Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren inktstel
Startprijs 160 EUR

Inktstel met zilveren houder, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met gekrulde poten en versierd met graveerwerk. De zilveren greep is tevens versierd met graveerwerk. Het inktstel is voorzien v...

Corry Leushuis, Modern stadsgezicht
Resultaat: 50 EUR

Corry Leushuis. Hengelo. Modern stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.

Francois Gomze, Bosgezicht
Resultaat: 60 EUR

Francois Gomze. 1861 - 1949. Bosgezicht met wandelende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Hollandse eiken tafel
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten tafel in renaissance-stijl. Afmeting: 72 x 71 x 51 cm. In goede staat.

Zilveren geboortelepel
Startprijs 120 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000, met een peervormige bak en een steel voorzien van graveerwerk en bekroond met de republiek. Voorzien van een gravure aan de achterzijde van de bak: Faeki JakobsPalsma ...

Zilveren strooier
Startprijs 100 EUR

Zilveren strooier, 925/000, op ronde voet met een gezaagde strooidop. MT.: Barker Ellis Silver Company, Birmingham, jl.:W:1971. ø6,5x18cm. ca 112 gram. In goede staat

Vier delen kristal met zilverwerk
Startprijs 80 EUR

Vier delen kristal met zilver, 835/000, met een melkkannetje en een lepelvaasje met zilveren rand voorzien van parelbewerking, 11x6x10cm, ø5x9cm. Een kleine kristallen kandijcoupe met deksel voorzien ...

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas met zilver, H 16 cm.
Resultaat: 600 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met lange lijs + zilveren montuur (later). Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13,5 cm.
Resultaat: 950 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met lange lijs in landschap decor. Met zilveren montuur (later). Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Zilveren broodmand
Startprijs 350 EUR

Zilveren broodmand, 833/000, ovaal model met gezaagd spijlendecor en een parelrand. Op een ovale ring met parelrand. MT.: Van Kempen, Begeer en Vos. Voorschoten, jl.:L: 1921. 24x16x9cm. ca 315 gram. I...

Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 150 EUR

Zilveren pijpcomfoor, 833/000, rond model met gezaagde rand, op ronde voet. De pijpcomfoor is voorzien van een koperen binnenbak en is geplaatst op een rond houten basement. jl.: R:1851. ø16x14cm. ca...

M. Van Eys, Belgische stad
Resultaat: 100 EUR

M. van Eys. Circa 1900. Belgische School. Belgische stad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.

Henk Leurs, Poldergezicht met molen
Startprijs 150 EUR

Henk Leurs. 1890 - 1956. Poldergezicht met molen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Mahoniehouten nachtkastje
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten nachtkastje met deur + lade. Circa 1850. Afmeting: 53 x 42 x 41 cm. In goede staat.

Eiken secretaire
Startprijs 350 EUR

Hollands eikenhouten Louis Seize secretaire met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1800. Afmeting: 131 x 118 x 47 cm. In zeer goede staat.

Ronde eettafel Ø 125 cm.
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse palissanderhout fineer belijmde eettafel. Enkele fineerschades bij voet. Afmeting: H 76 x Ø 125 cm. In redelijke staat.

Schotse hangspinde
Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse Schotse eikenhouten hangspinde. Met schappen en drie lades achter de deur. Mooie patina. Afmeting: 70 x 61 x 28 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte voorstelling
Resultaat: 325 EUR

Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '89. Nr. 136-150. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 52 x B 68 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte voorstelling
Resultaat: 140 EUR

Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '88. Eupreuve de artiste. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

Zilveren dekseldoos
Startprijs 500 EUR

Zilveren dekseldoos, 833/000, rond gecontourneerd model met ribben op een gecontourneerde voet met aculadevorm. De doos is voorzien van een scharnierend deksel.ø13x9cm. MT.: Onduidelijk jl.:U:1854. ...

Empire stijl verzamelaarskastje
Resultaat: 425 EUR

Empire-stijl verzamelaarskast van mahoniehout, met roldeuren, bronzen versieringen en diverse schuiflades voor munten of mineralen et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 140 x 55 x 39 cm. In goede staat.

