Inktstel met zilveren houder, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met gekrulde poten en versierd met graveerwerk. De zilveren greep is tevens versierd met graveerwerk. Het inktstel is voorzien v...
Corry Leushuis. Hengelo. Modern stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Francois Gomze. 1861 - 1949. Bosgezicht met wandelende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten tafel in renaissance-stijl. Afmeting: 72 x 71 x 51 cm. In goede staat.
Zilveren geboortelepel, 833/000, met een peervormige bak en een steel voorzien van graveerwerk en bekroond met de republiek. Voorzien van een gravure aan de achterzijde van de bak: Faeki JakobsPalsma ...
Zilveren strooier, 925/000, op ronde voet met een gezaagde strooidop. MT.: Barker Ellis Silver Company, Birmingham, jl.:W:1971. ø6,5x18cm. ca 112 gram. In goede staat
Vier delen kristal met zilver, 835/000, met een melkkannetje en een lepelvaasje met zilveren rand voorzien van parelbewerking, 11x6x10cm, ø5x9cm. Een kleine kristallen kandijcoupe met deksel voorzien ...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met lange lijs + zilveren montuur (later). Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met lange lijs in landschap decor. Met zilveren montuur (later). Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Zilveren broodmand, 833/000, ovaal model met gezaagd spijlendecor en een parelrand. Op een ovale ring met parelrand. MT.: Van Kempen, Begeer en Vos. Voorschoten, jl.:L: 1921. 24x16x9cm. ca 315 gram. I...
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, rond model met gezaagde rand, op ronde voet. De pijpcomfoor is voorzien van een koperen binnenbak en is geplaatst op een rond houten basement. jl.: R:1851. ø16x14cm. ca...
M. van Eys. Circa 1900. Belgische School. Belgische stad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.
Henk Leurs. 1890 - 1956. Poldergezicht met molen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Mahoniehouten nachtkastje met deur + lade. Circa 1850. Afmeting: 53 x 42 x 41 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten Louis Seize secretaire met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1800. Afmeting: 131 x 118 x 47 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse palissanderhout fineer belijmde eettafel. Enkele fineerschades bij voet. Afmeting: H 76 x Ø 125 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Schotse eikenhouten hangspinde. Met schappen en drie lades achter de deur. Mooie patina. Afmeting: 70 x 61 x 28 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '89. Nr. 136-150. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 52 x B 68 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '88. Eupreuve de artiste. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Zilveren dekseldoos, 833/000, rond gecontourneerd model met ribben op een gecontourneerde voet met aculadevorm. De doos is voorzien van een scharnierend deksel.ø13x9cm. MT.: Onduidelijk jl.:U:1854. ...
Empire-stijl verzamelaarskast van mahoniehout, met roldeuren, bronzen versieringen en diverse schuiflades voor munten of mineralen et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 140 x 55 x 39 cm. In goede staat.
Map met etsen/aquarel gravure + stripboek 1983 Judge Dredd. Bestaande uit: Elf etsen knotwilgen, onduidelijk gesigneerd. Eén aquarel Jelle Trachtig. Eén gravure Taurel. Afmeting: 26 - 45 cm. In redeli...
Zilveren bonbonmand, 835/000, met gezaagd spijlendecor, filetranden en 2 leeuwenmacrons met ogen. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:U: 1955. 14x10x5cm. ca 103 gram. In zeer goede staat.
Chinees lakwerk kastje met twee deuren. Geisha's in tuin decor. Met natuursteen belijmd + koperen beslag. Afmeting: 104 x 66 x 36 cm. In goede staat.
Chinees lakwerk kastje met twee deuren. Geisha's in tuin decor. Met natuursteen belijmd + koperen beslag. Afmeting: 78 x 57 x 28 cm. In goede staat.
Indonesisch kampferhouten gestoken schrijfbureau met landschap/figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 108 x 94 x 50 cm. In goede staat.
Zilveren schaal, 800/000, Djokja rond met bloemdecor geplaatst op 3 pootjes. ø17x3cm. ca 160 gram. In goede staat.
Lot zilver deels met kristal. O.a. een kristallen strooibus met zilveren dop, een geëtst glas op zilveren voet, een theebus met zilveren rand en dop met graveerwerk. Een zilveren strooier, cilindervor...
19e Eeuwse hardhouten draaikruk. In goede originele staat. Afmeting: H 70 x Ø 45 cm. In goede staat.
Gesigneerde, moderne, beschilderde designer commode. Abstracte compositie. 21e Eeuw. Acryl op hout. Afmeting: 41 x 38 x 44 cm. In goede staat.
Frederik Kaxnaa. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesisch landschap met vulkaan. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
H. Rietberg. 20e Eeuw. Indonesische School. Landschap met vuurboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Zilveren houder, 800/000, rond model met een gecontourneerde rand en voorzien van gestanst bloemdecor. Met 2 grepen gemaakt uit voluten. MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn. Binnenbak ontbreekt. 19,5x12...
