Mahonie kabinet. Louis Seize. Circa 1800. Met drie lades onder de twee deuren, en binnenin vijf lades. Afmeting: 218 x 185 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet met origineel bronzen beslag en prachtige paneeldeuren. Afmeting: 240 x 200 x 70 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Prachtig 18e eeuws Hollands wortelnoten barok kabinet met bronzen beslag + bronzen vazen. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 203 x 185 x 65 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten barok vitrinekast. Uitneembaar. Circa 1800. Mooie patina + geheime vakken aan zijkanten onderkant. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 150 x 53 cm.
Duits mahoniehouten biedermeier schrijfsecretaire met mooi binnenleven + inleg slot omrandingen. Circa 1820. Afmeting: 148 x 103 x 46 cm. In zeer goede staat.
Twee-delige Duitse essenhouten hoekvitrine. Biedermeier. Circa 1830. Keukenkast, melkkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 220 x 110 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten boeren-glasvitrine met vier deuren. Twee deuren in lade vormgeving + zijdeuren. Uitneembaar. Afmeting: 203 x 190 x 45 cm. In goede staat.
Prachtig Hollands 19e eeuws wortelnoten barok vitrine/porselein kast met schappen, lade en mooi snijwerk. Uitneembaar. Afmeting: 225 x 135 x 50 cm. In goede staat.
Grote Duitse kersenhouten commode. Vroeg biedermeier. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 100 x 130 x 61 cm. In zeer goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III penantkast met tollen, floraal snijwerk en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten vitrinekast (porseleinkast) met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 240 x 180 x 52 cm. In goede staat.
Oude gietijzeren tuinbank. 20e Eeuw. Reparaties. Afmeting: 99 x 110 x 50 cm. In redelijke staat.
Zes Cesca stoelen. Ontwerp Marcel Breuer. Met chroom geëboniseerd hout + biezen vlechtwerk. Wel wat gebruikssporen. Afmeting: 83 x 55 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast. Queen Anne stijl. Circa 1900. Met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 194 x 120 x 45 cm. In goede staat.
Prachtig 18e eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met messing beslag, halve zuilen en kapitellen. Circa 1780. Uitneembaar. Mooie patina. Afmeting: 245 x 195 x 60 cm. In zeer goede staat.
Duitse kersenhouten 2-deurs vitrinekast met lades en volle zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Deur verbogen. Afmeting: 200 x 145 x 63 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur met grote houtgesneden kroon en tollen. Afmeting: 210 x 115 x 50 cm. In goede staat.
Goede kwaliteit tuinstel. Bank + twee armleunstoelen. Groen gelakt hout met metaal. Afmeting: 86 x 125 x 60 cm. / 86 x 60 x 58 cm. De armleuningen zijn met ramskoppen versierd en de voeten met bokkepo...
Empire-stijl verzamelaarskast van mahoniehout, met roldeuren, bronzen versieringen en diverse schuiflades voor munten of mineralen et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 140 x 55 x 39 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten spiegel-bonheur met snijwerkkroon + tollen. Afmeting: 202 x 110 x 52 cm. In goede staat.
Chinees lakwerk kastje met twee deuren. Geisha's in tuin decor. Met natuursteen belijmd + koperen beslag. Afmeting: 104 x 66 x 36 cm. In goede staat.
Zeer grote, antieke, ovale goudkleurige spiegel met kroon en facet geslepen spiegel. 19e Eeuw. Restauratie. Afmeting: H 135 x B 142 cm. In redelijk/goede staat.
Oude gietijzeren tuinbank. 20e Eeuw. Raparaties. Afmeting: 90 x 156 x 52 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollands empire secretaire van eikenhout. Met volle zwarte zuilen, messing capitellen en origineel ringbeslag. Afmeting: 148 x 97 x 49 cm. In goede originele staat.
19e Eeuwse Hollandse vurenhouten hoekkast. Handbeschilderd. Zuiderzee? Afmeting: 195 x 70 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Fries Louis Seize kabinet met guirlandes en volle zuilen + twee vazen (Duitsland). Circa 1900. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 255 x 170 x 55 cm.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten empire chiffoniere. Afmeting: 157 x 102 x 51 cm. In goede originele staat.
