54. Oktoberveiling

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

J.J. Vermeul, Arabisch stadsgezicht 1205
J.J. Vermeul, Arabisch stadsgezicht

300 EUR

Chris van Dijk, Vrouw zittend in gras 1206
Chris van Dijk, Vrouw zittend in gras
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Taveerne met pijprokende man 1207
Ongesigneerd, Taveerne met pijprokende man
Startprijs 475 EUR
Geert Jan Jansen, Lithografie naar Gustav Klimt 1208
Geert Jan Jansen, Lithografie naar Gustav Klimt
Startprijs 180 EUR
Keramieken tegel met een voorstelling van Degas 1209
Keramieken tegel met een voorstelling van Degas

240 EUR

Karen Ray, Interieur met tafel en porselein 1210
Karen Ray, Interieur met tafel en porselein

140 EUR

W. Heekelaar, Riviergezicht met zeilboten 1211
W. Heekelaar, Riviergezicht met zeilboten
Startprijs 100 EUR
Gé Nijhuis, Plasgezicht met opvliegen de eenden 1212
Gé Nijhuis, Plasgezicht met opvliegen de eenden

150 EUR

E. Buitendijk?, Heuvellandschap met paardenkar 1213
E. Buitendijk?, Heuvellandschap met paardenkar
Startprijs 190 EUR
J. Havenith, Bosgezicht met vee 1214
J. Havenith, Bosgezicht met vee
Startprijs 400 EUR
Monogram, Monnik aan eettafel 1215
Monogram, Monnik aan eettafel
Startprijs 40 EUR
Onduid. gesig., Scheepsbouw op droogdok 1216
Onduid. gesig., Scheepsbouw op droogdok
Startprijs 200 EUR
Malcolm Cheape, Reddingsschip op droogdok 1217
Malcolm Cheape, Reddingsschip op droogdok

400 EUR

H. van Leeuwen van Oudewater, Negroïde muzikant 1218
H. van Leeuwen van Oudewater, Negroïde muzikant

200 EUR

Horsky, Vliegenzwammen 1219
Horsky, Vliegenzwammen
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd? Slapende man bij kaarslicht 1220
Ongesigneerd? Slapende man bij kaarslicht
Startprijs 100 EUR
19e Eeuwse prent 1221
19e Eeuwse prent
Startprijs 120 EUR
Jacobus Doeser, Herder met schapen 1222
Jacobus Doeser, Herder met schapen
Startprijs 190 EUR
J.L. van der Meide, Zeegezicht met schelpenvisser 1223
J.L. van der Meide, Zeegezicht met schelpenvisser
Startprijs 240 EUR
A.M. Geijp, Landschap met vissende boeren 1224
A.M. Geijp, Landschap met vissende boeren
Startprijs 300 EUR
Ongesigneerd, Reeën in het bos 1225
Ongesigneerd, Reeën in het bos

70 EUR

Drie gouaches, India 1226
Drie gouaches, India
Startprijs 70 EUR
A. Potgieter, Zomers Hollands havengezicht 1227
A. Potgieter, Zomers Hollands havengezicht
Startprijs 130 EUR
Collectie van 11 anatomische studies 1228
Collectie van 11 anatomische studies

140 EUR

Onduidelijke monogram, Wintergezicht 1229
Onduidelijke monogram, Wintergezicht
Startprijs 225 EUR
Ongesigneerd, Riviergezicht met schepen 1230
Ongesigneerd, Riviergezicht met schepen
Startprijs 120 EUR
3x Hollandse School, Landschappen met waterpartij 1231
3x Hollandse School, Landschappen met waterpartij
Startprijs 60 EUR
Barnier, Schenkkan met bloemen 1232
Barnier, Schenkkan met bloemen
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Landschap met knotwilgen 1233
Ongesigneerd, Landschap met knotwilgen
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Meisje met fruitschaal 1234
Ongesigneerd, Meisje met fruitschaal
Startprijs 170 EUR
C. Cornelisz, Wilde aardbeien in kom 1235
C. Cornelisz, Wilde aardbeien in kom

100 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met kastanjes 1236
C. Cornelisz, Stilleven met kastanjes

100 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer met oesters 1237
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer met oesters

100 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, brood, walnoot etc. 1238
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, brood, walnoot etc.

