Prachtige 19e eeuwse Engelse bracketkklok met negen bellen carillon. Silent functie + één melodie. Grote bronzen gegraveerde bracket, snek uurwerk, uurslag op grotere bel, vergulde bronzen ornamenten....
Grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten bracket klok met leeuwenkoppen en messing ringen + acht bellen carillon, kwartier-slag, Westminster uurslag op gongspiraal. Barrand & Luns 41. Cornhill London. Afm...
Engelse mahoniehouten staande klok. Circa 1840. Door Joseph Rosentall. Engelse regulateur met kwikslinger compensatie, met uren + minuten wijzer van elkaar gescheiden. + secondenwijzer. Achtdaags, met...
Antieke Duitse Gründerzeit eikenhouten pronkvrijslinger. Gemerkt Carl Werner. Fabriksmarke 148360. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Brons gereinigd. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schilderij-klok met Duits landschap, riviergezicht met kasteel en figuren decor. Olieverf op linnen. Craquelé. Achtdaags Frans uurwerk met halfuur-slag op gongspiraal. Gereviseerd. Afmeting...
Grote vuurvergulde bronzen empire pendule met bos nimf, olielamp en pijlenhouder. Frankrijk. Eén wijzer mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Goede originele ongereinigde vergulding....
Zeldzame antieke Engelse mahoniehouten glaspendule. Elektrisch. Eureka Clock & Co. Ltd. London. Circa 1910 - 1920. Functie niet getest. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gustav Becker eikenhouten staande klok. Circa 1890. Met messing bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Weekloper, Halfuur-slag. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule met leeuw. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: H 39 cm. In zeer goede staat.
Zeer grote Franse watervalklok van compositie metaal. met putti, spiegel en zichtbare slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 81 cm. In goede staat.
Antieke mysterieuze Franse pendule, Deiana met pijl en boog. Door Guilmet Paris. Circa 1900. Afmeting: 60 cm. In goede ongereinigde staat.
Antieke Duitse mahoniehouten biedermeier staande klok met origineel uurwerk en volle Korinthische zuilen. Circa 1820. Oudere restauratie. Functie niet getest. Afmeting: H 235 cm.
Zeer grote 19e eeuwse Franse Carrara marmeren pendule met vergulde Griekse dame met muziekinstrument. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 50 x 16 cm. In goede staa...
Grote antieke Franse boulle pendule met rood schildpad, putti en bronzen ornamenten. Achtdaags St. Marti uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: H 67 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse eikenhouten staande precisie regulateur. Circa 1900. Met centrale secondenwijzer, pennegang, één zwaar gewicht, gangduur?, vernikkelde slinger, zonder lens. Functie niet getest. Afmetin...
Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Circa 1840. Charles Dix. Met achtdaags - stil uurwerk, touwtjesslinger. Afmeting: 35 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok. 18e Eeuw. Gesigneerd Valen Donns Louth. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + seconden aanduiding. Niet getest. Afmeting: H 225 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten bracketklok door Jasper Guy Shaftesbury. Eerste helft 19e eeuw. Met zwaar bronzen uurwerk, fusee, snek. Weekloper, halfuur-slag op grote verzilverde/plated bel. Afmeting...
Vuurvergulde Franse bronzen skeletpendule onder originele stolp. Circa 1800. Louis Seize. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse tafelklok met rijk gestoken klokkenkast + Westminster uurwerk. Kwartier-slag op vijf gongstaven. Gemerkt M.B. Nr. 58169. Circa 1890. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Antieke Franse Carrara marmeren lyra pendule. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Parijs uurwerk. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen Franse wekkerklokken. Circa 1900. Wijzers missen. Functies niet getest, verder in goede staat. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen wekkerklokken. Circa 1900. Functies niet getest. Wijzers missen, verder in goede staat. Afmeting: 28 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse Charles Dix pendule van porselein. Circa 1840. In de stijl van Jacot Petit. Wijzerplaat beschadigd, helft sabel mist. Verder in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjessli...
Grote antieke Franse zwart marmeren pendule met Grieks figuur + zuil met tekst. Virgilio Marone. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 61 x 44 x 19 cm. In goede st...
Prachtig antiek drie-delige Frans verguld bronzen pendulestel. Circa 1870. Naar 18e eeuws voorbeeld. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: H 50 - 59 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse Retour de Egypt pendule. Verguld compositie metaal. Met porseleinen plaquettes en wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Pootje beschadigd. Afmeting: 38 cm. In re...
Zeer grote 19e eeuwse Franse pendule van brons, met putti en dieren. Midden bovenop mist iets. Achtdaags brocot-uurwerk met halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 x 55 x 20 cm. In goede staat.
Massieve notenhouten pendule met mandoline spelen Pierrot. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags F.H.S. uurwerk met enchappement + repetitie slagwerk op twee bellen. Afmeting: H 50,5 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese notaris staartklok + wekker. Circa 1800. Afmeting: 100 cm. In goede originele staat.
Zeer grote antieke Franse pendule met marmer. Circa 1880. Recentelijk opnieuw gekleurd en gerestaureerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 57 x 48 x 17 cm. In redelijk/goede staa...
Antieke Franse klokkendrager met signatuur Auguste Moreau. Kogelklok. Compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag. Eén wijzer mist. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse pendule met twee kinderen en fruitboomrank. Compositie metaal. Op rood-marmeren basement. Titel: Maraudeurs. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 70 cm. In goed...
Antieke Franse vergulde messing reiswekker met bel. Circa 1900. Afmeting: 11,5 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse, neo rococo pendule. Strijdwagen model. Compositie metaal. Vrouw met druiven/bachussen. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 37 x 36 x 21 cm. In goede s...
Kleine 19e eeuwse Franse pendule van marmer met verguld brons. Achtdaags stil enchappement uurwerk. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke messing scheepsklok voor nachtlicht. Met rondom facet geslepen glas. Paris deposé. Met enchappement uurwerk, achtdaags. Kaarshouder mist. Afmeting: 25 x 18 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen Charles Dix pendule met Osmaanse krijger te paard. Circa 1835. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Zwaard mist lemet, teugels missen. Deuken in klokkast + deels ov...
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse regulateur van notenhout. Gemerkt B.P. Circa 1890. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Twee antieke klokken. Circa 1900. 1x Tafelklok, verguld, compositie metaal. 1x Duitse wekker-tafelklok met speelwerk, van notenhout. Afmeting: 18 - 46 cm. In goede staat.
Antieke Franse boulle portaalklok. Circa 1870. Louis Philippe. Minimale inleg mist. Oudere restauratie. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse skeletklok van messing, met snek, geplaatst onder glazen stolp. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten pronkvrijslinger met messing beslag. Ongemerkt uurwerk. Weekloper met halfuur-slag. Messing gereinigd. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten historisme klok met console + messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Metalen Warmink wandklok. Gotische stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Gelimiteerde Franse messing Tournant klok. Replica. Tweede helft 20e eeuw. Naar Thwaites & Reed, Doug-Joyce + Stewart Peel 1972. Lange veer, bol zakt langzaam. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse verzilverde Vorderzappler pendule onder originele glazen stolp. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.