Sierlijke geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Driehoekig gevormde oorstekers met een deels dubbele rand, bezet met 12 briljant geslepen diamanten per oorsteker, totaal ca 0,72 ct. De oorsteke...
Witgouden broche, 585/000, in de vorm van een bloem bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,64 ct. Grootte 19x19mm. ca 4,0 gram. In zeer goede staat
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Strakke bolle ring met een geelgouden element bezet met een briljant geslepen diamant. Merk Niessing. Breedte 3-7mm. ø 55. ca 2,7 gram. In goede staat
Rijring, 333/000, wit, bezet met 10 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25ct. ø 53. ca 1,5 gram. Breedte ring 2 mm. In goede staat.
Witgouden cliphanger, 585/000, met parel en diamant. Hanger met een hangeroog bezet met 2 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,13 ct, met hieraan een witgouden huls voorzien van een grijze zoetwat...
Antieke geelgouden oorbellen en ring, 585/000, met parel. Oorclips met schroeven en de ronde knop is versierd met opengewerkt stervormig element met in het midden een cultive parel, ø 5,5mm. ø oorknop...
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een gematteerde bewerking en aan de kop versierd met 2 geelgouden balkjes waartussen 3 singlecut geslepen diamantjes zitten. breedte ring 5,5mm. ø56. ca ...
Lot barnsteen/copal met 3 stukken, 2 kettingen met getrommelde stukken en ovale kralen van een armband. totaal ca 280 gram.
Goud slavenband met zilveren kern, 835/000, 585/000, bolmodel voorzien van scharnier. Breedte 7 mm. 55x61mm. iets speling in het scharnier, verder in goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een bloemenmand met saffier en robijnstenen. Grootte 23x27mm. ca 4,7 gram. In zeer goede staat. Voorzien van certificaat van D.A. Schmidt, Amsterdam
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een bloemenmand versierd met parels, robijn, saffier, smaragd en diamant. Grootte 28x25mm. ca5,7 gram. In goede staat
Doosje met groot lot sieraden met o.a. hanghorloges, een manchetknopen, colliers met parels en kralen, diverse ringen en hangers. Uit wit- en geelmetaal.
Lang witgouden collier, 750/000, met fijne een ankerschakel en verdeeld over het collier 13 gefacetteerde amethistkralen met aan weerszijden 2 cultivé pareltejs. Lengte 98 cm. ca 9,5 gram. Als nieuw. ...
Armband van bloedkoraal met geelgouden slot, 585/000. Armband met 4 rijen met ronde bloedkralen, ø 4,5mm. bevestigd aan een rechthoekige gouden sluiting met 3 bloedkoralen. 21mm. De armband is voorzie...
Geelgouden staafbroche, 585/000, cilindervormig met 2 witgouden bontjes en witgouden stift. 55x6mm. ca 4,5 gram. In zeer goede staat. Voorzien van taxatie van John van der Vet juwelier in Amsterdam, w...
Collier van dikke bloedkoralen, ø7-7,5mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, ovaal model met een geschulpte rand en versierd met graveerwerk. In het midden van de sluiting zit een ovale b...
Witgouden broche, 585/000, opengewerkt ovaal model met krullen. Grootte 20x24mm. ca 5 gram. In zeer goede staat
Geel- met witgouden broche, 585/000, ovaal opengewerkt model met een bloemversiering. Grootte 22x27mm. ca 4,2 gram. In zeer goede staat.
Fraaie geelgouden broche, 585/000, opengewerkt in de vorm van een bloem met in het midden een cultivé parel. ø5mm. Grootte 32x34mm. ca 3,8 gram. In goede staat
Twee paar zilveren oorhangers, 925/000, met edelstenen. Oorhaken met daaraan een gefacetteerde bol van amethist en een bolletje met paars/roze steentjes, 5 cm. en zilveren oorhaken met een gefacetteer...
Lot met acht zilveren ringen, 925/000, met zirconia's en gekleurde stenen. Met een omkeerbare ring, 3 rijringen en wat brede ringen. ø 65-66. ca 60 gram. In goede staat
Brede zilveren armband, 925/000, gemerkt Grossé, met 4 rechthoekig gevormde schakels met klapsluiting. Breedte 32 mm. lengte 20 cm. ca 115 gram. In goede staat.
Zilveren broche, 925/000, Art Deco-stijl, rechthoekig model bezet met markesiet en granaat en deels voorzien van een vergulding. 49x11mm. ca 9,4 gram. In goede staat
Lot zilver, 833/000, met keelknopen en een armband met Zeeuwse knoppen. ø keelknopen 33 mm. breedte armband 8-17mm. 19 cm. Totaal ca 40,3 gram. Knopen iets uit model, verder in goede staat.
Lot zilveren sieraden met o.a. een choker en bijpassende armband, 3 armbanden, choker met koraal, diverse hangers, broches en oorknoppen. Totaal ca 160 gram. In goede staat
Lot met zeven zilveren ringen, 925/000, diverse brede modellen voorzien van zirconia's en gekleurde stenen. ca 66 gram. ø 65-66. In goede staat
Collier van bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoralen met een mooie rode kleur, ,mm, bevestigd aan een ronde 17,5 mm. sluiting met een geschulpte rand versier...
