Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee antieke klokken, 1900 3622
Twee antieke klokken, 1900

Resultaat:

35 EUR

Friese stoelklok, eind 19e 3621
Friese stoelklok, eind 19e
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Zeldzaam 18e eeuws Chinees bord Ø 24,6 cm. 7010
Zeldzaam 18e eeuws Chinees bord Ø 24,6 cm.

Resultaat:

275 EUR

G. Kruijmel, Herdershond 1184
G. Kruijmel, Herdershond
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Henk Poeder, Heidegezicht met bloeiende brem 1182
Henk Poeder, Heidegezicht met bloeiende brem

Resultaat:

90 EUR

P. Brouwer, Zonnebloemen 1177
P. Brouwer, Zonnebloemen
Startprijs 120 EUR
Verkocht
4 Delen kristal met zilver 164
4 Delen kristal met zilver

Resultaat:

40 EUR

Zilveren koffiepot 159
Zilveren koffiepot
Startprijs 440 EUR
Tabaksdoos met zilver 158
Tabaksdoos met zilver
Startprijs 320 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 10 cm. 7679
18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 10 cm.

Resultaat:

500 EUR

Tibetaanse bronzen boeddha figuur 7678
Tibetaanse bronzen boeddha figuur
Startprijs 100 EUR
Antiek dienblad van keramiek, 1900 7677
Antiek dienblad van keramiek, 1900
Startprijs 40 EUR
Chinees tablet van messing Ø 74 cm. 7676
Chinees tablet van messing Ø 74 cm.
Startprijs 250 EUR
Warmink wandklok 3613
Warmink wandklok
Startprijs 30 EUR
Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas met zilver, H 16 cm. 7002
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas met zilver, H 16 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13,5 cm. 7001
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13,5 cm.

Resultaat:

950 EUR

Zilveren broodmand 156
Zilveren broodmand
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Zilveren tablet & 2 schaaltjes 150
Zilveren tablet & 2 schaaltjes

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Antiek penvuur geweer, L 76 cm. 2731
Antiek penvuur geweer, L 76 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Interessant lot antieke kruithoorns 2728
Interessant lot antieke kruithoorns

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Koloniale speer (lans), L 230 cm . 2723
Koloniale speer (lans), L 230 cm .

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 120 cm. 2721
Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 120 cm.

Resultaat:

80 EUR

7x Millitaire onderscheiding (België) 2720
7x Millitaire onderscheiding (België)
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 112 cm. 2714
Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 112 cm.

Resultaat:

225 EUR