Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke landkaart van Zuid Holland
Resultaat: 50 EUR

Antieke Hollandse landkaart van Zuid Holland. Door Guiljelmus Blaeu. 17e Eeuw. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.

Kars Persoon, Figuratieve voorstelling
Resultaat: 90 EUR

Kars Persoon. 1954 - Figuratieve voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 54 x B 47 cm. In goede staat.

I. Schmidt, Zwitsers berglandschap
Resultaat: 50 EUR

I. Schmidt. Duitse School. Circa 1950. Zwitsers berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Venmans, Kermis met draaimolen en figuren
Resultaat: 180 EUR

Venmans. Tweede helft 20e eeuw. Kermis met draaimolen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Originele houtsnede Anton Pieck, Uil op tak
Resultaat: 60 EUR

Originele houtsnede Anton Pieck. 1895 - 1987. Nr. 54/75. Eigendruk. Uil op tak. Rijstpapier. Beschadigd. Houtsnede op papier. Afmeting: H 19 x B 12 cm. In matig/redelijke staat.

C. Bakels, Verso Pokkenhuis Tongelre
Resultaat: 60 EUR

C. Bakels. Belgische School. Circa 1920. Verso Pokkenhuis Tongelre. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

Kars Persoon, Figuratieve voorstelling
Resultaat: 150 EUR

Kars Persoon. 1954 - . Figuratieve voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 23 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Landschap
Resultaat: 100 EUR

Thijs Buit. 1934 - . Landschap. Acryl op papier. Afmeting: H 24 x B 29 cm. In goede staat.

Rest-signatuur, Landschap met windmolens
Resultaat: 60 EUR

Rest-signatuur. Circa 1900. Landschap met windmolens bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 39 cm. In goede staat.

Fiem, Vaas met anemonen
Resultaat: 80 EUR

Fiem. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Tilly Moes, Keulse pot met anemonen
Resultaat: 125 EUR

Tilly Moes. 1899 - 1979. Keulse pot met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Jan Knikker Jr., Zomers dorpsgezicht
Resultaat: 225 EUR

Jan Knikker Jr. 1911 - 1990. Zomers dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Landschap met koeien
Resultaat: 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Haagse School. Landschap met koeien. Afmeting: H 50 x B 70 cm . In goede staat.

Arend van de Pol, Hollands landschap met schapen
Resultaat: 80 EUR

Arend van de Pol. 1886 - 1956. Hollands landschap met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

Schleichhardt, Berglandschap in de winter
Resultaat: 60 EUR

Schleichhardt. Duitse School. Düsseldorf 1896. Duits berglandschap in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 32,5 cm. In goede staat.

J. Eybergen, Stilleven
Resultaat: 60 EUR

Johanna Th. Eybergen, 1865 - 1950. Stilleven met Perzisch kleed, tin, wijnfles, citroenen en saké. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

L. Basset, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 80 EUR

L. Basset. Circa 1960. Franse School. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 93 cm. In goede staat.

W.J. Groningen, Havengezicht met figuren
Resultaat: 140 EUR

W.J. Groningen. Havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 21 cm. In goede staat.

Aris Knikker, Riviergezicht met visser en boot
Resultaat: 150 EUR

Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht met visser en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Rustend paard en ruiter
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Rustend paard en ruiter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Horsman, Hollands havengezicht met boten
Resultaat: 200 EUR

Horsman. Circa 1930. Hollands havengezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

L. van Santen, Zandpad met boerenhuis en kippen
Resultaat: 80 EUR

L. van Santen. 20e Eeuw. Zandpad met boerenhuis en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

R. Visser + P.A Nijgh, Platbodem op meer + Vaas met violen
Resultaat: 80 EUR

Riem Visser + P.A. Nijgh. Circa 1930. Twentse schilders. 1x Riem Visser, platbodem op meer. 1x P.A. Nijgh, 1876 - 1959, vaas met violen. Aquarellen op papier. Afmeting: 25 x 37 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Resultaat: 500 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met bloemen, glas, fruit en aardewerk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.