Paul Dom. 1885 - 1978. Handwerkend meisje met pop in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 72 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1860. Stilleven met fruit, vlinder en vaas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 32,5 cm. In goede staat.
Erwin Günter. 1864 - 1927. Duitse School. Schepen langs de kust. Eén boot genaamd Margot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 100 cm. In goede staat.
Arie Johannes Zwart. 1903 - 1981. Landschap met boerderij, boer, boerin en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Terry Donahue. 1956 - . Landschap met edelherten. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 75 cm. In goede staat.
Ikoon Madonna Pieczerko. 20e Eeuw. Ikoon met verzilverde houder, geheel in vitrine kast. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.
Daan Muhlhaus. 1907 - 1981. Delftse poort Rotterdam, met figuren en old timers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Olieverf studie figuren. Olieverf op papier. Afmeting: H 46 x B 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Poldergezicht met boerenhuis en boot met punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Koperen melkkan met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
Mel Ramos. Nr. 199/500. Bandenreclame Le Mans met pin up girl. Lithografie op papier. Afmeting: H 35 x B 26,5 cm. In goede staat.
Janos Pentelei Molnar. 1878 - 1929. Stilleven met glaswerk. Olieverf op linnen. Bedoekt. en deels in het zwart bijgeschilderd Afmeting: H 63 x B 78 cm. In redelijke staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zonnig dorpsgezicht, St. Pierre Guiberon, Frankrijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 32 cm. In goede staat.
B.C. van Ettinger. 1916 - 1991. Rotterdams stadsgezicht met grachten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 90 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Man met bontmuts en kop soep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Mommie Schwarz. 1876 - 1942. Vrouwelijk naakt. Potlood op papier. Afmeting: H 29 x B 23 cm. In goede staat.
Herman Bieling. 1887 - 1964. Voorstelling met cactussen en beelden. Steendruk op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Pont St. Michel in Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met boeken in bloementuin. Deels geschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 9 cm. In goede staat.
Henricus '89. Twee western cowboys. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Peter Brouwer. 1935 - 2010. Bloemstilleven met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
M. Winder, 1903. Riviergezicht met koeien langs de rivierkant. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 77 cm. In redelijk/goede staat.