120 EUR

Ongesigneerd, Hollands wintergezicht 1239
Ongesigneerd, Hollands wintergezicht
Startprijs 60 EUR
Cor Schaap, Meisje op strand 1240
Cor Schaap, Meisje op strand
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Slapende jonge keizer met Chinese tekst 1241
Ongesigneerd, Slapende jonge keizer met Chinese tekst

80 EUR

Onbekend, Landschap met koeien 1242
Onbekend, Landschap met koeien
Startprijs 80 EUR
C. Voorwind? Boeren vrouw bij haard 1243
C. Voorwind? Boeren vrouw bij haard
Startprijs 80 EUR
F. Galman, Hollands dorpsgezicht met figuur 1244
F. Galman, Hollands dorpsgezicht met figuur
Startprijs 50 EUR
3x Hollandse School, Divers 1245
3x Hollandse School, Divers
Startprijs 100 EUR
Lépeza? Zuid Amerikaanse School 1246
Lépeza? Zuid Amerikaanse School

90 EUR

Onduid.gesign.,Havengezicht met schepen 1247
Onduid.gesign.,Havengezicht met schepen

50 EUR

Theo Mackaay, Paarden met figuur 1248
Theo Mackaay, Paarden met figuur
Startprijs 80 EUR
Onduid. gesig., Kruik met bloemen 1249
Onduid. gesig., Kruik met bloemen
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Vossenjacht 1250
Ongesigneerd, Vossenjacht

110 EUR

Ongesigneerd? Vissersboten langs de kust 1251
Ongesigneerd? Vissersboten langs de kust
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd?, Panoramisch landschap 1252
Ongesigneerd?, Panoramisch landschap

130 EUR

Rik Jager, Abstracte compositie 1253
Rik Jager, Abstracte compositie

140 EUR

Rik Jager, Abstracte figuratieve voorstelling 1254
Rik Jager, Abstracte figuratieve voorstelling
Startprijs 100 EUR
Hugo van Schaik, Hollands riviergezicht 1255
Hugo van Schaik, Hollands riviergezicht

110 EUR

Andy Warhol, Koningin Beatrix 1256
Andy Warhol, Koningin Beatrix
Startprijs 300 EUR
Keith Haring, Twee figuren met hart 1257
Keith Haring, Twee figuren met hart

450 EUR

Ongesigneerd, Chinese jonge vrouw 1258
Ongesigneerd, Chinese jonge vrouw

100 EUR

Thomas Heesakkers, Stilleven 1259
Thomas Heesakkers, Stilleven
Startprijs 200 EUR
Gijs ter Wee, Abstracte compositie 1260
Gijs ter Wee, Abstracte compositie
Startprijs 80 EUR
Gijs ter Wee, Abstracte compositie 1261
Startprijs 80 EUR
H. Kleine, Moderne compositie 1262
H. Kleine, Moderne compositie
Startprijs 100 EUR
Hans Habraken, Stilleven met glas, aardewerk en pruimen 1263
Hans Habraken, Stilleven met glas, aardewerk en pruimen
Startprijs 450 EUR
Thomas Heesakkers, Stilleven 1264
Thomas Heesakkers, Stilleven

500 EUR

Onduid. gesig., Bijbelse figuren met Jezus 1265
Onduid. gesig., Bijbelse figuren met Jezus
Startprijs 300 EUR
W. Ruiter, Wintergezicht 1266
W. Ruiter, Wintergezicht
Startprijs 80 EUR
F. Brandt, Vaas met rozen 1267
F. Brandt, Vaas met rozen
Startprijs 80 EUR
R. Visser + P.A Nijgh, Platbodem op meer + Vaas met violen 1268
R. Visser + P.A Nijgh, Platbodem op meer + Vaas met violen

