Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 2.250 EUR

Antieke Friese zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal model met krullen en bloemenmanden. Op de schaal staat 2 medaillons met allegorische voorstellingen. De horizontale geplaatste grepen zijn gemaakt...

Zilveren doos, 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model voorzien van een straal bewerking op het scharnierende deksel met monogram. De onderzijde en zijkanten zijn voorzien van een lijnenpatroon. De binnenzijde is ...

Zilveren theebus
Resultaat: 250 EUR

Antieke zilveren doos, ovaal model versierd met parel- en filetranden. Voorzien van een scharnierend deksel met getrembleerde geschulpte rand. MT.: vermoedelijk Jacobus Carrenhof, Amsterdam. jl.:W:180...

Twee zilveren zoutvaatjes
Resultaat: 110 EUR

Twee zilveren zoutvaatjes, 835/000, ovaal model versierd met guirlandes, cartouches en bloemen, geplaatst op 4 klauwpoten. Voorzien van blauw glazen binnenbakjes. samengesteld Vermoedelijk België. 8x5...

Cassette met 6 Zilveren lepels & vorken
Resultaat: 1.000 EUR

Cassette met zes 18e eeuwse zilveren lepels en vorken, 916/000, zwaar uitgevoerd. Zwitsers bestek, model hartfilet, voorzien van een sierlijke monogramgravure aan de achterzijde. MT.: Elie Papus & Pie...

Zilveren lodereindoos
Resultaat: 110 EUR

Zilveren lodereindoosje, 835/000, met banden decor, filigrain deksel en wapenschildje met initialen. MT.: H.J. van Halteren, Schoonhoven. jl.:S:1852. Gewicht: ca. 20 gr. Afmeting: 3,5 x 3,5 x 2,7 cm. ...

Zilveren roomstel, 3 delig
Resultaat: 180 EUR

Zilveren roomstel, 800/000, met een roomkan, suikerpot en een blaadje. De melkkan en suikerpot zijn versierd met rozendecor, geplaatst op 4 gekrulde pootjes met rozenaanzet. Het deksel van het suikerp...

3x Jan Toorop, Religieus
Resultaat: 120 EUR

Jan Toorop. 1858 - 1928. Drie antiquarische reproducties. Religieuze voorstelling. Op papier. Eén beschadiging. Afmeting: H 62 x B 38 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Romantisch Amsterdams stadsgezicht
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch Amsterdams stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Vrouw zittend aan strand
Startprijs 420 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Vrouw met hoed zittend aan strand met bomschuiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x 29 cm. In goede staat.

Vijf Roemer wijnglazen
Startprijs 40 EUR

Vijf Duitse Roemer wijnglazen met druivenranken geëtst. 20e Eeuw. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Set geslepen kaarskandelaren
Startprijs 50 EUR

Twee kristalglazen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Antieke glazen tafelschaal Ø 24 cm.
Startprijs 60 EUR

Antieke 19e eeuwse glazen tafelschaal met guirlandes en goud decor. Afmeting: H 19 x Ø 24 cm. In goede staat.

Bronzen bureau kalender
Startprijs 200 EUR

Antieke bronzen bureaukalender met zwart marmeren basement. Holland. Circa 1920. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Vuurvergulde hanglamp
Startprijs 650 EUR

19e Eeuwse vergulde messing hanglamp in Louis Seize stijl. Met figuren/guirlandes decor. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Zilveren sigarenkoker
Resultaat: 250 EUR

Fraaie zilveren sigarenkoker, 925/000, volledig voorzien van kruldecor met aan één zijde een cartouche met een gegraveerde hond en kat, "per ardua virtus" "sans peur" en aan de andere zijde een fraaie...

Memento Mori
Resultaat: 2.000 EUR

Bijzonder zilveren Memento Mori horloge met maccioniekke symbolen. Het horloge zit in een kast met de vorm van een schedel, rijkelijk versierd met graveerwerk met dubbele koppige adelaar met kroon. A...

Antiek schilderij, Oude monnik
Resultaat: 200 EUR

Antiek schilderij. 18e Eeuw of ouder. Oude monnik. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren bonbonschaal, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Zilveren bonbonschaal, 925/000, met hengsel. Rond gecontourneerd bonbonmandje met gezaagd ovaal, ster en klaverdecor. En een opengewerkt hengsel met floraal decor. MT.: Francis Butty & Nicholas Dumee,...

Twee zilveren kandelaren
Startprijs 600 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, 3 lichts, op ronde voet met gecontourneerde bewerking. De kandelaren zijn voorzien van een metalen bodemplaat. MT.: J.Grimminger, Schwabisch Gmund. 15x28x23cm. bruto...

Stel zilveren kandelaren
Resultaat: 1.200 EUR

Stel zilveren kandelaren, 835/000, Art Deco, 5 lichts, op een rond gecontourneerde voet en met gekrulde armen. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund, rond 1925. 33x35cm. ca 1500 gram. In zeer goede st...

J.J. Hovener, Strandgezicht
Resultaat: 650 EUR

J.J. Hovener. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte dame aan het bellen
Resultaat: 500 EUR

Roy Lichtenstein. Naakte dame aan het bellen. Nr. 3/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 56 cm. In goede staat.

Odeurflacon met gouden dop
Resultaat: 325 EUR

Fraaie odeurflacon met gouden kraag en dop, 585/000, in cassette. Ovale gevormde flacon versierd met Russisch slijpwerk, voorzien van een ovale kraag en een dop versierd met getrembleerde ronde vormen...