Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Drie-delig zilveren servies 79
Drie-delig zilveren servies

Resultaat:

325 EUR

Gouden tandenstoker 77
Gouden tandenstoker
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Jotaf, Moderne compositie met gezicht 1187
Jotaf, Moderne compositie met gezicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Cornelisz, Stilleven met oesters 1182
Cornelisz, Stilleven met oesters

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zeldzame 18e eeuwse Delftse theebus, H 11 cm. 6025
Zeldzame 18e eeuwse Delftse theebus, H 11 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Jos Klaus, Mand met rozen 1173
Jos Klaus, Mand met rozen

Resultaat:

500 EUR

Henk Bellaard, Hollands havengezicht met windmolens 1171
Henk Bellaard, Hollands havengezicht met windmolens
Startprijs 280 EUR
Chinese hocker, H 47 x Ø 32 cm. 7432
Chinese hocker, H 47 x Ø 32 cm.
Startprijs 280 EUR
Verkocht
2 Zilveren doosjes 47
2 Zilveren doosjes

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram sierschotel 6009
Colenbrander Ram sierschotel

Resultaat:

700 EUR

Restsignatuur, Hollands strandgezicht 1139
Restsignatuur, Hollands strandgezicht
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antiek Rozenburg tegeltableau, 1900 6000
Antiek Rozenburg tegeltableau, 1900

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke lederen auto koffer, 1930 2362
Antieke lederen auto koffer, 1930

Resultaat:

70 EUR

Zilveren schaal (Duitsland) 136
Zilveren schaal (Duitsland)
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 27 cm. 7416
Chinese vaas, H 27 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
3-Delig opaline kaststel 5531
3-Delig opaline kaststel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
J.J. Hovener, Strandgezicht 1121
J.J. Hovener, Strandgezicht

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Roy Lichtenstein, Naakte dame aan het bellen 1114
Roy Lichtenstein, Naakte dame aan het bellen

Resultaat:

500 EUR

Set tafellampen met kap 2353
Set tafellampen met kap
Startprijs 75 EUR
Twee albasten reliëf objecten 2346
Twee albasten reliëf objecten
Startprijs 40 EUR
Etui met zilverwerk 127
Etui met zilverwerk
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Chinese kom Ø 12 cm. 7407
Chinese kom Ø 12 cm.

Resultaat:

450 EUR

Bowlpot met zilveren knop 5522
Bowlpot met zilveren knop
Startprijs 100 EUR
Vuurvergulde hanglamp 2339
Vuurvergulde hanglamp
Startprijs 650 EUR