Tien diverse antieke tegels. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; 7x Italië, Azuleso. En drie maal ruiter te paard. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vintage herenhorloge Pallas Adora, mechanisch. jaren '70. Stalen model met stalen band en een datumaanduiding. Werkend
Chinees porseleinen republiek wandvaas met berglandschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antiek Perzisch Heriz kleed. Gharadje. Met bont floraal decor. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 174 x 149 cm. In goede staat.
Zilveren tabakspot, 934/000, rechthoekig gecontourneerd model met ribben op de hoeken, geplaatst op een bolle zilveren voet met gecontourneerd zwart houten basement. De tabakspot is voorzien van een d...
Antiek emaille metalen reclamebord van N.V. A. Hobbel Zaden. Circa 1920. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Interieur met figuren. Minimale inschildering. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 116 x B 87 cm. In goede staat.
Zilveren botermes, 833/000, met agaten heft, gecontourneerd zilveren lemmet fraai versierd met graveerwerk. MT.: G.W.Uriot, Amsterdam, jl.:T:1853. 19 cm. In goede staat.
Klein Perzisch bidkleed van zijde. Floraal motief. Aardetinten. Afmeting: 56 x 84 cm. In goede staat.
H. van de Burgh. 19e Eeuw. Hollandse School. Landschap met boerderij, koeien en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 38 cm. In goede staat.
Lot van dertien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigd. Afmeting: 4 - 15 cm. In matig/redelijke staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch landschap bij avond met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur van Schmidt Felling. 1835 - 1920. Met monogram RHB extra. Figuur mist iets in hand. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Dorpstraat met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.
Chinese achtkantige vaas met schubachtig glazuur + bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Vier cement gegoten boeddha figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Twee antieke Japans porseleinen Kutani knobbelvazen. Floraal/goud decor. Bodemmerk. Eén bovenrand heeft schade. Afmeting: H 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
A. Potgieter. 1899 - 1982. Stilleven met fruit, bloemen et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Sierlijke zilver vergulde balpen, 925/000, met lijnbewerking. Voorzien van een metalen clip met zwart emaille inleg. Gemerkt St. Dupont. genummerd 59DDZ04. 13,5 cm. Gebruikt. In goede staat
Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.
Corry Leushuis. Hengelo. Modern stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Kleine modelkoets. 20e Eeuw. Hardhout + lakwerk + ijzeren onderstel + bladveren + dissel. Afmeting: 74 x 51 x 38 cm. In goede staat.
Bronzen Neptunus/Poseidon met drietand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.