Gesigneerd Reekers. Signatuur van latere datum. Toch mogelijk Johannes Reekers, 1824 - 1895. Bloemstilleven met insecten. Oudere bedoeking. Afmeting: H 42 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.
Grote zware bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Art Deco. Circa 1930. Gesigneerd Lorino. Chip. Afmeting: 57 x 57 x 22 cm. In goede staat.
Ruud Weenink. 1949 - . Pimpelmezen. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 35 cm. In goede staat.
Drie antieke Heilige beelden. Eerste helft 20e eeuw. Gips + polychromie. Enkele chips. Afmeting: 54 - 66 cm. In redelijk/goede staat.
Lita van Engelenhoven. 1948. Tafel met fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse glazen pruikenbol met ingesloten rode/witte luchtbellen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.