Map met 10 etsen/aquarel
Startprijs 25 EUR

Map met etsen/aquarel gravure + stripboek 1983 Judge Dredd. Bestaande uit: Elf etsen knotwilgen, onduidelijk gesigneerd. Eén aquarel Jelle Trachtig. Eén gravure Taurel. Afmeting: 26 - 45 cm. In redeli...

Zilveren bonbonmandje met leeuwenkoppen
Resultaat: 90 EUR

Zilveren bonbonmand, 835/000, met gezaagd spijlendecor, filetranden en 2 leeuwenmacrons met ogen. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:U: 1955. 14x10x5cm. ca 103 gram. In zeer goede staat.

Chinees kastje
Resultaat: 400 EUR

Chinees lakwerk kastje met twee deuren. Geisha's in tuin decor. Met natuursteen belijmd + koperen beslag. Afmeting: 104 x 66 x 36 cm. In goede staat.

Chinees lakwerk kastje
Resultaat: 180 EUR

Chinees lakwerk kastje met twee deuren. Geisha's in tuin decor. Met natuursteen belijmd + koperen beslag. Afmeting: 78 x 57 x 28 cm. In goede staat.

Indonesisch kampferhouten schrijfbureau
Resultaat: 180 EUR

Indonesisch kampferhouten gestoken schrijfbureau met landschap/figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 108 x 94 x 50 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Resultaat: 90 EUR

Zilveren schaal, 800/000, Djokja rond met bloemdecor geplaatst op 3 pootjes. ø17x3cm. ca 160 gram. In goede staat.

Lot zilver & kristal
Resultaat: 60 EUR

Lot zilver deels met kristal. O.a. een kristallen strooibus met zilveren dop, een geëtst glas op zilveren voet, een theebus met zilveren rand en dop met graveerwerk. Een zilveren strooier, cilindervor...

Hardhouten draaikruk
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse hardhouten draaikruk. In goede originele staat. Afmeting: H 70 x Ø 45 cm. In goede staat.

Design commode (beschilderd)
Startprijs 300 EUR

Gesigneerde, moderne, beschilderde designer commode. Abstracte compositie. 21e Eeuw. Acryl op hout. Afmeting: 41 x 38 x 44 cm. In goede staat.

F. Kaxnaa, Indonesisch landschap met vulkaan
Resultaat: 60 EUR

Frederik Kaxnaa. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesisch landschap met vulkaan. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

H. Rietberg, Landschap met vuurboom
Resultaat: 100 EUR

H. Rietberg. 20e Eeuw. Indonesische School. Landschap met vuurboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Zilveren houder
Resultaat: 70 EUR

Zilveren houder, 800/000, rond model met een gecontourneerde rand en voorzien van gestanst bloemdecor. Met 2 grepen gemaakt uit voluten. MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn. Binnenbak ontbreekt. 19,5x12...

Doos met zilveren lepels
Startprijs 70 EUR

Fraaie halfronde cassette gevuld met 13 zilveren theelepels en een zilveren suikerlepel. 2 Iets verschillende modellen. Voorzien van een deels getorste steel met een gecontourneerd eindstuk met grave...

Zilveren doos (Engeland)
Resultaat: 70 EUR

Zilveren doos, 925/000, rechthoekig heup model, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. MT.: Charles Lyster & Son, Chester, jl.: A: 1901. 9x8x1,5cm. ca 94 gram. In goede staat

Zilveren doos (Engeland)
Startprijs 60 EUR

Zilveren doos, 925/000, vierkant heup model, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. MT.:A & J Zimmerman Limited, Birmingham, jl.: q:1915. 8,5x8,5x1,5cm. ca 121 gram. In goede staat

Zilveren beugel (voor schaal)
Resultaat: 30 EUR

Zilveren beugel, 833/000, met klemmen, voorzien van graveerwerk. MT.: onduidelijk, jl.: X:1882. Grootte 22cm. ca 80 gram. In goede staat

Lot Chinees zilver (3x)
Startprijs 80 EUR

Lot Chinees zilver met een klemband, 925/000, rijkelijk versierd aan de binnenzijde en aan de bovenzijde voorzien van bloemen en een chinees teken. ø8 cm, En twee zilveren houders met een oor in de vo...

Onduid.gesign., Landschap met koeien
Resultaat: 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Haagse School. Landschap met koeien. Afmeting: H 50 x B 70 cm . In goede staat.

