiek Meissen figuur, Papegaai soort 6003
Antiek Meissen figuur, Papegaai soort

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6035
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Twee originele antieke Rozenburg vazen, H 21 cm. 6137
Twee originele antieke Rozenburg vazen, H 21 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Zeer groot Boeddha figuur, H 62 cm. 7008
Zeer groot Boeddha figuur, H 62 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Twee Chinese vaaslampen 7021
Twee Chinese vaaslampen

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chine de commande trekpot 7116
18e Eeuwse Chine de commande trekpot

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord Ø 21,2 cm. 7408
17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord Ø 21,2 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 31 cm. 7516
Chinese vaas, H 31 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinese Familie Noir kom Ø 15,2 cm. 7594
Chinese Familie Noir kom Ø 15,2 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinese pot Ø 15,5 cm. 7595
Chinese pot Ø 15,5 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinees kopje Ø 7,5 cm. 7700
Chinees kopje Ø 7,5 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Zilveren brandewijnkom 84
Zilveren brandewijnkom

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Gouden collier, gepunnikt 679
Gouden collier, gepunnikt

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
W.A. Knip, Boerderij met hooiberg 1075
W.A. Knip, Boerderij met hooiberg

Resultaat:

700 EUR