Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vier oude Chinese munten Ø 3,9 cm. 7552
Vier oude Chinese munten Ø 3,9 cm.

Resultaat:

900 EUR

Chinese bronzen kan, H 22 cm. 7545
Chinese bronzen kan, H 22 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Twee Meissen theekannen 6090
Twee Meissen theekannen

Resultaat:

160 EUR

Lot Makkumer tegels (16 x) 6083
Lot Makkumer tegels (16 x)
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese wandvaas, H 19,7 cm. 7509
Chinese wandvaas, H 19,7 cm.

Resultaat:

450 EUR

Groot antiek tegeltableau door H. Reumers, 46 x 181 cm. 6076
Groot antiek tegeltableau door H. Reumers, 46 x 181 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Verguld harmonica manuscript 7502
Verguld harmonica manuscript

Resultaat:

170 EUR

Lot Chinees porselein (5x) 7495
Lot Chinees porselein (5x)
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm. 6040
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Henricus, Twee western cowboys 1174
Henricus, Twee western cowboys

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Vier 17e - 18e  eeuwse Chinese borden Ø 12,5 - 17 cm. 7466
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 12,5 - 17 cm.

Resultaat:

60 EUR

J.G. Lempereur, Parijs, meisje 1167
J.G. Lempereur, Parijs, meisje
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antieke Belgische staande klok, H 223 cm. 3607
Antieke Belgische staande klok, H 223 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse schenkkan 6033
18e Eeuwse Delftse schenkkan

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
18e Eeuwse apothekerspot 6026
18e Eeuwse apothekerspot

Resultaat:

650 EUR

A. v.d. Pol, Landschap met herder en schapen 1160
A. v.d. Pol, Landschap met herder en schapen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Zes antieke Japanse borden Ø 13 - 25 cm. 7459
Zes antieke Japanse borden Ø 13 - 25 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Engelse scheepsklok, 1930 3571
Engelse scheepsklok, 1930

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Junghans regulateur, 1900 3564
Junghans regulateur, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zeven antieke Japanse Imari kommen Ø 12 - 17 cm. 7452
Zeven antieke Japanse Imari kommen Ø 12 - 17 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kapitale Japanse Imari schotel Ø 56 cm. 7445
Kapitale Japanse Imari schotel Ø 56 cm.

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Antieke schoolklok Ø 56 cm. 3557
Antieke schoolklok Ø 56 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Drie helmen 2737
Drie helmen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm. 2730
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.

Resultaat:

120 EUR