L. Basset, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 80 EUR

L. Basset. Circa 1960. Franse School. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 93 cm. In goede staat.

Horsman, Hollands havengezicht met boten
Resultaat: 200 EUR

Horsman. Circa 1930. Hollands havengezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

Joh. Larij, Vaas met narcissen
Startprijs 200 EUR

Joh. Larij. Vaas met narcissen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 48 cm. In goede staat.

R. Visser + P.A Nijgh, Platbodem op meer + Vaas met violen
Resultaat: 80 EUR

Riem Visser + P.A. Nijgh. Circa 1930. Twentse schilders. 1x Riem Visser, platbodem op meer. 1x P.A. Nijgh, 1876 - 1959, vaas met violen. Aquarellen op papier. Afmeting: 25 x 37 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Startprijs 200 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven, bloemen en fruit op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.

Twee stoelen (Thonet-stijl)
Startprijs 80 EUR

Twee Thonet-stijl armleunstoelen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 57 x 63 cm. In goede staat.

Antieke mahonie 2-deurs kast, 1870
Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten twee-deurs kast. Circa 1870. Louis Philippe. Uitneembaar, met schappen + lades. Afmeting: 191 x 140 x 50 cm. In goede staat.

Keith Haring, Twee figuren met hart
Resultaat: 450 EUR

Keith Haring. Nr. 15/200. Twee figuren met hart. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 88 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Vissersboten langs de kust
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd? 20e Eeuw. Vissersboten langs de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vossenjacht
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd. Engelse School. 20e Eeuw. Vossenjacht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Zilveren broodmand
Startprijs 350 EUR

Fraaie zilveren broodmand, 835/000, ovaal model met gezaagd spijlen en ovaaldecor, geplaatst op een ovale ring met filetrand. De broodmand is voorzien van 2 leeuwenmacrons met ogen. 28x18x10cm. ca 359...

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 640 EUR

Zilveren brandewijnkom, 833/000, rijkelijk versierd met bijbelse voorstellingen, MT.: Pieter Schmitz, Leeuwarden, jl.:T:1828. 24x13x8cm. ca 190 gram. In goede staat.

C. Voorwind? Boeren vrouw bij haard
Startprijs 80 EUR

C. Voorwind? Circa 1900. Boeren vrouw bij haard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.

Antieke Chinese piedestal, 1900
Resultaat: 200 EUR

Antieke Chinese hardhouten gestoken piedestal voor Chinees porseleinen vaas. Circa 1900. Afmeting: H 90 cm. / Ø 38 cm. In goede staat.

Antieke Duitse penantkast, 1860
Startprijs 350 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten penantkast. Circa 1860. Louis Philippe. Met schellak politoer. Afmeting: 84 x 70 x 41 cm. In zeer goede staat.

Zilveren theekan
Resultaat: 200 EUR

Zilveren theekan, 925/000, op een ronde voet versierd met gedreven floraal decor en cartouche. Met houten greep en een scharnierend deksel met floraal decor en houten knop. MT.: Josiah Williams & co, ...

Zilveren strooibus
Resultaat: 160 EUR

Zilveren strooibus, 925/000, achtkantig model op een achtkantige voet met een gezaagd deksel. Wat scheef, voet iets uitmodel en een deukje. Verder in goede staat. ca 153 gram. 7x7x17cm.

Chinese hocker
Resultaat: 100 EUR

Chinese hardhouten hocker met marmeren blad en foo-honden koppen. Circa 1900. Afmeting: 60 x 33 x 33 cm. In goede staat.

Wortelnoten commode
Resultaat: 200 EUR

Hollandse wortelnoten orgelgebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 83 x 45 cm. In goede staat.

Frans secretaire, 1850
Startprijs 750 EUR

Prachtig 19e eeuws Frans secretaire van notenhout, met wortelnoten binnenleven + geheime lade ingeplint. Circa 1850. Afmeting: 160 x 109 x 54 cm. In zeer goede staat.

Drie gouaches, India
Startprijs 70 EUR

Drie oude/antieke Oosterse gouaches. India, Krishna, Radha in landschappen. Gouaches op linnen. Afmeting: H 25 x B 17 cm. In goede staat.