Antieke Duitse 1-deurs kersenhouten kast. Zogenaamde blender secretaire. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 185 x 105 x 52 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten gebogen Louis Philippe vertico met opstand en volle zuilen. Circa 1860. Afmeting: 176 x 96 x 41 cm. In zeer goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal/fabeldieren decor en marmeren blad. Afmeting: 81 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Kleine Noord-Duitse 2-deurs eikenhouten spinde op sledepoten. Barok. Circa 1800. Afmeting: 169 x 165 x 65 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten naaitafel met intarsia Landschap/figuren decor. Duitsland. Circa 1860. Afmeting: 75 x 56 x 43 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands dubbel gebogen barok secretaire van mahoniehout. Met messing beslag, klauwpoten en mooi binnenleven. Twee-delig. Afmeting: 117 x 120 x 59 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands mahoniehouten secretaire met parelmoer-inleg slotplaten + mooi binnenleven. Afmeting: 170 x 115 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Franse side-table van rozenhout, met drie lades, schrijfleer en bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 78 x 105 x 40 cm. In goede staat.
Originele vergulde Louis Seize spiegel met vaas en guirlandes. Circa 1800. Afmeting: H 103 x B 53 cm. In goede originele staat.
Vintage rood-lederen design stoel van Bruhl, big arm design, Shin + Tomoko. Nieuwprijs € 1.750,= Afmeting: H 72 x Ø 90 cm. In goede staat.
Antieke Mechelse eikenhouten historisme eethoek. Circa 1880. Met leeuwenkoppen decor. Bestaande uit; Tafel, stoelen + 1 armleunstoel. Afmetingen: 74 x 122 x 77 cm. + 103 x 50 x 44 cm. + 108 x 60 x 54 ...
Met rozenhout belijmde Franse vitrinekast in Louis Quinze-stijl. Met bronzen beslag + landschap beschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 171 x 68 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Groen gelakte tuinbank met gietijzeren zijkanten. Midden 20e eeuw. Breedte: 155 cm x 59 x 82 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse eikenhouten barok commodo met klauwpoten, bronzen beslag en geschilderd blad. Afmeting: 79 x 80 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Art Deco bank. Houtgepind. Circa 1930. Afmeting: 45 x 32 x 154 cm. In goede staat.
Antieke Duitse vertico van notenhout, met origineel beslag. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 140 x 46 x 102 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Circa 1840. Afmeting: 158 x 106 x 50 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke houtgestoken oorstoel in empire-stijl. 19e Eeuw. Recentelijk met velours bekleed. Afmeting: 120 x 80 x 66 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten empire commode met origineel ringbeslag en volle zuilen. Circa 1820. Afmeting: 91 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Mooie antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 x Ø 32 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten kist met smeedijzeren deksel en beslag. Afmeting: 50 x 46 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten commode met twee lades, klauwpoten en origineel beslag. Afmeting: 97 x 90 x 47 cm. In goede staat.
Italiaanse vitrine opzetkast in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Met messing beslag + klauwpoten. Afmeting: 230 x 160 x 40 cm. In zeer goede staat.
Hollandse wortelnoten orgelgebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 83 x 45 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse eikenhout gestoken armleunstoel met leder en leeuwen decor. Afmeting: 137 x 63 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Chinese hardhouten gestoken piedestal voor Chinees porseleinen vaas. Circa 1900. Afmeting: H 90 cm. / Ø 38 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten twee-deurs kast. Circa 1870. Louis Philippe. Uitneembaar, met schappen + lades. Afmeting: 191 x 140 x 50 cm. In goede staat.
Zes antieke Mechelse stoelen van eikenhout. Met biezen zittingen en getorste poten, met floraal decor. Afmeting: 107 x 42 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse naaitafel met diverse houtsoorten + florale intarsia. Met klepblad, lade en messing verguld beslag. Afmeting: 70 x 55 x 39 cm. In goede staat.
Antieke Duitse vitrinekast met lade en schappen. Berkenhout. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 183 x 110 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands mahoniehouten empire klapbuffet met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1820. Afmeting: 89 x 55 x 94 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten hoekkast. Biedermeier-stijl. Circa 1900. Gepolitoerd. Afmeting: 78 x 75 x 48 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse nachtkastjes van kersenhout met wit marmeren blad. Schellak gepolitoerd. Afmeting: 80 x 37 x 33 cm. In zeer goede staat.
