Berend Brouwer. 1872 - 1936. Boerderij met boer en paardenkar bij rode kool veld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1934. Mediterraans landschap met cavalerie te paard. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1939. Infanteristen langs de kust. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1939. Infanteristen bij bergdorp. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.
A.T. Blandfort. Franse School. Frans stadsgezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 66 x B 47 cm. In redelijk/goede staat.
J. Moerman. Circa 1950. Stilleven met violen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. 2 oude reparaties In redelijke staat.
Willem J. Pasman. 1905 - 1984. Landschap met boerderij, en boer bij sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 21 x B 30 cm. In goede staat.
W.J. Pasman. 1905 - 1984. Wintergezicht met boerderij en knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk. Circa 1920. Hollands havengezicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 48 cm. In goede staat.
Monogram B.v.H. Toegeschreven aan Barbara van Houten. 1862 - 1950. Studie bosgezicht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.