A.M. Geijp, Landschap met vissende boeren
Startprijs 300 EUR

Adriaan Marinus Geijp. 1855 - 1926. Landschap met vissende boeren. Olieverf op linnen. Restauraties. Afmeting: H 58 x B 43 cm. In goede staat.

Hollandse commode
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten commode met drie lades en origineel bronzen beslag. Afmeting: 72 x 80 x 47 cm. In goede originele staat.

Eiken Louis Seize linnenkast, 1800
Startprijs 400 EUR

Grote Duitse eikenhouten Louis Seize linnenkast met rillen. Uitneembaar. Circa 1800. Afmeting: 210 x 190 x 60 cm. In goede staat.

Monogram, Monnik aan eettafel
Startprijs 40 EUR

Monogram. 20e Eeuw. Verso Vesper N. Spielmann. Monnik aan eettafel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Hollandse 4-deurs kast
Startprijs 700 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhout gestoken renaissance kast met vier deuren + twee lades. Ranken decor. Eén slot mist + enkele vervangen. Afmeting: 193 x 150 x 63 cm. In goede staat.

Vitrinekast, 1800
Resultaat: 1.200 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten barok vitrinekast. Uitneembaar. Circa 1800. Mooie patina + geheime vakken aan zijkanten onderkant. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 150 x 53 cm.

Karen Ray, Interieur met tafel en porselein
Resultaat: 140 EUR

Karen Ray. Engelse School. 1928 - . Interieur met tafel en porselein. Olieverf op paneel. Afmeting: H 77 x 60 cm. In goede staat.

Keramieken tegel met een voorstelling van Degas
Resultaat: 240 EUR

Gelithografeerde keramieken tegel met een voorstelling van Degas. Ballerina. Gelimiteerd. Nr. 87/350. Litho op keramiek. Afmeting: H 20 x B 14,5 cm. In goede staat.

Geert Jan Jansen, Lithografie naar Gustav Klimt
Startprijs 180 EUR

Geert Jan Jansen. 1944 - . Lithografie naar Gustav Klimt. Litho op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Taveerne met pijprokende man
Startprijs 475 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. Hollandse School. Taveerne met pijprokende man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.

Henk Bellaard, Hollands riviergezicht
Startprijs 150 EUR

Henk Bellaard. Hollands riviergezicht met boerenhuis en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 85 cm. In goede staat.

Twee antieke klokken, 1900
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke klokken. Circa 1900. 1x Tafelklok, verguld, compositie metaal. 1x Duitse wekker-tafelklok met speelwerk, van notenhout. Afmeting: 18 - 46 cm. In goede staat.

Friese stoelklok, eind 19e
Startprijs 120 EUR

Antieke Friese stoelklok met wekker. Originele beschildering en vergulding. Circa 1890. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Warmink wandklok
Startprijs 30 EUR

Metalen Warmink wandklok. Gotische stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 23 x 13 cm. In goede staat.

G. Kruijmel, Herdershond
Startprijs 40 EUR

G. Kruijmel. '87. Herdershond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 35 cm. In goede staat.

Henk Poeder, Heidegezicht met bloeiende brem
Resultaat: 90 EUR

Henk Poeder. 1897 - 1958. Heidegezicht met bloeiende brem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

P. Brouwer, Zonnebloemen
Startprijs 120 EUR

Peter Brouwer. 1935 - 2010. Bloemstilleven met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

4 Delen kristal met zilver
Resultaat: 40 EUR

Vier delen kristal met zilver, 835/000, met 2 bonbonschaaltjes versierd met ruitslijpsel en geplaatst op een ronde zilveren voet, ø13x11,5cm, een marmeladepotje met slijpwerk en een deksel met zilvere...

Zilveren koffiepot
Startprijs 440 EUR

Zilveren koffiekan, 833/000, voorzien van een bolle buik met een gekrulde greep en schenktuit welke met een sierlijk element is verbonden met de kan. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: D:1888. Di...

Tabaksdoos met zilver
Startprijs 320 EUR

Ovale tabaksdoos voorzien zilveren randen met filetbewerking. Breuk aan de achterzijde, verder in goede staat. ca 210 gram. 17x6x4cm. In redelijk goede staat.

