Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ikoon, 36 x 28 cm. 1102
Ikoon, 36 x 28 cm.

Resultaat:

325 EUR

Ongesigneerd, Indonesische schone 1103
Ongesigneerd, Indonesische schone
Startprijs 50 EUR
Verkocht
N. Pienemann, Jongeman bij rotspartij 1104
N. Pienemann, Jongeman bij rotspartij

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke gravure, Badende dames 1105
Antieke gravure, Badende dames

Resultaat:

50 EUR

J. Gosen, Kerkinterieur 1106
J. Gosen, Kerkinterieur
Startprijs 150 EUR
A. Potgieter, Vaas met bloemen 1107
A. Potgieter, Vaas met bloemen
Startprijs 200 EUR
A. Potgieter, Dorp (Frankrijk) 1108
A. Potgieter, Dorp (Frankrijk)
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Martijn de Wit, Liggend vrouwelijk naakt 1109
Martijn de Wit, Liggend vrouwelijk naakt

Resultaat:

45 EUR

H.J. van Wijngaard, Hollandse platbodems op strand 1110
H.J. van Wijngaard, Hollandse platbodems op strand
Startprijs 500 EUR
B.C. van Ettinger, Rotterdams stadsgezicht met grachten en figuren 1111
B.C. van Ettinger, Rotterdams stadsgezicht met grachten en figuren
Startprijs 400 EUR
Ongesigneerd, Man met wijnglas 1112
Ongesigneerd, Man met wijnglas
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesig., Havengezicht met ophaalbrug 1113
Onduid. gesig., Havengezicht met ophaalbrug
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x Eef de Weerd, Man met alpino muts + Naakt 1115
2x Eef de Weerd, Man met alpino muts + Naakt

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Eef de Weerd, Abstract/figuratief 1116
2x Eef de Weerd, Abstract/figuratief

Resultaat:

80 EUR

J.J. Hovener, Strandgezicht met figuren 1117
J.J. Hovener, Strandgezicht met figuren
Startprijs 300 EUR
Verkocht
David Bles, Studie 1118
David Bles, Studie

Resultaat:

300 EUR

Fransisco Laporta, Impressionistisch dorpsgezicht 1119
Fransisco Laporta, Impressionistisch dorpsgezicht
Startprijs 300 EUR
Ongesigneerd, Pointillistisch riviergezicht 1120
Ongesigneerd, Pointillistisch riviergezicht
Startprijs 150 EUR
Verkocht
F. de Wit, Antieke Hollandse landkaart 1121
F. de Wit, Antieke Hollandse landkaart

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
J.H. Coster, Landschap met koeien 1122
J.H. Coster, Landschap met koeien

Resultaat:

130 EUR

Thomas Heesakkers, Stilleven 1123
Thomas Heesakkers, Stilleven
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Ton Schulten, Twents coulissen landschap 1124
Ton Schulten, Twents coulissen landschap

Resultaat:

100 EUR

Jan Bevort, Bosgezicht met berkenbomen 1125
Jan Bevort, Bosgezicht met berkenbomen
Startprijs 120 EUR
P.J. Mak of Maks?, Bosgezicht met figuren 1126
P.J. Mak of Maks?, Bosgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR
Buck Taylor, Kust gezicht 1127
Buck Taylor, Kust gezicht
Startprijs 250 EUR
Bart Peizel, Stilleven 1128
Bart Peizel, Stilleven
Startprijs 220 EUR
Oude lithografie, Cacao van Houten 1129
Oude lithografie, Cacao van Houten
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Ongesigneerd? Stilleven met snoek 1130
Ongesigneerd? Stilleven met snoek

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gijs ter Wee, Moderne abstracte compositie 1131
Gijs ter Wee, Moderne abstracte compositie

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Gijs ter Wee, Moderne compositie 1132
Gijs ter Wee, Moderne compositie

Resultaat:

