Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden armband met granaat 638
Gouden armband met granaat

Resultaat:

600 EUR

Chinese vaas H 13 cm x Ø 13,5 cm. 7347
Chinese vaas H 13 cm x Ø 13,5 cm.
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Gouden collier & hanger bloedkoraal 655
Gouden collier & hanger bloedkoraal

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Drie Chinese beelden 7364
Drie Chinese beelden

Resultaat:

80 EUR

Zes antieke Keltische bijlen 2082
Zes antieke Keltische bijlen
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Oud Perzisch kleed, 228 x 141 cm. 4503
Oud Perzisch kleed, 228 x 141 cm.

Resultaat:

2.750 EUR

Zilveren choker met emaille 672
Zilveren choker met emaille
Startprijs 90 EUR
Vier antieke tinnen lepels 2099
Vier antieke tinnen lepels
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Handgeknoopt zijden kleed, 214 x 137 cm. 4520
Handgeknoopt zijden kleed, 214 x 137 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Chinese vaas op sokkel 7381
17e Eeuwse Chinese vaas op sokkel

Resultaat:

110 EUR

Gouden ring met zirconia 689
Gouden ring met zirconia
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Antieke messing tafellamp, H 64 cm. 2116
Antieke messing tafellamp, H 64 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Perzische kleden, 190 x 130 cm. / 130 x 110 cm. 4537
2x Perzische kleden, 190 x 130 cm. / 130 x 110 cm.

Resultaat:

60 EUR

Twee delen Chinees porselein 7398
Twee delen Chinees porselein
Startprijs 200 EUR
Oude koperen biertap 2133
Oude koperen biertap
Startprijs 80 EUR
Twee 18e eeuwse Chinese Kang Xi plooiborden Ø 20,2 cm. 7415
Twee 18e eeuwse Chinese Kang Xi plooiborden Ø 20,2 cm.
Startprijs 800 EUR
Lot diverse voorraadblikken 2150
Lot diverse voorraadblikken
Startprijs 120 EUR
Gouden ring, mat met diamant 706
Gouden ring, mat met diamant
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Japanse Imari dekselpot 7432
Japanse Imari dekselpot

Resultaat:

170 EUR

Zilveren sieraden 723
Zilveren sieraden
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke lakzegel in houder Ø 10 cm. 2167
Antieke lakzegel in houder Ø 10 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek Frans bronzen figuur 5008
Antiek Frans bronzen figuur

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antiek Japans Satsuma boeddha beeld 7449
Antiek Japans Satsuma boeddha beeld

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot diverse brillen 2184
Lot diverse brillen

Resultaat:

900 EUR