Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Frans Mars, Vaas met zonnebloemen 1385
Frans Mars, Vaas met zonnebloemen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Rupprecht, Meisje met hoed 1386
Rupprecht, Meisje met hoed

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Hippolyte  van Soom, Landschap met boerin en rivier 1387
Hippolyte van Soom, Landschap met boerin en rivier

Resultaat:

225 EUR

Jan van Vucht Tijssen, 't Kolkje Amsterdam 1388
Jan van Vucht Tijssen, 't Kolkje Amsterdam
Startprijs 120 EUR
Onduidelijk, Hollands havengezicht 1389
Onduidelijk, Hollands havengezicht
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Hollandse School, Platbodems op zee 1390
Hollandse School, Platbodems op zee

Resultaat:

80 EUR

Ongesigneerd, Stilleven rozen 1391
Ongesigneerd, Stilleven rozen
Startprijs 80 EUR
Willy Kroes, Vaas met chrysanten 1392
Willy Kroes, Vaas met chrysanten
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Benoir Guai Maloguai, Stadsgezicht Parijs 1393
Benoir Guai Maloguai, Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

120 EUR

A.H. Koningh, Landschap met figuren 1394
A.H. Koningh, Landschap met figuren
Startprijs 420 EUR
Verkocht
H.C. Kranenburg, Drentse boerderij 1395
H.C. Kranenburg, Drentse boerderij

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Monogram H.J.G., Veen landschap 1396
Monogram H.J.G., Veen landschap

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bertha Valkenburg, Schaapsherder 1397
Bertha Valkenburg, Schaapsherder

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Hub. Brouwer, Damesportret 1398
Hub. Brouwer, Damesportret

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Wollhoff, Dorpsstraat 1399
Wollhoff, Dorpsstraat

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Stilleven 1400
Ongesigneerd, Stilleven

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
G. Stegeman, Bosgezicht 1401
G. Stegeman, Bosgezicht

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
F. Morgan, Spelende kinderen in tuin 1402
F. Morgan, Spelende kinderen in tuin

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Winters dorpsgezicht Laren/Blaricum 1403
Onduid.gesign., Winters dorpsgezicht Laren/Blaricum

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Johannes Pietersen, Winters bosgezicht 1404
Johannes Pietersen, Winters bosgezicht

Resultaat:

60 EUR

Onduid. gesign., Herderin met schapen 1405
Onduid. gesign., Herderin met schapen
Startprijs 40 EUR
Onduid. gesign., Hollands havengezicht 1406
Onduid. gesign., Hollands havengezicht
Startprijs 150 EUR
Drie antieke 18e eeuwse gravures 1407
Drie antieke 18e eeuwse gravures
Startprijs 150 EUR
Handgesigneerde lithografie Toorop, Apostelen Thomas en Thaddeus 1408
Handgesigneerde lithografie Toorop, Apostelen Thomas en Thaddeus
Startprijs 140 EUR
De Vries, Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger' 1409
De Vries, Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger'
Startprijs 100 EUR
Verkocht
A. Kerling, Bergdorp 1410
A. Kerling, Bergdorp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Liggende kat 1411
Onduidelijk gesigneerd, Liggende kat

Resultaat:

160 EUR

Onduid. gesig., Visser met manden vis 1412
Onduid. gesig., Visser met manden vis
Startprijs 100 EUR
Verkocht
M. Blum, Bloemstilleven 1413
M. Blum, Bloemstilleven

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Twee 17e-18e eeuwse stadsgezichten 1414
Twee 17e-18e eeuwse stadsgezichten

Resultaat:

70 EUR

L. v.d. Poll, Boeren interieur met moeder en kinderen 1415
L. v.d. Poll, Boeren interieur met moeder en kinderen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Corneille, Unique 1416
Corneille, Unique

Resultaat:

110 EUR

J.K. Veerman, Koeien in landschap 1417
J.K. Veerman, Koeien in landschap
Startprijs 80 EUR
Verkocht
M. Blum, Stilleven 1418
M. Blum, Stilleven

Resultaat:

190 EUR

Chris Soer, Poortje bij Elburg 1419
Chris Soer, Poortje bij Elburg
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Figuren in landschap 1420
Onduid. gesig., Figuren in landschap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Drie antieke gravures/steendruk 1421
Drie antieke gravures/steendruk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Langa, Landschap 1422
Langa, Landschap

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Berglandschap 1423
Ongesigneerd, Berglandschap

Resultaat:

140 EUR

R. Bertrand?, Rotterdam plan C 1424
R. Bertrand?, Rotterdam plan C
Startprijs 35 EUR
Monogram A.J.G., Indonesisch waterlandschap 1425
Monogram A.J.G., Indonesisch waterlandschap
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Louis Armstrong 1426
Onduid. gesig., Louis Armstrong

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
K. Schilderspel, Boerderij met boerin en kippen 1427
K. Schilderspel, Boerderij met boerin en kippen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wijbrands, Hanvengezicht Hoorn. 1428
Wijbrands, Hanvengezicht Hoorn.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
H. Hubregtsen, Landschap met waterlelies 1429
H. Hubregtsen, Landschap met waterlelies

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met wandelaars 1430
Ongesigneerd, Landschap met wandelaars

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
J.W. Sehnli? Dorpsgezicht met figuren 1431
J.W. Sehnli? Dorpsgezicht met figuren

Resultaat:

60 EUR

Wouter K.?, Verso Biesbosch 1432
Wouter K.?, Verso Biesbosch
Startprijs 30 EUR
Marijke Boomsma, Naakte vrouwen 1433
Marijke Boomsma, Naakte vrouwen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Feike Sijbrandt, Surrealistische voorstelling 1434
Feike Sijbrandt, Surrealistische voorstelling

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Jan Gierveld, Haven Almelo 1435
Jan Gierveld, Haven Almelo

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Dorus Arts, Boerderij met zonnebloemen 1436
Dorus Arts, Boerderij met zonnebloemen

Resultaat:

110 EUR

Russisch ikoon, H. Simon Petrus 1437
Russisch ikoon, H. Simon Petrus
Startprijs 300 EUR
Russisch ikoon, Drie vrouwelijke heiligen 1438
Russisch ikoon, Drie vrouwelijke heiligen
Startprijs 300 EUR
Paar Russische ikonen 1439
Paar Russische ikonen
Startprijs 400 EUR
Russisch ikoon, Maria met kind 1440
Russisch ikoon, Maria met kind
Startprijs 750 EUR
Russisch ikoon, Aartvader Jacob 1441
Russisch ikoon, Aartvader Jacob
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Russisch ikoon, Christus 1442
Russisch ikoon, Christus

Resultaat:

400 EUR

Russische feestdagen ikoon 1443
Russische feestdagen ikoon
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Russisch ikoon, Opstanding 1444
Russisch ikoon, Opstanding

Resultaat:

475 EUR

Russische feestdagen ikoon 1445
Russische feestdagen ikoon
Startprijs 500 EUR
Verkocht
A. Kuypers. Landschap met boerderij 1446
A. Kuypers. Landschap met boerderij

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Th. Selhorst, Portret wijsheer 1447
Th. Selhorst, Portret wijsheer

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
E. Laurent, Boeren interieur 1448
E. Laurent, Boeren interieur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Hollands riviergezicht 1449
Onduid. gesig., Hollands riviergezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gesigneerd Chinees schilderij, Bloesemtakken met vogels 1450
Gesigneerd Chinees schilderij, Bloesemtakken met vogels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Frans Baayens, Bosgezicht Twickel-Delden 1451
Frans Baayens, Bosgezicht Twickel-Delden

Resultaat:

250 EUR