100 EUR

Keith Haring, Party Mouse 1133
Keith Haring, Party Mouse
Startprijs 320 EUR
Ongesign., eerd, Man met bontmuts en kop soep 1134
Ongesign., eerd, Man met bontmuts en kop soep
Startprijs 100 EUR
Hans Sam, 17e Eeuws figuur met wijnglas 1135
Hans Sam, 17e Eeuws figuur met wijnglas
Startprijs 90 EUR
Claas Prins, Houten brug bij Giethoorn 1136
Claas Prins, Houten brug bij Giethoorn
Startprijs 400 EUR
Verkocht
J. de Jong/Cuisine, Werkende vrouwen in de keuken 1137
J. de Jong/Cuisine, Werkende vrouwen in de keuken

Resultaat:

40 EUR

G.P.A. Schmidt, Dorpsgezicht Veere 1138
G.P.A. Schmidt, Dorpsgezicht Veere
Startprijs 100 EUR
Verkocht
3x Jacob Wolf, Divers 1139
3x Jacob Wolf, Divers

Resultaat:

150 EUR

K. Hammond, Romantisch havengezicht 1140
K. Hammond, Romantisch havengezicht
Startprijs 100 EUR
K. Hammond, Riviergezicht met boten en figuren 1141
K. Hammond, Riviergezicht met boten en figuren
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Paul Dom, Paul Dom met palet, dame en tekst Iri Studio 1145
Paul Dom, Paul Dom met palet, dame en tekst Iri Studio

Resultaat:

600 EUR

Twee schilderijen op blik geschilderd 1146
Twee schilderijen op blik geschilderd
Startprijs 180 EUR
Verkocht
V. Lens, Twee portretten (echtpaar ) 1147
V. Lens, Twee portretten (echtpaar )

Resultaat:

110 EUR

Houtskool tekening, Studie koeien in landschap 1148
Houtskool tekening, Studie koeien in landschap
Startprijs 150 EUR
Onduid. gesig., Riviergezicht met visser 1149
Onduid. gesig., Riviergezicht met visser
Startprijs 100 EUR
Verkocht
A. Knikker, Poldergezicht met knotwilg 1150
A. Knikker, Poldergezicht met knotwilg

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Mommie Schwarz, Vrouwelijk naakt 1151
Mommie Schwarz, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

150 EUR

E. Scholz, Erotische dame 1152
E. Scholz, Erotische dame
Startprijs 120 EUR
Toegeschreven aan E. W. Koning, Meisje bij fruitbomen 1153
Toegeschreven aan E. W. Koning, Meisje bij fruitbomen
Startprijs 375 EUR
Herman Bieling, Cactussen en beelden 1154
Herman Bieling, Cactussen en beelden
Startprijs 200 EUR
Verkocht
G.J. Veenstra, Winters dorpsgezicht 1155
G.J. Veenstra, Winters dorpsgezicht

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, Figuratieve voorstelling 1156
Jan te Wierik, Figuratieve voorstelling

Resultaat:

80 EUR

Daan Mühlhaus, Pont St. Michel in Parijs 1157
Daan Mühlhaus, Pont St. Michel in Parijs
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Figuren bij kaarslicht in taveerne 1158
Ongesigneerd, Figuren bij kaarslicht in taveerne

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Landschap met ruïne bij avond 1159
Onduidelijk, Landschap met ruïne bij avond

Resultaat:

80 EUR

A. v.d. Pol, Landschap met herder en schapen 1160
A. v.d. Pol, Landschap met herder en schapen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
A.J.J. Banning, 18e Eeuws interieur met figuren aan de drank 1161
A.J.J. Banning, 18e Eeuws interieur met figuren aan de drank

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Atelier Paul Dom, Twee koetsen in Parijs 1162
Atelier Paul Dom, Twee koetsen in Parijs

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Paul Dom, Stilleven in spiegelbeeld 1163
Paul Dom, Stilleven in spiegelbeeld

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Paul Dom, Twee meisjes in interieur 1164
Paul Dom, Twee meisjes in interieur

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
G.A. Baumer, Landschap met korenschoven 1165
G.A. Baumer, Landschap met korenschoven

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Monogram J. v.d. B., Divers 1166
3x Monogram J. v.d. B., Divers

Resultaat:

