Twee delen glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. 1x Grote vaas, mondgeblazen. 1x Schaal van groen/gelig glas. Afmeting: 49 - 45,5 cm. In goede staat.
Kleine Duitse Meissen porseleinen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x B 18 cm. Beschadigingen. In matig/redelijke staat.
Negen Duitse gelimiteerde porseleinen Fürstenberg wandborden met romantische winter-voorstellingen. 80-er Jaren. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Art Deco keramieken geglazuurde vaas. Met bodemmerk. Circa 1930. Eén chip. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
12-Delige Duitse Dresden gebakset van porselein. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 16 - 25 cm. In goede staat.
Grote antiek geglazuurde wandtegel van Westraven Utrecht. Figuren decor. Afmeting: 30 x 24 x 4 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits porselein. 20e Eeuw. Twee Hutschenreuther Dresden Seladon borden. En één Karlsbader Porzellan kop en schotel. Afmeting: 14 - 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bisquit porseleinen schenkkan in Wedgwood-stijl. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig Delfts keramieken kaststel met molen landschap decor. Circa 1900. Bovenrandschade aan grote dekselvaas. Afmeting: H 29 - 41 cm. In redelijke staat.
Duitse porseleinen figurengroep. Koets met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip aan oor van paard. Afmeting: 23 x 10 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Rudolstadt porseleinen dekselvaas met draken/floraal en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Art Deco keramieken geglazuurde vaas met salamander. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Hollands plateel. (1) Grote schaal met pauwen, Holland Liberty, minimale chip, afmeting: 11 x Ø 23,5 cm. (2) Oorvaas, één oor gelijmd, afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Vijf delen antiek Japans/Chinees Satsuma porselein. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Twee delen China. Mao Tse Tung. Quotations from chairman + vier spelden Mao Tse Tung. Afmeting: 2,5 - 13 cm. In goede staat.
Zilveren collier, hanger en ring, 925/000, met roze steen. Fijn slangcollier met daaraan een hanger voorzien van een rond gefacetteerde zirconia, grootte hanger 20x15mm, inclusief oog. lengte collier ...
Lot zilveren sieraden met een zilveren klemband voorzien van turkooisstenen, een ring met turkoois en een collier met een hanger in bloemvorm voorzien van een ovale turkoois. Totaal ca 37 gram. In goe...
Zilveren armband, 835/000, met bloedkoraal. Armband met zilveren sierlijke elementen verbonden door middel van jasseronschakel. het ronde middelste element is versierd met 4 bloedkoralen,. De armband ...
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Twee zilveren bestekdelen met een bijzondere kaassteker en een vork met zilveren gecontourneerd heft met palmetten, voluten en bloembewerking. De kaassteker is voorzien van een metalen schep met schui...
Lot divers zilver met een servetband, beugels, voetje en kurken. Totaal ca 140 gram. In goede staat
Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia's. Fijn slangcollier met daaraan een ovale rozethanger in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde zwarte zirconia. Daaromheen 2 randen met kleurl...
Zilveren omega collier, 925/000, voorzien van een karabijnhaak. breedte 6 mm. lengte 45 cm. ca 26 gram. In goede staat
Stalen Tissot horloge, rond model met datumaanduiding. ø kast 34mm. Het horloge is voorzien van een fixoflex band. In originele doos met papieren.
Zilveren plaatarmband, 925/000. Armband met een grove venetiaanse schakel en in het midden een langwerpige plaat. Breedte 6,5mm. lengte 19 cm. ca 24,9 gram. Nieuw
Ring, 375/000, met zirconia's. Rijring met 12 zirconia's. Breedte 2,0 mm. ø 56. ca 1,0 gram. In goede staat
Zilveren gold plated choker, 925/000, met robijnen. Choker met een in het midden een sierlijk element, 17x22mm, versierd met 5 robijnen, bevestigd tussen de ketting. Voorzien van bakslot en veilighei...
Zilveren broche/hanger, 925/000, in de vorm van een uil op een tak, versierd met venster-emaille, robijn en markesietstenen. 3,5x2,5cm. ca 6,0 gram. Nieuw
Moderne zilveren ring, 835/000, met grote ovale gespleten kop in het midden bezet met een rond gefacetteerde blauwe steen, ø 8mm. ø 61. grootte kop 39x23 mm. ca 24,9 gram. In goede staat
Vintage dames horloge Wittnauer, 10 kt goldplated, automaat met datumaanduiding. Voorzien van een bruinlederen band. ø kast ø 22mm. Wat gebruiksporen, verder in goede staat.
Twee zilveren jugendstil hangers/broche met gezaagd vrouwenhoofd met slaolie lijnen. 39x34mm en ø34mm. ca 12,9 gram. In goede staat
Grote zilveren hanger, 925/000, met parelmoer en amethist. Peervormige hanger uit parelmoer met een zilveren gekrulde versiering voorzien van peervormig geslepen amethist en hangeroog. 6x4cm, inclusie...
Lot zilveren sieraden met een dubbeltjes armband, uit 1948, 3 broches met filigrain en knopjes en een hanger met knopjes. In redelijk goede staat. Bruto totaal 63,6 gram. Diverse gehaltes
Witgouden rijring, 585/000, met zirconia's. Rivierering met een rij met 5 vierpootchatons bezet met zirconia's. Breedte 3,3 mm. ø 60 mm. ca 1,9 gram. Band iets uit model, 1 pootje ontbreekt, verder in...
Lot zilveren sieraden, 925/000, met 3 fijne slangencolliers voorzien van in totaal 5 hangers met gekleurde stenen. Totaal ca 27,8 gram. In goede staat
Zilveren armband, 925/000, met onyx. Armband gemaakt uit 7 ronde gematteerde schakels bezet met een ronde platte schijf onyx. Breedte 25 mm. Voorzien van bakslot. Lengte 17,5cm. Wat bekrast, verder in...
Zilveren hanger en broche. Ovale hanger met een zilveren getorste rand voorzien van een porseleinen plaquette, Meissen, met een afbeelding met bloemen. 37x59mm, inclusief oog. Biedermeier ronde broche...
S. Zanten. Abstracte voorstelling. Tweede helft 20e eeuw. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1960. Riviergezicht met boerderij, boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Anna Huitema. 1941 - . Titel: Gevels. Eigendruk. Nr. 4/50. Lithografie op papier. Afmeting: H 20 x B 45 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Landschap met boerderij. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille '97. Nr. 51/250. Duif met zon. Titel: Unique. Litho op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollands havengezicht met platbodems. Olieverf op paneel. Afmeting; H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Horsky. Poolse School. Vliegenzwammen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.
Michel Soutine. 1941 - 1986. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 31 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollandse School. Winters dorpsgezicht Blaricum. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Peter te Marveler. 20e Eeuw. Riviergezicht met ruïne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 62 x B 96 cm. In goede staat.
Alphons Freijmuth. '91. Lithografie nr. 15/15. Abstract figuratief. Litho op papier. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.