Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot zilver, divers 231
Lot zilver, divers

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren snuifdoos 225
Zilveren snuifdoos

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vier delen zilveren bestek, 18e eeuw 223
Vier delen zilveren bestek, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot zilveren bestek 215
Lot zilveren bestek

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot zilveren bestek 214
Lot zilveren bestek

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot zilver 213
Lot zilver

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Handspiegel met zilver 208
Handspiegel met zilver

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Zilveren chatelaine, 1887 207
Zilveren chatelaine, 1887

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee presenteerbladen 206
Twee presenteerbladen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Pennen 196
2 Pennen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot zilveren bestek 188
Lot zilveren bestek

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot zilver 187
Lot zilver

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zilveren specerijenbak met glas 170
Zilveren specerijenbak met glas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren schaal op voet 165
Zilveren schaal op voet

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren theepot op comfoor 162
Zilveren theepot op comfoor

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zilveren (theeglas)houders 151
Zilveren (theeglas)houders

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2 Tasjes met zilveren beugel 145
2 Tasjes met zilveren beugel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren knopen 144
Zilveren knopen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren molen 142
Zilveren molen

Resultaat:

45 EUR

Set zilveren flessenbakken 137
Set zilveren flessenbakken
Startprijs 350 EUR
Zilveren schaal (Duitsland) 136
Zilveren schaal (Duitsland)
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Zilveren eilepel 134
Zilveren eilepel

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Divers kristal/glaswerk 133
Divers kristal/glaswerk

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonschaal, 18e eeuw 129
Zilveren bonbonschaal, 18e eeuw

Resultaat:

275 EUR