80 EUR

J. Schijvens, Boerderij met koeien en knotwilg 1269
J. Schijvens, Boerderij met koeien en knotwilg

100 EUR

Henk Dekker, Hollands havengezicht 1270
Henk Dekker, Hollands havengezicht
Startprijs 350 EUR
Jan H. Meijer, Aardewerken pot met bloemen 1271
Jan H. Meijer, Aardewerken pot met bloemen

80 EUR

L. van Santen, Zandpad met boerenhuis en kippen 1272
L. van Santen, Zandpad met boerenhuis en kippen

80 EUR

H. Sperling, Engelse Setter 1273
H. Sperling, Engelse Setter
Startprijs 200 EUR
Joh. Larij, Vaas met narcissen 1274
Joh. Larij, Vaas met narcissen
Startprijs 200 EUR
Horsman, Hollands havengezicht met boten 1275
Horsman, Hollands havengezicht met boten

200 EUR

J. Visser, Zeegezicht met klipper 1276
J. Visser, Zeegezicht met klipper

60 EUR

Ongesigneerd, Rustend paard en ruiter 1277
Ongesigneerd, Rustend paard en ruiter

60 EUR

Ongesigneerd? Stilleven 1278
Ongesigneerd? Stilleven
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Jongen aan het bellen blazen 1279
Ongesigneerd, Jongen aan het bellen blazen
Startprijs 225 EUR
Aris Knikker, Riviergezicht met visser en boot 1280
Aris Knikker, Riviergezicht met visser en boot

150 EUR

C. van Leemputten, Schapen en kippen in stal 1281
C. van Leemputten, Schapen en kippen in stal

240 EUR

W.J. Groningen, Havengezicht met figuren 1282
W.J. Groningen, Havengezicht met figuren

140 EUR

Clara de Jong, Landschap met dorpsgezicht 1283
Clara de Jong, Landschap met dorpsgezicht
Startprijs 180 EUR
L. Basset, Stadsgezicht Parijs 1284
L. Basset, Stadsgezicht Parijs

80 EUR

J. Eybergen, Stilleven 1285
J. Eybergen, Stilleven

60 EUR

Schleichhardt, Berglandschap in de winter 1286
Schleichhardt, Berglandschap in de winter

60 EUR

Arend van de Pol, Hollands landschap met schapen 1287
Arend van de Pol, Hollands landschap met schapen

80 EUR

W. Hardja, Indonesische schone aan het eenden voren 1288
W. Hardja, Indonesische schone aan het eenden voren

100 EUR

Clara de Jong, Chique dame met tas 1289
Clara de Jong, Chique dame met tas

120 EUR

2x Jan de Valk,  Abstracte composities 1291
2x Jan de Valk, Abstracte composities
Startprijs 100 EUR
Onduid.gesign., Landschap met koeien 1292
Onduid.gesign., Landschap met koeien

110 EUR

Joke Hueting, Fantasie-figuur 1293
Joke Hueting, Fantasie-figuur
Startprijs 70 EUR
Kees Verkade, Extase 2001 1294
Kees Verkade, Extase 2001
Startprijs 180 EUR
Toon Koster, Sleepboot in haven 1295
Toon Koster, Sleepboot in haven
Startprijs 240 EUR
Jan Knikker Jr.,  Zomers dorpsgezicht 1296
Jan Knikker Jr., Zomers dorpsgezicht

225 EUR

Theo Kuijpers, Abstracte voorstelling 1297
Theo Kuijpers, Abstracte voorstelling
Startprijs 50 EUR
Tilly Moes, Keulse pot met anemonen 1298
Tilly Moes, Keulse pot met anemonen

125 EUR

Thijs Buit, Landschap Frankrijk 1299
Thijs Buit, Landschap Frankrijk

120 EUR

Pendant ongesigneerd, Figuren op wandelpaden 1300
Pendant ongesigneerd, Figuren op wandelpaden
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Schaapsherder met schapen 1301
Ongesigneerd, Schaapsherder met schapen
Startprijs 60 EUR