Zilveren schaal Jugendstil
Resultaat: 300 EUR

Zilveren schaal, 800/000, jugendstil, ovaal model versierd met opengewerkt floraal decor. MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn, gemerkt M.B. Firmanss ca.305 gram. 33x21x4,5cm. In goede staat.

Zilveren bakje met voorstelling
Startprijs 120 EUR

Zilveren bakje, 833/000, schuitvormig model, versierd met verschillende voorstellingen met dieren. Het bakje is voorzien van een hengsel. MT.: vermoedelijk W.Lobbensteijn, Schoonhoven, jl.:C:1912. 8x6...

Zilveren broodmand
Startprijs 400 EUR

Zilveren broodmand, 925/000, ovaal model met gecontourneerde rand voorzien van parelbewerking. Met gezaagd floraal- en spijlendecor. De mand is geplaatst op een ovale ring met filetrand. 31x20x9cm. ca...

Zilveren tablet & 2 schaaltjes
Resultaat: 125 EUR

Zilveren presenteerblaadje en 2 schaaltjes, 835/000, ovaal gecontourneerd model op vier plaatsten voorzien van biedermeier graveerwerk. IT.: D.Aubert, 's Gravenhage. 18x13x1cm, 10x9x6cm en 7x6x5cm. To...

Zilveren bestek
Resultaat: 1.200 EUR

Zilveren bestek, 835/000, met 6 kleine lepels en 5 kleine vorken, 10 grote lepels en 11 grote vorken, een eierlepel, 2 vismessen, een klein vleesvorkje, een sauslepel, een groentelepel, aardappellepel...

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, ovaal gezaagd model met een gecontourneerde rand, geplaatst op 4 bolpoten. MT.: L.Marcellis, Voorschoten, jl.:h:1967. 16x11x7cm. ca 107,3 gram. In goede staat.

4-Delig zilveren theeservies
Startprijs 850 EUR

Zilveren servies, 4 delig, 835/000, met een theekan, een melkkan, een suikerpot en een lepelvaas. Rond model met 4 plooien en geplaatst op 4 gekrulde poten. De theekan heeft een houten greep en knop. ...

2 Zilveren bonbonmanden
Resultaat: 225 EUR

Stel zilveren bonbonmanden, 833/000, ovaal model met gezaagd spijlen- en driehoekig decor. Geplaatst op 4 klauwpoten, voorzien van een parelrand en grepen in de vorm van een bloemenguirlande. MT.: J.P...

Zilveren bonbonmand met strik
Resultaat: 150 EUR

Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal model met gezaagd spijlen en cirkeldecor. Voorzien van parelrand en greepjes in de vorm van strikken. Geplaatst op 4 pootjes. MT.:J. de Vries, Hoorn, jl.:H:1817. 1...

Zilveren moccakan
Startprijs 130 EUR

Zilveren moccakan, 833/000, model bonton voorzien van een houten greep. 12x9x18cm. MT.: van Kempen, Begeer en Vos, Voorschoten, jl.: L:1921. ca 289 gram. Iets gedeukt, verder in goede staat

Antiek penvuur geweer, L 76 cm.
Resultaat: 180 EUR

Antiek penvuur, dubbelloops geweer met graveringen. Deukje in loop. Afmeting: L 76 cm. In redelijke staat.

Interessant lot antieke kruithoorns
Resultaat: 200 EUR

Interessant groot lot antieke kruithoorns. Divers. Koper, messing, hout, leder. Afmeting: L 15 - 20 cm. In goede staat.

Koloniale speer (lans), L 230 cm .
Resultaat: 90 EUR

18e - 19e Eeuwse koloniale speer (lans) met florale bewerking, damast speerpunt en lanssteel van tropisch hardhout. Afmeting: L 230 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 120 cm.
Resultaat: 80 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met gravering. Kolf gebroken. Afmeting: L 120 cm. In redelijke staat.

7x Millitaire onderscheiding (België)
Startprijs 120 EUR

Lot van zeven antieke Belgische onderscheidingen. WO I tot WO II. Deels geëmailleerd. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 112 cm.
Resultaat: 225 EUR

Antiek 19e eeuws dubbelloops jachtgeweer met gravering. A.Becht a La Haye. Afmeting: L 112 cm. In goede staat.