Drie 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen kommen. Octagonaal. Rondom met landschap/figuren/draak/goud decor. Haarlijnen. Afmeting: 6 x 11 x 11 cm. In redelijke staat.
Witgouden rozetring, 585/000, met diamant en jade. Ring met een ronde rozet voorzien van een geschulpte rand. In het midden van de rozet zit een cabouchon geslepen jadesteen, ø 10mm. Om de jade zit ee...
Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.
Zwaar, houtgestoken Afrikaans borstbeeld. Halfnaakte dame. 20e Eeuw. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén pijpvaas met rood glazuur, en een wierookbrander met salamanders + bodemmerk. Bruin glazuur. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Bijzondere Chinese geelgouden ring, 916/000, met jade. Massieve ring met een rechthoekige kop versierd met graveerwerk en bezet met een ovaal cabouchon geslepen jade. De zijkanten van de ring zijn voo...
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: drie schotels, divers, één beschadigd. Eén Satsuma trekpot met bodemmerk, tuit beschadigd. Afmeting: 6 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote zware bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Art Deco. Circa 1930. Gesigneerd Lorino. Chip. Afmeting: 57 x 57 x 22 cm. In goede staat.
Lot met drie broches, een ovale broche, 925/000, met filigrain en een figuur met kruik, 5x4cm, een broche in de vorm van een bloemenmand, 800/000, 6x7cm en een cameebroche/hanger met witmetalen bewerk...
Lot met diverse sieraden, met een zilveren, BWG, armband met bloemen gemaakt uit filigrain, een collier met achtvormige schakels uit filigrain, BWG, en een hanger met agaat.
Twee delen chinees antiek. (1) 18e - 19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met salamander + bodemmerk, beschadigd. (2) 18e Eeuws Imari bord met vogels/sprinkhaan/floraal/goud decor, haarlijn + chips. Afme...
Geelgouden entouragering, 585/000, met diamant. Ring met een grote rozet bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,85 ct. ø rozet 11mm. ø 50. totaal ca 3,1 gram. In zeer goede staat
Drie antieke Heilige beelden. Eerste helft 20e eeuw. Gips + polychromie. Enkele chips. Afmeting: 54 - 66 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren hanger en oorstekers, 925/000, met roze steen. Ovale hanger met in het midden een ovaal gefacetteerde zirconia en daaromheen een rand met zirconia's pavé gezet. 4x1,8cm. en een paar oorsteker...
Chinees porseleinen kom met druivenrank decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 16,3 cm. In goede staat.
Willem van Hasselt. 1882 - 1963. Figuren in tuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 41 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rood gevlekt glazuur. Afmeting: H 17,5 x Ø 17,5 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse glazen pruikenbol met ingesloten rode/witte luchtbellen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Gesigneerd Reekers. Signatuur van latere datum. Toch mogelijk Johannes Reekers, 1824 - 1895. Bloemstilleven met insecten. Oudere bedoeking. Afmeting: H 42 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose floraal. Bestaande uit: Capucijne kop + schotel. Capucijne kopje. En één schaal met wijsheer/tekst decor. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Richard Robjent. Engelse School. 1937. Plasgezicht met opvliegende eenden. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 44 cm. In goede staat.
Bijzonder groot Chinees spekstenen snijstuk met paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Ruud Weenink. 1949 - . Pimpelmezen. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 35 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen republiek vazen met figuren in landschap/bloemen decor. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.