25 EUR

J.G. Lempereur, Parijs, meisje 1167
J.G. Lempereur, Parijs, meisje
Startprijs 200 EUR
Qung Kyan, Pagode Bagan Myanmar 1168
Qung Kyan, Pagode Bagan Myanmar
Startprijs 100 EUR
C. van Soest, Figuren in keuken 1169
C. van Soest, Figuren in keuken
Startprijs 120 EUR
Ongesigneerd, Pluimvee bij Griekse ruïne 1170
Ongesigneerd, Pluimvee bij Griekse ruïne
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Meisje met boeken in bloementuin 1171
Ongesigneerd, Meisje met boeken in bloementuin

Resultaat:

40 EUR

J.J. v/d Stap, Hollands landschap 1172
J.J. v/d Stap, Hollands landschap
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Hollands huis 1173
Ongesigneerd, Hollands huis

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Henricus, Twee western cowboys 1174
Henricus, Twee western cowboys

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x B. Dufour, Ballerina + Dames met hoed 1175
2x B. Dufour, Ballerina + Dames met hoed

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
G. Bakker, Stadspoort met haven Elburg 1176
G. Bakker, Stadspoort met haven Elburg

Resultaat:

100 EUR

P. Brouwer, Zonnebloemen 1177
P. Brouwer, Zonnebloemen
Startprijs 120 EUR
Verkocht
A.J. Berry, Katwijkse bomschuiten met vissersvolk 1178
A.J. Berry, Katwijkse bomschuiten met vissersvolk

Resultaat:

100 EUR

Onduid. gesig., Portret jonge vrouw 1179
Onduid. gesig., Portret jonge vrouw
Startprijs 120 EUR
Verkocht
G. Janssens, Vrouwelijk naakt 1180
G. Janssens, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

70 EUR

A. Mulder, Boeren interieur 1181
A. Mulder, Boeren interieur
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Henk Poeder, Heidegezicht met bloeiende brem 1182
Henk Poeder, Heidegezicht met bloeiende brem

Resultaat:

90 EUR

Joop Kropff, Chinese vaas met bloemen 1183
Joop Kropff, Chinese vaas met bloemen
Startprijs 220 EUR
G. Kruijmel, Herdershond 1184
G. Kruijmel, Herdershond
Startprijs 40 EUR
Atelier Keerbergen, The life smoking woman 1185
Atelier Keerbergen, The life smoking woman
Startprijs 50 EUR
Verkocht
A. Martens, Hollands havengezicht 1186
A. Martens, Hollands havengezicht

Resultaat:

50 EUR

Monogram M.M., Portret jonge vrouw 1187
Monogram M.M., Portret jonge vrouw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
P.H. Haezer, Besneeuwd landschap met knotwilgen 1188
P.H. Haezer, Besneeuwd landschap met knotwilgen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
J.G. Timmermans, Gezicht op een kasteel 1189
J.G. Timmermans, Gezicht op een kasteel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Herkomst atelier Eef de Weerd, Kerk (expressief) 1192
Herkomst atelier Eef de Weerd, Kerk (expressief)

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
J.F. Scherrewitz, Boerenschuur met kip 1193
J.F. Scherrewitz, Boerenschuur met kip

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
M. Winder, Riviergezicht met koeien langs de rivierkant 1194
M. Winder, Riviergezicht met koeien langs de rivierkant

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
P. Landkroon, Hollands havengezicht 1195
P. Landkroon, Hollands havengezicht

Resultaat:

850 EUR

P.W. Hoeks, Landschap met korenschoven 1196
P.W. Hoeks, Landschap met korenschoven
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Religieus 1197
Ongesigneerd, Religieus
Startprijs 225 EUR
Fu Ming Ye, Havengezicht met schepen 1198
Fu Ming Ye, Havengezicht met schepen
Startprijs 300 EUR
C.J. Snoeyerbosch, Oude man kijkt naar hemel 1199
C.J. Snoeyerbosch, Oude man kijkt naar hemel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Panoramisch landschap 1200
Onduidelijk gesigneerd, Panoramisch landschap

Resultaat:

80 EUR

Ongesigneerd, Hollands havengezicht 1201
Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Startprijs 150 EUR
Henk Bellaard, Hollands riviergezicht 1202
Henk Bellaard, Hollands riviergezicht
Startprijs 150 EUR
A. Woudstra, Standgezicht 1203
A. Woudstra, Standgezicht
Startprijs 140 EUR