54. Oktoberveiling

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

J. Schijvens, Boerderij met koeien en knotwilg 1269
J. Schijvens, Boerderij met koeien en knotwilg

100 EUR

W. Ruiter, Wintergezicht 1266
W. Ruiter, Wintergezicht
Startprijs 80 EUR
Hans Habraken, Stilleven met glas, aardewerk en pruimen 1263
Hans Habraken, Stilleven met glas, aardewerk en pruimen
Startprijs 450 EUR
Gijs ter Wee, Abstracte compositie 1261
Gijs ter Wee, Abstracte compositie
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Chinese jonge vrouw 1258
Ongesigneerd, Chinese jonge vrouw

100 EUR

Hugo van Schaik, Hollands riviergezicht 1255
Hugo van Schaik, Hollands riviergezicht

110 EUR

Ongesigneerd?, Panoramisch landschap 1252
Ongesigneerd?, Panoramisch landschap

130 EUR

Onduid. gesig., Kruik met bloemen 1249
Onduid. gesig., Kruik met bloemen
Startprijs 100 EUR
Lépeza? Zuid Amerikaanse School 1246
Lépeza? Zuid Amerikaanse School

90 EUR

C. Voorwind? Boeren vrouw bij haard 1243
C. Voorwind? Boeren vrouw bij haard
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Slapende jonge keizer met Chinese tekst 1241
Ongesigneerd, Slapende jonge keizer met Chinese tekst

80 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, brood, walnoot etc. 1238
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, brood, walnoot etc.

120 EUR

C. Cornelisz, Wilde aardbeien in kom 1235
C. Cornelisz, Wilde aardbeien in kom

100 EUR

Barnier, Schenkkan met bloemen 1232
Barnier, Schenkkan met bloemen
Startprijs 80 EUR
Onduidelijke monogram, Wintergezicht 1229
Onduidelijke monogram, Wintergezicht
Startprijs 225 EUR
Drie gouaches, India 1226
Drie gouaches, India
Startprijs 70 EUR
J.L. van der Meide, Zeegezicht met schelpenvisser 1223
J.L. van der Meide, Zeegezicht met schelpenvisser
Startprijs 240 EUR
19e Eeuwse prent 1221
19e Eeuwse prent
Startprijs 120 EUR
Ongesigneerd? Slapende man bij kaarslicht 1220
Ongesigneerd? Slapende man bij kaarslicht
Startprijs 100 EUR
H. van Leeuwen van Oudewater, Negroïde muzikant 1218
H. van Leeuwen van Oudewater, Negroïde muzikant

200 EUR

Monogram, Monnik aan eettafel 1215
Monogram, Monnik aan eettafel
Startprijs 40 EUR
Gé Nijhuis, Plasgezicht met opvliegen de eenden 1212
Gé Nijhuis, Plasgezicht met opvliegen de eenden

150 EUR

Keramieken tegel met een voorstelling van Degas 1209
Keramieken tegel met een voorstelling van Degas

240 EUR

Chris van Dijk, Vrouw zittend in gras 1206
Chris van Dijk, Vrouw zittend in gras
Startprijs 200 EUR
A. Woudstra, Standgezicht 1203
A. Woudstra, Standgezicht
Startprijs 140 EUR
Ongesigneerd, Hollands havengezicht 1201
Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Startprijs 150 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Panoramisch landschap 1200
Onduidelijk gesigneerd, Panoramisch landschap

80 EUR

Fu Ming Ye, Havengezicht met schepen 1198
Fu Ming Ye, Havengezicht met schepen
Startprijs 300 EUR
P. Landkroon, Hollands havengezicht 1195
P. Landkroon, Hollands havengezicht

850 EUR

Herkomst atelier Eef de Weerd, Kerk (expressief) 1192
Herkomst atelier Eef de Weerd, Kerk (expressief)

300 EUR

J.G. Timmermans, Gezicht op een kasteel 1189
J.G. Timmermans, Gezicht op een kasteel

30 EUR

A. Martens, Hollands havengezicht 1186
A. Martens, Hollands havengezicht

50 EUR

Joop Kropff, Chinese vaas met bloemen 1183
Joop Kropff, Chinese vaas met bloemen
Startprijs 220 EUR
G. Janssens, Vrouwelijk naakt 1180
G. Janssens, Vrouwelijk naakt