Fraaie halfronde cassette gevuld met 13 zilveren theelepels en een zilveren suikerlepel. 2 Iets verschillende modellen. Voorzien van een deels getorste steel met een gecontourneerd eindstuk met grave...
Zilveren doos, 925/000, rechthoekig heup model, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. MT.: Charles Lyster & Son, Chester, jl.: A: 1901. 9x8x1,5cm. ca 94 gram. In goede staat
Zilveren doos, 925/000, vierkant heup model, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. MT.:A & J Zimmerman Limited, Birmingham, jl.: q:1915. 8,5x8,5x1,5cm. ca 121 gram. In goede staat
Zilveren beugel, 833/000, met klemmen, voorzien van graveerwerk. MT.: onduidelijk, jl.: X:1882. Grootte 22cm. ca 80 gram. In goede staat
Lot Chinees zilver met een klemband, 925/000, rijkelijk versierd aan de binnenzijde en aan de bovenzijde voorzien van bloemen en een chinees teken. ø8 cm, En twee zilveren houders met een oor in de vo...
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Haagse School. Landschap met koeien. Afmeting: H 50 x B 70 cm . In goede staat.
L. Basset. Circa 1960. Franse School. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 93 cm. In goede staat.
Horsman. Circa 1930. Hollands havengezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Joh. Larij. Vaas met narcissen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 48 cm. In goede staat.
Riem Visser + P.A. Nijgh. Circa 1930. Twentse schilders. 1x Riem Visser, platbodem op meer. 1x P.A. Nijgh, 1876 - 1959, vaas met violen. Aquarellen op papier. Afmeting: 25 x 37 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven, bloemen en fruit op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.
Twee Thonet-stijl armleunstoelen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 57 x 63 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten twee-deurs kast. Circa 1870. Louis Philippe. Uitneembaar, met schappen + lades. Afmeting: 191 x 140 x 50 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 15/200. Twee figuren met hart. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 88 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 20e Eeuw. Vissersboten langs de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Engelse School. 20e Eeuw. Vossenjacht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren broodmand, 835/000, ovaal model met gezaagd spijlen en ovaaldecor, geplaatst op een ovale ring met filetrand. De broodmand is voorzien van 2 leeuwenmacrons met ogen. 28x18x10cm. ca 359...
Zilveren brandewijnkom, 833/000, rijkelijk versierd met bijbelse voorstellingen, MT.: Pieter Schmitz, Leeuwarden, jl.:T:1828. 24x13x8cm. ca 190 gram. In goede staat.
C. Voorwind? Circa 1900. Boeren vrouw bij haard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.
Antieke Chinese hardhouten gestoken piedestal voor Chinees porseleinen vaas. Circa 1900. Afmeting: H 90 cm. / Ø 38 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten penantkast. Circa 1860. Louis Philippe. Met schellak politoer. Afmeting: 84 x 70 x 41 cm. In zeer goede staat.
Zilveren theekan, 925/000, op een ronde voet versierd met gedreven floraal decor en cartouche. Met houten greep en een scharnierend deksel met floraal decor en houten knop. MT.: Josiah Williams & co, ...
Zilveren strooibus, 925/000, achtkantig model op een achtkantige voet met een gezaagd deksel. Wat scheef, voet iets uitmodel en een deukje. Verder in goede staat. ca 153 gram. 7x7x17cm.
Chinese hardhouten hocker met marmeren blad en foo-honden koppen. Circa 1900. Afmeting: 60 x 33 x 33 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten orgelgebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 83 x 45 cm. In goede staat.
Prachtig 19e eeuws Frans secretaire van notenhout, met wortelnoten binnenleven + geheime lade ingeplint. Circa 1850. Afmeting: 160 x 109 x 54 cm. In zeer goede staat.
Drie oude/antieke Oosterse gouaches. India, Krishna, Radha in landschappen. Gouaches op linnen. Afmeting: H 25 x B 17 cm. In goede staat.
Adriaan Marinus Geijp. 1855 - 1926. Landschap met vissende boeren. Olieverf op linnen. Restauraties. Afmeting: H 58 x B 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten commode met drie lades en origineel bronzen beslag. Afmeting: 72 x 80 x 47 cm. In goede originele staat.
Grote Duitse eikenhouten Louis Seize linnenkast met rillen. Uitneembaar. Circa 1800. Afmeting: 210 x 190 x 60 cm. In goede staat.
Monogram. 20e Eeuw. Verso Vesper N. Spielmann. Monnik aan eettafel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhout gestoken renaissance kast met vier deuren + twee lades. Ranken decor. Eén slot mist + enkele vervangen. Afmeting: 193 x 150 x 63 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten barok vitrinekast. Uitneembaar. Circa 1800. Mooie patina + geheime vakken aan zijkanten onderkant. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 150 x 53 cm.
Karen Ray. Engelse School. 1928 - . Interieur met tafel en porselein. Olieverf op paneel. Afmeting: H 77 x 60 cm. In goede staat.
