Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gijs ter Wee, Moderne abstracte compositie
Resultaat: 140 EUR

Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.

Oude Deense Jydsk telefoon
Resultaat: 80 EUR

Oude metalen Deense Jydsk telefoon met draaischijf. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Lot distilleer koperwerk
Resultaat: 40 EUR

Lot antiek distilleer koperwerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 46 cm. In goede staat.

Antiek bronzen inktstel, 1900
Startprijs 50 EUR

Antiek bronzen inktstel met Griekse/figuren decor. Circa 1900. Inktpotjes missen. Afmeting: 16 x 29 x 18 cm. Verder in goede staat.

P.J. Mak of Maks?, Bosgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR

P.J. Mak of Maks? Circa 1900. Bosgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

F. de Wit, Antieke Hollandse landkaart
Resultaat: 150 EUR

Frederick de Wit.1629 - 1706. Antieke Hollandse landkaart. Deels handingekleurd. Comitatus Zuptphaniae et Fluminus Islae Nova Delineatio Auctore F. de Wit. Gravure op papier. Afmeting: H 50 x B 57 cm...

Martijn de Wit, Liggend vrouwelijk naakt
Resultaat: 45 EUR

Martijn de Wit. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Lot divers
Resultaat: 90 EUR

Groot lot antieke theelichten, kandelaren. Oud + antiek. Messing et cetera. Circa 1900 en later. Leuk lot!! Afmeting: 10 - 55 cm. In goede staat.

Twee antieke messing kaarskandelaren, H 30 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke messing historisme kaarskandelaren met meerminnen. Circa 1880. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Figuur met koe
Startprijs 240 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Figuur met koe. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 63 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Landarbeider met hooiwagen
Startprijs 400 EUR

C. Verschuur. Pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. Landarbeider met hooiwagen, paarden en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

F. de Smet, Havengezicht met kerk Ostende
Startprijs 200 EUR

Frederic de Smet, 1936. 1876 - 1948. Belgische School. Havengezicht met kerk Ostende. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

Richard Robjent, Waterlandschap met opvliegende eenden
Startprijs 150 EUR

Richard Robjent. 1937 -. Waterlandschap met opvliegende eenden. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 34 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese wierookbrander van messing met foo-honden koppen, floraal en (kraan)vogel decor. Afmeting: 22,8 x 31 x 26 cm. In goede staat.

Gouden camee broche
Resultaat: 140 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met blauwe camee en zaadpareltjes. Broche met in het midden een markiesvormige zetkast voorzien van een blauwe camee met gesneden figuur en daaromheen een rand met kleine z...

Kantonese Familie Rose trekpot
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose trekpot met figuren/floraal/vogel en goud decor. Afmeting: 10 x 14 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 90 EUR

Zeven delen divers antiek Chinees porselein. Onder andere; Kanton, Imari, Kutani en Familie Rose. Eén schotel chips. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Familie Rose boeddha + bord
Startprijs 90 EUR

Twee delen antiek Chinees Familie Rose porselein. 1x Boeddha, gelijmd. 1x bord, floraal/goud decor. Afmeting: 18 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden ring met blauw topaas
Startprijs 140 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met blauw topaas. Ring met een v-vorm, welke gerhodineerd is en bezet met een rechthoekig geslepen blauw topaas. Breedte 7 mm. ø 60. ca 1,7 gram. In goede staat.

4x Italiaanse Napels figuren
Startprijs 70 EUR

Vier oude Italiaanse Napels porseleinen figuren. Divers. 20e Eeuw. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 25 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden ring met parel
Startprijs 140 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met parel. Ring met in het midden een cultivé parel, ø 7 mm, aan de bovenzijde versierd met een X-vormig element. ø 55. ca 2,8 gram. In goede staat

Ring met granaat
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een grote rozet bezet met in het midden een rond gefacetteerde granaat en daaromheen een rand met 8 peervormig geslepen granaten. ø kop 18 mm. ø 59. ca ...

Grote Chinese rolvaas, H 48 cm.
Startprijs 750 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Groot lot oorstekers
Startprijs 60 EUR

Groot lot oorstekers, 10 paar met staal en titanium. In goede staat