A.T. Blandfort. Franse School. Frans stadsgezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 66 x B 47 cm. In redelijk/goede staat.
Pendant van B. Williams. Tweede helft 20e eeuw. Abstract/kubistische voorstelling. Acryl op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Chiel Vluggen, 1996. 1948 - . Figuur bij stoelen. Gouache op papier. Afmeting: H 64 x B 49 cm. In goede staat.
Grote Walasse Ting decoratie. Expositie druk. Geplastificeerd. Afmeting: B 240 x H 51 cm. In goede staat.
De Rooy. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 106 x B 79 cm. In goede staat.
Rupprecht, 1958. Duitse School. Meisje met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Winters dorpsgezicht, Laren/Blaricum. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 51 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1910. Figuren in landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.
Marijke Boomsma '89. 1946 - 1992. Compositie met naakte vrouwen. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 41 x B 54 cm. In goede staat.
Russisch ikoon. H. Simon Petrus. Krijtlaag blootgelegd, rond 1900 opnieuw beschilderd op ouder paneel. Afmeting: H 95,5 x B 34 cm. In goede staat.
Gesigneerd Chinees schilderij op gouden ondergrond. Bloesemtakken met vogels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Twee zeer grote bronzen vergulde Charles Dix kaarskandelaren met faunen en floraal decor. Circa 1830 - 1840. Afmeting: H 82 cm. !! In zéér goede staat.
Zware messing apotheker-weegschaal met gewichten-set. Gemerkt De Gaper. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Grote Perzische olielamp. Bodemvondst Luristan/Iran. Waarschijnlijk voor Christus. Afmeting: 17 x Ø 35 cm. In goede staat.
Mahoniehouten dekseldoos. Barok-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Vijf antieke glazen blakers met petroleum. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 40 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek tin. Onder meer; Kruik, borden, maten, kraantjeskan et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Antieke Art Deco smeedijzeren tafellamp met persglazen kap. Rozen decor. Circa 1930. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse bronzen renaissance waterketel met klauwpoten. Afmeting: 20 x 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse pronkvazen met marmeren basement, druivenranken en bachus. Circa 1900. Eén vleugel stukje af. H 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse tinnen bureaulamp met Pierrot. Circa 1920. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Groot lot antieke brillen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke lakstempels. Twee met familiewapen. Eén met monogram. Gemaakt van brons, hout en bakeliet. Afmeting: 3 - 12 cm. In goede staat.