Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke paraplu-standaard, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke paraplu-standaard. Gietijzer. Circa 1900. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Zeldzame 18e eeuwse Delftse theebus, H 11 cm.
Resultaat: 700 EUR

Zeldzame 18e eeuwse polychrome Delftse Fayence theebus met chinoiserie en goud decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Lot zilver
Resultaat: 60 EUR

Lot zilver met kurken en servetbanden. Lot met drie servetbanden, 6 vingerdoekringen en 4 knoppen. In redelijke staat. Totaal ca 170 gram.

Drie delen zilveren bestek
Startprijs 50 EUR

Drie delen zilver bestek, 833/000, model parel, met een petitfourschep, een visvork en een vork. 16-18cm. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. Totaal ca 87 gram. In goede staat.

Vier delen bestek
Startprijs 160 EUR

Vier delen zilveren bestek, 833/000, met een soepsleef, groentelepel, grote vork en een vleeswarenvorkje, model voorzien van een filetrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. totaal ca 380 gram. 12-28...

Antieke lederen auto koffer, 1930
Resultaat: 70 EUR

Antieke lederen auto koffer. Afsluitgespen missen. Circa 1930. Afmeting: 30 x 47 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees tin (6x)
Resultaat: 40 EUR

Zes delen Chinees tin. 19e Eeuw. Onder andere; Stapeldoos, kandelaar, kan etc. Afmeting: 12 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren pepermuntdoos
Resultaat: 45 EUR

Zilveren pepermuntdoos, 833/000, rond model met een deksel voorzien van gegraveerde randen en de onderzijde voorzien van lijnbewerking. MT.: C.v. Dam Kooijman, Schoonhoven, 1837-1862. ø 45 mm. ca 20 g...

Zilveren lepels met apostellen
Startprijs 70 EUR

Stel zilveren antieke apostellepels, 835/000, met twee-delige getorste steel met cartouch-vormig schildje en bekroond door een apostel ronde floraal gegraveerde bak met gezichtjes op achterzijde bak. ...

Stel karaffen met zilverwerk
Resultaat: 225 EUR

Stel karaffen met slijpwerk, voorzien van schenktuit en greep, geplaatst op een voet in bloemvorm. De karaf is voorzien van een zilveren stop en zilveren rand met ketting. 833/000. ø14x38cm. In goede ...

Chinese hocker, H 47 x Ø 32 cm.
Startprijs 280 EUR

Chinees porseleinen hocker met Foo-hond decor. Afmeting: H 47 x Ø 32 cm. In goede staat.

Antiek Rozenburg tegeltableau, 1900
Resultaat: 450 EUR

Antiek Hollands Rozenburg Den Haag keramieken tegeltableau. 12-Pas. Circa 1900. Naar Frederick van Rossum Du Chattel. Nr. K 385. Afmeting: H 63 x B 47 cm. In goede staat.

Vuurvergulde hanglamp
Startprijs 650 EUR

19e Eeuwse vergulde messing hanglamp in Louis Seize stijl. Met figuren/guirlandes decor. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Zilveren knopen
Resultaat: 40 EUR

Lot met zilveren knopen, 4 gemaakt uit munten en 4 ronde modellen met filigrain. totaal ca 32 gram. In goede staat.

Theo Bijkerk, Winters landschap
Resultaat: 100 EUR

Theo Bijkerk, Enschede. Winter landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Antiek schilderij, Oude monnik
Resultaat: 200 EUR

Antiek schilderij. 18e Eeuw of ouder. Oude monnik. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees jade figuur
Resultaat: 130 EUR

Groot Chinees jade figuur. Chinese godheid. 20e Eeuw. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Chinese bronzen trekpot
Resultaat: 100 EUR

Chinees bronzen trekpot met wijsheer/hert decor. Afmeting: 10 x 13 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Twee zilveren broekstukken
Startprijs 120 EUR

Twee zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van een afgesleten rijkswapen. MT.: C.Wendels, Middelburg, jl.:IJ: 1833. ø45 mm. ca 26 gram. In redelijke staat

Bowlpot met zilveren knop
Startprijs 100 EUR

Kristallen bowlpot met onderschotel, voorzien van een kristallen deksel met zilveren knop, 833/000, versierd met parelrand. De bowlpot is voorzien van ster- en ruitslijpsel. ø20x31cm. In goede staat.

Hans Truijen , Touching paradise
Resultaat: 40 EUR

Hans Truijen (1928-2005) '95. Nr. 15/40. Titel: Touching paradise. Litho op papier. Afmeting: H 40x B 39 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 60,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas, octagonaal met figuren/bergen/heuvel/floraal/fruit decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.

Delfs zilveren wandbord, 17e eeuw
Startprijs 2.500 EUR

Bijzonder 17e eeuws Delfts zilveren sierbord, ovaal model voorzien van een geschulpte rand met gedreven bloemen en acanthusbladeren. Het midden van het bord is voorzien een gekroond wapenschild van gr...

Twee odeurflacons met gouden dop
Resultaat: 300 EUR

Twee odeurflacons met goud, 585/000. Kristallen flacons met een peervorm waarvan één staand model en een liggend model. Beiden voorzien van een gouden kraag en dop, bol met florale bewerking. Staand m...