Louis Quinze Franse-stijl vitrinekast met bronzen versiering, glazen schappen en marmeren blad. Ongerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 163 x 72 x 42 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten gründerzeit spiegel met volle zuilen en kroon. Circa 1880. Afmeting: 230 x 85 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse boeren kast van eikenhout met panelen. Uitneembaar. Circa 1840. Afmeting: 170 x 60 x 208 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten gatelegtafel met lade. Mooie patina. Afmeting: 87 x 120 x 129 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize commode met volle geëboniseerde zuilen, hekwerk en messing ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 95 x 47 x 86 cm. In goede staat.
Indonesisch kampferhouten gestoken schrijfbureau met landschap/figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 108 x 94 x 50 cm. In goede staat.
Chinees lakwerk kastje met twee deuren. Geisha's in tuin decor. Met natuursteen belijmd + koperen beslag. Afmeting: 78 x 57 x 28 cm. In goede staat.
18e Eeuwse barok houten koffer met leder bekleed, met bronzen beslag, slot + sleutel. Afmeting: 221 x 30 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten gestoken armleunstoel met rode stoffering. Afmeting: 115 x 85 x 65 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten gründerzeit commode met vier lades en ranken decor. Circa 1890. Afmeting: 81 x 118 x 55 cm. In zeer goede originele staat.
Vier-delige Chinese mini tafelset van hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 66 cm. In goede staat.
Mahoniehouten één-deurs vitrinekast in Franse stijl met verguld beslag. Stijlmeubel. Afmeting: 163 x 74 x 43 cm. In goede staat.
Antiek Hollands mahoniehouten secretaire. Circa 1860. Beschadigingen aan zijkant. Ongerestaureerd. Afmeting: 162 x 100 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Wortelnoten gebogen side-board in barok-stijl met origineel beslag. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 94 x 200 x 62 cm. In goede staat.
Hollands orgelgebogen wortelnoten commode met bronzen beslag + klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 83 x 45 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse handbeschilderde hoekkast met floraal decor. Afmeting: 130 x 52 x 35 cm. In goede staat.
Mooie antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Twee Chinese hardhouten stoelen met parelmoer-inleg. Floraal/vogels rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 40 x 47 cm. In goede staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten theetafel met lade en origineel beslag. Afmeting: 74 x 76 x 42 cm. In goede staat.
Twee oude Italiaanse houtgestoken armleunstoelen met rode velours stoffering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 80 x 64 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse speeltafel van notenhout. Circa 1860. Louis Philippe. Afmeting: 76 x 82 x 42 cm. / 76 x 82 x 84 cm. In zeer goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse tiltop tafel van mahoniehout. Met florale intarsia en vier-spant houtgestoken poot. Afmeting: 53 x 98 x 133 cm. In goede staat.
Mahoniehouten wortelnoten commode. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 114 x 49 cm. In goede staat.
Chinese hardhouten hocker met cloisonné blad. Floraal/kraanvogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 42 cm. In goede staat.
Retro Wassily-stijl moderne stoel met leder en chroom. Retro. Vrijwel ongebruikt. Afmeting: 74 x 78 x 70 cm. In goede staat.
Antieke jachtgarderobe met reebok. Circa 1930. Afmeting: 92 x 53 x 28 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse eikenhouten vossenkop eettafel. Circa 1880. Afmeting: H 70 x Ø 104 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese hardhouten gestoken hockers met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 32 cm. + H 47 x Ø 40 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten penantkast met twee deuren + lade. Circa 1910. Afmeting: 94 x 110 x 46 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten halspiegel met kariatiden, band intarsia en facet geslepen spiegel. Afmeting: 183 x 107 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse draaibare tafel met etageres en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 50 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten biedermeier secretaire met leuk binnenleven. Circa 1850. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 169 x 123 x 50 cm. In goede staat.
Decoratief handgeschilderd kamerscherm van zachthout met vier lamellen. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 164 x 4 x 190 cm. In goede staat.
Antiek secretaire met snijwerk. Eikenhout. Circa 1900. Louis Quinze stijl. Afmeting: 95 x 100 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met sledepoten en hengsels. Voorzien van floraal snijwerk. Afmeting: 59 x 120 x 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhout fineer belijmde eettafel. Enkele fineerschades bij voet. Afmeting: H 76 x Ø 125 cm. In redelijke staat.