70 EUR

A.J. Berry, Katwijkse bomschuiten met vissersvolk 1178
A.J. Berry, Katwijkse bomschuiten met vissersvolk

100 EUR

2x B. Dufour, Ballerina + Dames met hoed 1175
2x B. Dufour, Ballerina + Dames met hoed

110 EUR

J.J. v/d Stap, Hollands landschap 1172
J.J. v/d Stap, Hollands landschap
Startprijs 100 EUR
C. van Soest, Figuren in keuken 1169
C. van Soest, Figuren in keuken
Startprijs 120 EUR
3x Monogram J. v.d. B., Divers 1166
3x Monogram J. v.d. B., Divers

25 EUR

Paul Dom, Stilleven in spiegelbeeld 1163
Paul Dom, Stilleven in spiegelbeeld

550 EUR

A. v.d. Pol, Landschap met herder en schapen 1160
A. v.d. Pol, Landschap met herder en schapen
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, Figuren bij kaarslicht in taveerne 1158
Ongesigneerd, Figuren bij kaarslicht in taveerne

80 EUR

G.J. Veenstra, Winters dorpsgezicht 1155
G.J. Veenstra, Winters dorpsgezicht

225 EUR

E. Scholz, Erotische dame 1152
E. Scholz, Erotische dame
Startprijs 120 EUR
Onduid. gesig., Riviergezicht met visser 1149
Onduid. gesig., Riviergezicht met visser
Startprijs 100 EUR
Twee schilderijen op blik geschilderd 1146
Twee schilderijen op blik geschilderd
Startprijs 180 EUR
K. Hammond, Romantisch havengezicht 1140
K. Hammond, Romantisch havengezicht
Startprijs 100 EUR
G.P.A. Schmidt, Dorpsgezicht Veere 1138
G.P.A. Schmidt, Dorpsgezicht Veere
Startprijs 100 EUR
J. de Jong/Cuisine, Werkende vrouwen in de keuken 1137
J. de Jong/Cuisine, Werkende vrouwen in de keuken

40 EUR

Hans Sam, 17e Eeuws figuur met wijnglas 1135
Hans Sam, 17e Eeuws figuur met wijnglas
Startprijs 90 EUR
Gijs ter Wee, Moderne compositie 1132
Gijs ter Wee, Moderne compositie

100 EUR

Oude lithografie, Cacao van Houten 1129
Oude lithografie, Cacao van Houten
Startprijs 140 EUR
P.J. Mak of Maks?, Bosgezicht met figuren 1126
P.J. Mak of Maks?, Bosgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR
Thomas Heesakkers, Stilleven 1123
Thomas Heesakkers, Stilleven
Startprijs 160 EUR
Ongesigneerd, Pointillistisch riviergezicht 1120
Ongesigneerd, Pointillistisch riviergezicht
Startprijs 150 EUR
David Bles, Studie 1118
David Bles, Studie

300 EUR

J.J. Hovener, Strandgezicht met figuren 1117
J.J. Hovener, Strandgezicht met figuren
Startprijs 300 EUR
2x Eef de Weerd, Man met alpino muts + Naakt 1115
2x Eef de Weerd, Man met alpino muts + Naakt

110 EUR

Ongesigneerd, Man met wijnglas 1112
Ongesigneerd, Man met wijnglas
Startprijs 100 EUR
Martijn de Wit, Liggend vrouwelijk naakt 1109
Martijn de Wit, Liggend vrouwelijk naakt

45 EUR

J. Gosen, Kerkinterieur 1106
J. Gosen, Kerkinterieur
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, Indonesische schone 1103
Ongesigneerd, Indonesische schone
Startprijs 50 EUR
Carl Enger, Middeleeuwse lansdrager 1100
Carl Enger, Middeleeuwse lansdrager
Startprijs 200 EUR
Lien Verburgt-Kramers, Moeder met kind 1097
Lien Verburgt-Kramers, Moeder met kind
Startprijs 200 EUR
Onduidelijk, Figuur met bierpul voor taveerne 1095
Onduidelijk, Figuur met bierpul voor taveerne
Startprijs 50 EUR
H.J. Doodkorte, Hollands dorp met figuren in de winter 1092
H.J. Doodkorte, Hollands dorp met figuren in de winter
Startprijs 100 EUR
Anton Heyboer, Figuur met koe 1089
Anton Heyboer, Figuur met koe
Startprijs 240 EUR
J. Faut, Impressionistisch landschap (pendant) 1086
J. Faut, Impressionistisch landschap (pendant)
Startprijs 150 EUR
Herkomst atelier Jan v.d. Leest, Wandelaar in bos. 1083
Herkomst atelier Jan v.d. Leest, Wandelaar in bos.

