Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Spaarwekker + theelicht 2232
Spaarwekker + theelicht
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Majolica petroleumlamp 2249
Majolica petroleumlamp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke pruikenbol, H 16 cm. 5510
Antieke pruikenbol, H 16 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee Afrikaanse beelden 2266
Twee Afrikaanse beelden

Resultaat:

350 EUR

17e Eeuwse Duitse geldkist 2283
17e Eeuwse Duitse geldkist
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Antieke Berkel weegschaal 2300
Antieke Berkel weegschaal

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Spaanse Yamaha gitaar 2317
Spaanse Yamaha gitaar

Resultaat:

50 EUR

Zandstenen kapel 2334
Zandstenen kapel
Startprijs 1.200 EUR