51. Januariveiling 2022

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

18e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 80 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Hengsel gerestaureerd. Afmeting: 7,5 x 14 x 8,5 cm. In goede staat.

Mahonie kabinet, 1800
Startprijs 900 EUR

Duitse broodspinde
Resultaat: 225 EUR

Zeldzaam Chinees kopje
Resultaat: 700 EUR

Drie Chinese vazen, H 26 cm.
Resultaat: 200 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen met figuren/dieren/floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.

Twee kleine dekselvazen, H 9-10 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese miniatuur dekselvazen met draken decor + figuren dragen bloempot. Eén chip. Afmeting: H 9 - 10 cm. In goede staat.

Hollandse bijbelkist met marqueterie
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Hollandse bijbelkist met florale margueterie en bronzen handgrepen. Slot + scharnieren later. Afmeting: 19 x 50 x 40 cm. In redelijke staat.

Grote 18e eeuwse Chinese trekpot Ø 15 cm.
Startprijs 800 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot. Floraal/goud decor. Deksel scherf gelijmd. Afmeting: 22 x 25 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.