Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot antieke tegels (30 st.) 6240
Lot antieke tegels (30 st.)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Rozenburg vaas, H 26 cm. 6001
Antieke Rozenburg vaas, H 26 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Meissen dekselterrine 6012
Meissen dekselterrine

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts kaststel, 1900 6043
5-Delig Delfts kaststel, 1900

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
30x Landschaps-tegels in cirkel 6071
30x Landschaps-tegels in cirkel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot 4-pas tegels (36x) 6145
Lot 4-pas tegels (36x)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antiek 12-pas tegeltableau 6187
Antiek 12-pas tegeltableau

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 31 cm. 6195
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 31 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Delftse knobbelvaas, H 41 cm. 6206
Delftse knobbelvaas, H 41 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Mangaan tegels (18 st.) 6076
Mangaan tegels (18 st.)

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Delftse rozensteker 6157
Delftse rozensteker

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
18e Eeuws Delfts A.P.K. bord Ø 23 cm. 6056
18e Eeuws Delfts A.P.K. bord Ø 23 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Porseleinen schaal in Sevres-stijl 6104
Porseleinen schaal in Sevres-stijl

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Plaquette met bijbelse voorstelling 6015
Plaquette met bijbelse voorstelling

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Lot tegels (18 st.) 6140
Lot tegels (18 st.)

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antieke Duitse majolica dekselpot, H 31 cm. 6182
Antieke Duitse majolica dekselpot, H 31 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse schenkkan, H 20 cm. 6191
18e Eeuwse Delftse schenkkan, H 20 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antieke Meissen Teichert Cölln majolica jardiniere 6008
Antieke Meissen Teichert Cölln majolica jardiniere

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke wandplaquette, Porseleyne Fles 6017
Antieke wandplaquette, Porseleyne Fles

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Lot mangaan tegels (18 st.) 6141
Lot mangaan tegels (18 st.)

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Grote majolica jardiniere 6005
Grote majolica jardiniere

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3-Delige antieke majolica vazenset 6006
3-Delige antieke majolica vazenset

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote 18e eeuwse Delftse schotel Ø 35 cm. 6048
Grote 18e eeuwse Delftse schotel Ø 35 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Drie-delig Delfts kaststel 6154
Drie-delig Delfts kaststel

Resultaat:

150 EUR