Antieke Franse marmeren pendule met vergulde bronzen putti met fakkel en vlinder. Circa 1840. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Minimale chips marmer. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antieke Franse Charles Dix pendule van porselein. Circa 1840. In de stijl van Jacot Petit. Wijzerplaat beschadigd, helft sabel mist. Verder in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjessli...
Grote antieke Franse empire pendule van albast. Circa 1820. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Massieve notenhouten pendule met mandoline spelen Pierrot. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags F.H.S. uurwerk met enchappement + repetitie slagwerk op twee bellen. Afmeting: H 50,5 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese kortstaart klok met wekkerfunctie. Wijzerplaat overgeschilderd. Circa 1800. Afmeting: 98 cm. In redelijke staat.
Antieke kalenderklok van messing. Circa 1920. Kalender is compleet en goed, opdraaiveer zit vast. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Prachtige grote Franse antieke palisanderhouten Charles Dix wandklok met florale intarsia en vergulde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 48 x 38 x 15 cm. In zeer ...
18e Eeuwse Engelse staande klok met datum. Eén-daags uurwerk. Wijzers missen. Afmeting: H 187 cm. Verder in redelijke staat.
Antieke Duitse eikenhouten Lenzkirch pendule. Aug nr. 822269. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde compositie metalen pendule met porseleinen Sevres plaquettes. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans Westminster tafelklok van notenhout. Kwartierslag op vier gongstaven. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Retour de Egypt pendule. Verguld compositie metaal. Met porseleinen plaquettes en wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Pootje beschadigd. Afmeting: 38 cm. In re...
Antieke Franse compositie metalen pendule. Met edelman, boek en schilderspalet. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 49 x 55 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag + touwtjesslinger. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans art deco marmeren klokkenstel. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Vrouw met duif. Compositie metaal. Afmeting: 32 x 38 x 10 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse miniatuur wand Cartelklok met werkend enchappement uurwerk. Weekloper. Stil uurwerk. Circa 1880. Met onyx en messing. Bovenin onyx gerestaureerd. Afmeting: 21 cm. In redelijke...
Antieke Friese stoelklok met wekker. Originele beschildering en vergulding. Circa 1890. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe kolomklok met intarsia en emaille cartouches. Albast wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag. Oude wormbeval. Afmeting: H 53 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse boulle portaalklok. Circa 1870. Louis Philippe. Minimale inleg mist. Oudere restauratie. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Amsterdamse School pendule met metalen wijzerplaat. Eikenhout. Weekloper, Pfeilkreuz uurwerk. Achterplaat uurwerk mist. Afmeting: 27 x 41 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Amsterdamse School art deco pendule met messing wijzerplaat. Gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1925. Weekloper, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 24 x 26 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme reiswekker van messing. Circa 1890. A.W. & Co. Freiburg. Opdraaiveer is goed. Behoeft wel reiniging. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren pendule met vergulde messing versieringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Glaasje kapot. Marmer gaaf. Afmeting: 53 x 26 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen wekkerklokken. Circa 1900. Functies niet getest. Wijzers missen, verder in goede staat. Afmeting: 28 - 35 cm. In redelijk/goede staat.