Gelithografeerde keramieken tegel met een voorstelling van Degas. Ballerina. Gelimiteerd. Nr. 87/350. Litho op keramiek. Afmeting: H 20 x B 14,5 cm. In goede staat.
Geert Jan Jansen. 1944 - . Lithografie naar Gustav Klimt. Litho op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Hollandse School. Taveerne met pijprokende man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.
Henk Bellaard. Hollands riviergezicht met boerenhuis en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 85 cm. In goede staat.
Twee antieke klokken. Circa 1900. 1x Tafelklok, verguld, compositie metaal. 1x Duitse wekker-tafelklok met speelwerk, van notenhout. Afmeting: 18 - 46 cm. In goede staat.
Antieke Friese stoelklok met wekker. Originele beschildering en vergulding. Circa 1890. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Metalen Warmink wandklok. Gotische stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 23 x 13 cm. In goede staat.
G. Kruijmel. '87. Herdershond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 35 cm. In goede staat.
Henk Poeder. 1897 - 1958. Heidegezicht met bloeiende brem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Peter Brouwer. 1935 - 2010. Bloemstilleven met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Vier delen kristal met zilver, 835/000, met 2 bonbonschaaltjes versierd met ruitslijpsel en geplaatst op een ronde zilveren voet, ø13x11,5cm, een marmeladepotje met slijpwerk en een deksel met zilvere...
Zilveren koffiekan, 833/000, voorzien van een bolle buik met een gekrulde greep en schenktuit welke met een sierlijk element is verbonden met de kan. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: D:1888. Di...
Ovale tabaksdoos voorzien zilveren randen met filetbewerking. Breuk aan de achterzijde, verder in goede staat. ca 210 gram. 17x6x4cm. In redelijk goede staat.
Zilveren schaal, 800/000, jugendstil, ovaal model versierd met opengewerkt floraal decor. MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn, gemerkt M.B. Firmanss ca.305 gram. 33x21x4,5cm. In goede staat.
Zilveren bakje, 833/000, schuitvormig model, versierd met verschillende voorstellingen met dieren. Het bakje is voorzien van een hengsel. MT.: vermoedelijk W.Lobbensteijn, Schoonhoven, jl.:C:1912. 8x6...
Zilveren broodmand, 925/000, ovaal model met gecontourneerde rand voorzien van parelbewerking. Met gezaagd floraal- en spijlendecor. De mand is geplaatst op een ovale ring met filetrand. 31x20x9cm. ca...
Zilveren presenteerblaadje en 2 schaaltjes, 835/000, ovaal gecontourneerd model op vier plaatsten voorzien van biedermeier graveerwerk. IT.: D.Aubert, 's Gravenhage. 18x13x1cm, 10x9x6cm en 7x6x5cm. To...
Zilveren bestek, 835/000, met 6 kleine lepels en 5 kleine vorken, 10 grote lepels en 11 grote vorken, een eierlepel, 2 vismessen, een klein vleesvorkje, een sauslepel, een groentelepel, aardappellepel...
Zilveren bonbonmandje, 835/000, ovaal gezaagd model met een gecontourneerde rand, geplaatst op 4 bolpoten. MT.: L.Marcellis, Voorschoten, jl.:h:1967. 16x11x7cm. ca 107,3 gram. In goede staat.
Zilveren servies, 4 delig, 835/000, met een theekan, een melkkan, een suikerpot en een lepelvaas. Rond model met 4 plooien en geplaatst op 4 gekrulde poten. De theekan heeft een houten greep en knop. ...
Stel zilveren bonbonmanden, 833/000, ovaal model met gezaagd spijlen- en driehoekig decor. Geplaatst op 4 klauwpoten, voorzien van een parelrand en grepen in de vorm van een bloemenguirlande. MT.: J.P...
Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal model met gezaagd spijlen en cirkeldecor. Voorzien van parelrand en greepjes in de vorm van strikken. Geplaatst op 4 pootjes. MT.:J. de Vries, Hoorn, jl.:H:1817. 1...
Zilveren moccakan, 833/000, model bonton voorzien van een houten greep. 12x9x18cm. MT.: van Kempen, Begeer en Vos, Voorschoten, jl.: L:1921. ca 289 gram. Iets gedeukt, verder in goede staat
Antiek penvuur, dubbelloops geweer met graveringen. Deukje in loop. Afmeting: L 76 cm. In redelijke staat.
Interessant groot lot antieke kruithoorns. Divers. Koper, messing, hout, leder. Afmeting: L 15 - 20 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse koloniale speer (lans) met florale bewerking, damast speerpunt en lanssteel van tropisch hardhout. Afmeting: L 230 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met gravering. Kolf gebroken. Afmeting: L 120 cm. In redelijke staat.
Lot van zeven antieke Belgische onderscheidingen. WO I tot WO II. Deels geëmailleerd. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws dubbelloops jachtgeweer met gravering. A.Becht a La Haye. Afmeting: L 112 cm. In goede staat.