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een tulp. ca 2,3 gram. 36x11mm. Als nieuw
Twee colliers met hangers, 925/000, Imenso, versierd met een rand met zirconia's en wisselbare inleg. lengte 80-90cm. ca 54,5 gram. Als nieuw
Lot met negen colliers met barnsteen/copal. Met getrommelde en ronde kralen. ø8-18mm. 40-70 cm. totaal ca 313 gram. In goede staat
Lot met zes hangers en een broche met barnsteen. In diverse vormen met zilveren en double hangerogen. 18-31mm - 25-50mm. Totaal ca 26 gram. Een hangeroog is gelijmd verder in goede staat
Twee broches met zilver, één broche met een vogelpoot bezet met een grote steen en een zilveren huls en brochering. 7,5cm. en een broche in de vorm van een zwaard met haar. 8cm. totaal ca 16,7 gram. I...
Fraaie zilveren choker, 800/000, rond gevlochten model, ø 5,8 mm, voorzien van een haaksluiting. 55 cm. ca 113 gram. In goede staat
Lot met vier zilveren staafbroches, een staafbroche met in het midden een rozet met similies en een roze steen, een broche met ovale bewerking en een blauwe steen, 6 cm, een massieve broche met in het...
Berber armband van een zilverhoudende legering met diverse schakels en bloedkoralen. Breedte 31 mm. 19,5cm. ca 117 gram. Met schroefsluiting. In goede staat.
Berber collier van een zilverhoudende legering met diverse schakels en bloedkoralen. Voorzien van driehoekige versierde stukken en verlengd met jasseronschakels en haak als sluiting. 44 cm. Breedte 2...
Lot zilveren sieraden met een eenden broche, slavenband met dop, diverse oorringen, venetiaans collier, 2 medaillons, manchetknopen met leer, close-for-ever armband, een slangenarmband voor bedels, 2 ...
Lot met 4 Swatch horloges, met 3 grote en 1 klein model. Met batterij. Bij een band is een stukje af.
Vintage longines dameshorloge, plated, Quarts, met een rechthoekige kast en een bewerkte band met klapsluiting. breedte 17 mm. lengte 16 cm. In goede staat.
Geelgouden hanghorloge, 750/000, Swiss, voorzien van een wit emaille wijzerplaat. De achterzijde is voorzien van een guilloche bewerking. Het horloge heeft een metalen stofdeksel. Aan het horloge zit ...
Certina herenhorloge, edelstaal, met een zilverkleurige wijzerplaat met cijfers en een datumaanduiding. Met saffier glas, Het horloge is voorzien van een stalenband. Werkend. ø 37 mm. 22 cm. Gebruiksp...
18e Eeuws zilveren horloge, 925/000, in originele zilveren beschermkast. Voorzien van een chatelaine met sleutel en signetten. Het horloge is voorzien van een snek en voorzien van gravure Rob Read Lon...
Junghans herenhorloge, solar, Bionic met een zwart bewerkte wijzerplaat. Voorzien van een stalenband met vlindersluiting. Enkele gebruiksporen, verder als nieuw. ø 39 mm. ca 21 cm.
Zilveren dames hanghorloge met chatelaine, 833/000. Klein rond mechanisch horloge met witte wijzerplaat en een florale bewerking aan de achterzijde. Bevestigd aan een zilveren chatelaine met bloemappl...
Longines horloge met een stalen kast, met een zilverkleurige wijzerplaat, bevestigd aan een zwart leren band met hagedissen print. ø 34 mm. Mechanisch. Werkend, in goede staat.
Antiek zilveren zakhorloge, 935/000, met ketting, 835/000. Horloge met sleutelopwinding voorzien van een witte wijzerplaat en decentrale secondewijzer. Gemerkt John Mijers & Co, Geneva. Er zit een bes...
Vintage herenhorloge Pallas Adora, mechanisch. jaren '70. Stalen model met stalen band en een datumaanduiding. Werkend
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met leren band. Horloge met een ronde kast, ø24mm, gemerkt Candino, quarts. Voorzien van zwarte band. Glas is wat bekrast. Brutogewicht ca 15 gram. Verder in goede st...
Citizen vintage horloge, automaat, met een rechthoekig gecontourneerde kast uit staal, met dag en datum aanduiding op de plaat Voorzien van lederen band. 4-5209040TA. breedte kast 36 mm. Werkend.
18e Eeuws zakhorloge, goldplated, zogenoemde knol met snek. Met een cremewitte emaille wijzerplaat. Gemerkt JN Gartly, Aberdeen, 80. Geplaatst in een goldplated beschermkast versierd met graveerwerk. ...
Bijzondere horlogeketting, witmetaal, voorzien van hangers, een paard, een zweep, een hoevenborstel en een hoefijzer met paardhoofd. lengte 30 cm. In redelijk, goede staat.
Bijzonder zilveren zakhorloge, 800/000, gemerkt Gust Hinrichs, voorzien van een zilveren stofdeksel met versiering en gravure: Für 25 jährige treue Dienste Kgl.Feuerw. Laborat. Spandau 1917. Achterdek...
Groot lot zakhorloges, double en staal, deels voorzien van ketting. O.a. Junghans, Mondaine, Zentra, Dugena.
Twee mechanische double horloges, één horloge met een vierkant gecountourneerde kast,, ronde wijzerplaat, rookkleurig met bewerking. Gemerkt: Parat, shockproof, mechansich, voorzien van een rekband, e...
Groot lot horlogekettingen met double, witmetalen en zilveren modellen. ca 25 stuks.