Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Portret Santa Rosa de Lima 1054
Portret Santa Rosa de Lima

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
P. Landkroon, Hollands havengezicht 1195
P. Landkroon, Hollands havengezicht

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Bronzen vaas, H 32,5 cm. 2044
Bronzen vaas, H 32,5 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Franse empire pendule, 1820 3522
Franse empire pendule, 1820

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese Kang Xi knobbelvazen, H 11 cm. 7003
Twee 18e eeuwse Chinese Kang Xi knobbelvazen, H 11 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese kommen Ø 21,5 cm. 7016
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese kommen Ø 21,5 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Chinese bloempot + onderschotel 7135
Chinese bloempot + onderschotel

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 22,5 cm. 7314
Twee Chinese borden Ø 22,5 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Chinese waterpot Ø 11,2 cm. 7411
Chinese waterpot Ø 11,2 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Chinese Kantonese kom Ø 29 cm. 7525
Chinese Kantonese kom Ø 29 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 18 cm. 7565
Chinese vaas, H 18 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Antiek zilveren cabaret, 17e eeuw Nurnberg 38
Antiek zilveren cabaret, 17e eeuw Nurnberg

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Gouden naaigarnituur in kistje 51
Gouden naaigarnituur in kistje

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Albertus Verhoesen, Koeien in weide 1348
Albertus Verhoesen, Koeien in weide

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Twee Franse cassolettes, H 47 cm. 2251
Twee Franse cassolettes, H 47 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Schilderij-klok 3519
Schilderij-klok

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Mahoniehouten Duits schrijfsecretaire, 1820 4020
Mahoniehouten Duits schrijfsecretaire, 1820

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
18e Eeuwse apothekerspot 1746 6025
18e Eeuwse apothekerspot 1746

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Lot antieke witjes (60x) 6071
Lot antieke witjes (60x)

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi stemcup Ø 8 cm. 7199
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi stemcup Ø 8 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinese pelgrimfles, H 29,5 cm. 7246
Chinese pelgrimfles, H 29,5 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Imari schotel Ø 35,3 cm. 7256
18e Eeuwse Chinese Imari schotel Ø 35,3 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese fruit + onderschaal 7308
18e Eeuwse Chinese fruit + onderschaal

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 - 25 cm. 7373
Lot 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 - 25 cm.

Resultaat:

800 EUR