190 EUR

Rolf Dieter Meyer-Wiegand, Meisje met dieren in het park 1080
Rolf Dieter Meyer-Wiegand, Meisje met dieren in het park
Startprijs 600 EUR
C. Verschuur, Landarbeider met hooiwagen 1077
C. Verschuur, Landarbeider met hooiwagen
Startprijs 400 EUR
W.A. Knip, Boerderij met hooiberg 1075
W.A. Knip, Boerderij met hooiberg

700 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met perziken 1072
C. Cornelisz, Stilleven met perziken

100 EUR

Paul Dom, Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees 1066
Paul Dom, Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees

1.100 EUR

Andy Warhol, Two dollar biljet 1063
Andy Warhol, Two dollar biljet

425 EUR

Vijf gesigneerde Japanse houtsnedes, divers 1060
Vijf gesigneerde Japanse houtsnedes, divers

80 EUR

Ongesigneerd, Portret Duitse officier 1057
Ongesigneerd, Portret Duitse officier

80 EUR

Monogram T.V.D.B., Stal interieur met vee, boer en boerin 1055
Monogram T.V.D.B., Stal interieur met vee, boer en boerin
Startprijs 500 EUR
Portret Santa Rosa de Lima 1054
Portret Santa Rosa de Lima

850 EUR

A.J. Zwart, Drentse boerderij 1052
A.J. Zwart, Drentse boerderij

250 EUR

F. de Smet, Havengezicht met kerk Ostende 1049
F. de Smet, Havengezicht met kerk Ostende
Startprijs 200 EUR
A. Potgieter, Zittend vrouwelijk naakt 1046
A. Potgieter, Zittend vrouwelijk naakt
Startprijs 200 EUR
van Noort, Zomers strandgezicht Zandvoort 1040
van Noort, Zomers strandgezicht Zandvoort

325 EUR

Toegeschr. A. A. Borisov, Moskee Istanboel 1037
Toegeschr. A. A. Borisov, Moskee Istanboel
Startprijs 750 EUR
(Naar) van de Vos, Stal met aap en honden 1035
(Naar) van de Vos, Stal met aap en honden
Startprijs 900 EUR
Jacob Ritsema, Binnenhof met boerenvrouw 1034
Jacob Ritsema, Binnenhof met boerenvrouw

275 EUR

Jos Engbersen, Portret Afrikaanse man met fez 1032
Jos Engbersen, Portret Afrikaanse man met fez

400 EUR

Terry Donahue, Landschap met edelhert 1029
Terry Donahue, Landschap met edelhert
Startprijs 500 EUR
Peter Westcott, Naturalistisch zeegezicht 1026
Peter Westcott, Naturalistisch zeegezicht
Startprijs 800 EUR
P.L. Kluyver, Hollands wintergezicht met wandelaar 1023
P.L. Kluyver, Hollands wintergezicht met wandelaar

950 EUR

Antieke gravure Bentheim 1020
Antieke gravure Bentheim

200 EUR

Ongesigneerd, Schaatsen aantrekken op het ijs 1017
Ongesigneerd, Schaatsen aantrekken op het ijs
Startprijs 650 EUR
G.J. van Overbeek, Ploegende boer met paardenspan 1014
G.J. van Overbeek, Ploegende boer met paardenspan
Startprijs 450 EUR
Jan te Wierik, Abstracte figuratieve compositie 1009
Jan te Wierik, Abstracte figuratieve compositie
Startprijs 850 EUR
Simon Maris, Portret jonge vrouw 1006
Simon Maris, Portret jonge vrouw

300 EUR

C.J. Mension, Boos kijkende aap in boom 1003
C.J. Mension, Boos kijkende aap in boom
Startprijs 600 EUR