Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Paul Dom, Meisje met pop
Resultaat: 750 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Handwerkend meisje met pop in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 72 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stilleven
Startprijs 500 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1860. Stilleven met fruit, vlinder en vaas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 32,5 cm. In goede staat.

Erwin Günter, Schepen langs de kust
Resultaat: 600 EUR

Erwin Günter. 1864 - 1927. Duitse School. Schepen langs de kust. Eén boot genaamd Margot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 100 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Landschap met boerderij
Resultaat: 350 EUR

Arie Johannes Zwart. 1903 - 1981. Landschap met boerderij, boer, boerin en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Terry Donahue, Landschap met edelherten
Startprijs 500 EUR

Terry Donahue. 1956 - . Landschap met edelherten. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 75 cm. In goede staat.

Ikoon Madonna Pieczerko, H 42 x B 32 cm.
Startprijs 850 EUR

Ikoon Madonna Pieczerko. 20e Eeuw. Ikoon met verzilverde houder, geheel in vitrine kast. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.

Daan Muhlhaus, Delftse poort Rotterdam
Startprijs 1.200 EUR

Daan Muhlhaus. 1907 - 1981. Delftse poort Rotterdam, met figuren en old timers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Studie figuren
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Olieverf studie figuren. Olieverf op papier. Afmeting: H 46 x B 30 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met schelpen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

H. Schallenberg, Poldergezicht met boerenhuis
Resultaat: 50 EUR

Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Poldergezicht met boerenhuis en boot met punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Evert Moll, Koperen melkkan met zonnebloemen
Startprijs 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Koperen melkkan met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.

Mel Ramos, Bandenreclame Le Mans met pin up girl
Resultaat: 300 EUR

Mel Ramos. Nr. 199/500. Bandenreclame Le Mans met pin up girl. Lithografie op papier. Afmeting: H 35 x B 26,5 cm. In goede staat.

Janos Pentelei Molnar, Stilleven met glaswerk
Startprijs 200 EUR

Janos Pentelei Molnar. 1878 - 1929. Stilleven met glaswerk. Olieverf op linnen. Bedoekt. en deels in het zwart bijgeschilderd Afmeting: H 63 x B 78 cm. In redelijke staat.

A. Potgieter, Dorp (Frankrijk)
Startprijs 150 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zonnig dorpsgezicht, St. Pierre Guiberon, Frankrijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 32 cm. In goede staat.

B.C. van Ettinger, Rotterdams stadsgezicht met grachten en figuren
Startprijs 400 EUR

B.C. van Ettinger. 1916 - 1991. Rotterdams stadsgezicht met grachten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 90 cm. In goede staat.

Gijs ter Wee, Moderne abstracte compositie
Resultaat: 140 EUR

Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.

Ongesign., eerd, Man met bontmuts en kop soep
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Man met bontmuts en kop soep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Mommie Schwarz, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 150 EUR

Mommie Schwarz. 1876 - 1942. Vrouwelijk naakt. Potlood op papier. Afmeting: H 29 x B 23 cm. In goede staat.

Herman Bieling, Cactussen en beelden
Startprijs 200 EUR

Herman Bieling. 1887 - 1964. Voorstelling met cactussen en beelden. Steendruk op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

Daan Mühlhaus, Pont St. Michel in Parijs
Startprijs 500 EUR

Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Pont St. Michel in Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Meisje met boeken in bloementuin
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met boeken in bloementuin. Deels geschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 9 cm. In goede staat.

Henricus, Twee western cowboys
Resultaat: 30 EUR

Henricus '89. Twee western cowboys. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

P. Brouwer, Zonnebloemen
Startprijs 120 EUR

Peter Brouwer. 1935 - 2010. Bloemstilleven met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

M. Winder, Riviergezicht met koeien langs de rivierkant
Resultaat: 70 EUR

M. Winder, 1903. Riviergezicht met koeien langs de rivierkant. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 77 cm. In redelijk/goede staat.