52. Aprilveiling 2022

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

Gouden V-ring 715
Gouden V-ring

350 EUR

Gouden oorstekers 732
Gouden oorstekers
Startprijs 100 EUR
Gouden oorstekers en hanger 749
Gouden oorstekers en hanger
Startprijs 150 EUR
Zilveren armband met jade 766
Zilveren armband met jade
Startprijs 150 EUR
Gouden oorstekers met granaat 783
Gouden oorstekers met granaat

250 EUR

Witgouden collier met amethist 800
Witgouden collier met amethist

250 EUR

Barnstenen colliers 817
Barnstenen colliers
Startprijs 200 EUR
Pallas adora automaat 834
Pallas adora automaat
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Interieur met figuren 1008
Ongesigneerd, Interieur met figuren

550 EUR

H. v.d. Burgh, Landschap met boerderij 1025
H. v.d. Burgh, Landschap met boerderij
Startprijs 1.400 EUR
Ongesigneerd, Romantisch landschap bij avond 1038
Ongesigneerd, Romantisch landschap bij avond

500 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Dorpstraat met figuren 1055
Onduidelijk gesigneerd, Dorpstraat met figuren
Startprijs 300 EUR
van Noort, Strandgezicht 1072
van Noort, Strandgezicht

425 EUR

A. Potgieter, Stilleven 1089
A. Potgieter, Stilleven

300 EUR

Corry Leushuis, Modern stadsgezicht 1106
Corry Leushuis, Modern stadsgezicht
Startprijs 150 EUR
Monogram, Vissersvolk bij netten 1123
Monogram, Vissersvolk bij netten

200 EUR

J. Ouwersloot, Besneeuwd Duits landschap 1140
J. Ouwersloot, Besneeuwd Duits landschap

225 EUR

Gesigneerd, Indiase School 1157
Gesigneerd, Indiase School
Startprijs 650 EUR
D.J. Hazelzet, Figuren bij kerk 1174
D.J. Hazelzet, Figuren bij kerk
Startprijs 450 EUR
Ongesigneerd, Rubens die vlucht 1191
Ongesigneerd, Rubens die vlucht

150 EUR

Roy Lichtenstein, Twee vrouwen 1208
Roy Lichtenstein, Twee vrouwen
Startprijs 380 EUR
2x Onduidelijk, Havengezichten 1225
2x Onduidelijk, Havengezichten
Startprijs 100 EUR
Latour, Vrouwen bij waterpomp 1242
Latour, Vrouwen bij waterpomp

60 EUR

Eduard Wuger, Bloemstilleven 1259
Eduard Wuger, Bloemstilleven
Startprijs 900 EUR