Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Onduid. gesig., Erotische Perzische harem voorstelling 1353
Onduid. gesig., Erotische Perzische harem voorstelling

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Pierre Allechinsky, Autumn 1316
Pierre Allechinsky, Autumn

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Frans Baayens, Bosgezicht Twickel-Delden 1451
Frans Baayens, Bosgezicht Twickel-Delden

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
M. de Jongere, Bomschuiten op strand 1223
M. de Jongere, Bomschuiten op strand

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Langa, Landschap 1422
Langa, Landschap

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Hippolyte  van Soom, Landschap met boerin en rivier 1387
Hippolyte van Soom, Landschap met boerin en rivier

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Corneille, Abstract 1307
Corneille, Abstract

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
J. Miedema, Hollands melkmeisje bij zonnig dorp 1031
J. Miedema, Hollands melkmeisje bij zonnig dorp

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Pendant B. Williams, Abstract/Kubistisch 1301
Pendant B. Williams, Abstract/Kubistisch

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
H.J. Rijkelijkhuizen, Hollands landschap 1278
H.J. Rijkelijkhuizen, Hollands landschap

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
H.C.A. Paradies, Binnenhaven Rotterdam 1015
H.C.A. Paradies, Binnenhaven Rotterdam

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Twee 17e-18e eeuwse stadsgezichten 1414
Twee 17e-18e eeuwse stadsgezichten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
J.C. Snoeck, Handwerkende boerin 1374
J.C. Snoeck, Handwerkende boerin

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Claes, Landschap met kasteel en ijspret 1360
Claes, Landschap met kasteel en ijspret

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands riviergezicht 1314
Ongesigneerd, Hollands riviergezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Wallaert, Bosgezicht 1286
Wallaert, Bosgezicht

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Simon Balyon, Haarmühle 1242
Simon Balyon, Haarmühle

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Monogram C.K., Perron met figuren 1150
Monogram C.K., Perron met figuren

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Corneille, Vrouw met kat 1097
Corneille, Vrouw met kat

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
J.M. Beek, Riviergezicht met windmolens, boten en figuren 1002
J.M. Beek, Riviergezicht met windmolens, boten en figuren

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
A. Kuypers. Landschap met boerderij 1446
A. Kuypers. Landschap met boerderij

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Berglandschap 1423
Ongesigneerd, Berglandschap

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Meisje met kat 1345
Ongesigneerd, Meisje met kat

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Xeno Münninghoff, Berkenboom bij hooiplaats 1104
Xeno Münninghoff, Berkenboom bij hooiplaats

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
F. van Kregten, Twee pinken bij bosrand 1014
F. van Kregten, Twee pinken bij bosrand

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Benoir Guai Maloguai, Stadsgezicht Parijs 1393
Benoir Guai Maloguai, Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
B. Baaijens, Wintergezicht met boerenhuis 1381
B. Baaijens, Wintergezicht met boerenhuis

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Stilleven 1358
Onduid.gesign., Stilleven

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Kathy, Fruit stilleven 1354
Kathy, Fruit stilleven

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Louis Stutterheim, Poldergezicht 1297
Louis Stutterheim, Poldergezicht

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Jac de Groot, Bosgezicht 1293
Jac de Groot, Bosgezicht

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
F. Stöcker, Reeën in het bos 1263
F. Stöcker, Reeën in het bos

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Arn. F., Watermolen in landschap 1251
Arn. F., Watermolen in landschap

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd? Herder met schapen 1229
Ongesigneerd? Herder met schapen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Gotisch kerk-interieur 1201
Ongesigneerd, Gotisch kerk-interieur

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Twee kinderen met snoep onder paraplu 1165
Ongesigneerd, Twee kinderen met snoep onder paraplu

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antoon Markus, Riviergezicht met huis 1160
Antoon Markus, Riviergezicht met huis

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
W.D. Almond, Sheltered 1159
W.D. Almond, Sheltered

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Roy Lichtenstein, Halfnaakte vrouw kleedt zich aan 1147
Roy Lichtenstein, Halfnaakte vrouw kleedt zich aan

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Marius Richters, Baby in wieg 1143
Marius Richters, Baby in wieg

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Han van Meegeren, Gezichten studie 1109
Han van Meegeren, Gezichten studie

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Elize Caus?, Riviergezicht met knotwilgen 1086
Elize Caus?, Riviergezicht met knotwilgen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Wetering de Rooy, Winters havengezicht 1008
Wetering de Rooy, Winters havengezicht

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
F. van Kregten, Koe bij bosrand 1004
F. van Kregten, Koe bij bosrand

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Wijbrands, Hanvengezicht Hoorn. 1428
Wijbrands, Hanvengezicht Hoorn.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Drie antieke gravures/steendruk 1421
Drie antieke gravures/steendruk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
M. Blum, Stilleven 1418
M. Blum, Stilleven

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Stilleven 1400
Ongesigneerd, Stilleven

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Frans Baaijens, Twentse watermolen 1377
Frans Baaijens, Twentse watermolen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Stilleven met fruit 1372
Onduid. gesig., Stilleven met fruit

Resultaat:

90 EUR

J. Moerman, Stilleven met violen 1370
J. Moerman, Stilleven met violen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
J. Meerman, Skutsjes op meer 1275
J. Meerman, Skutsjes op meer

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Arn. F., Schelpenvisser op strand 1252
Arn. F., Schelpenvisser op strand

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Wim Bos, Rotterdams havengezicht 1239
Wim Bos, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Op de rug liggende kitten 1227
Onduid.gesign., Op de rug liggende kitten

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
L. Citroen, Stilleven 1208
L. Citroen, Stilleven

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
D.P. van Lokhorst, Koeien bij drenkplaats 1193
D.P. van Lokhorst, Koeien bij drenkplaats

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Naar Joseph Nigg, Twee botanische prenten 1170
Naar Joseph Nigg, Twee botanische prenten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
A.J. van Eck, Spoorwegbrug Rotterdam 1164
A.J. van Eck, Spoorwegbrug Rotterdam

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
4x Henk Schuring, 1156
4x Henk Schuring,

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Keith Haring, Andy Mouse 1986 1148
Keith Haring, Andy Mouse 1986

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Salvador Dali, Vrouwenfiguur 1145
Salvador Dali, Vrouwenfiguur

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
H. Hess, Wintergezicht met knotwilgen 1093
H. Hess, Wintergezicht met knotwilgen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
L. Hoffmann, Wintergezicht met ijspret 1066
L. Hoffmann, Wintergezicht met ijspret

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Henk Dekker, Winters havengezicht 1065
Henk Dekker, Winters havengezicht

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Willem van der Worp, Bosgezicht 1036
Willem van der Worp, Bosgezicht

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Roy Lichtenstein, Marilyn Monroe 1030
Roy Lichtenstein, Marilyn Monroe

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Willem van Hasselt, Figuren in tuin 1016
Willem van Hasselt, Figuren in tuin

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Gesigneerd Chinees schilderij, Bloesemtakken met vogels 1450
Gesigneerd Chinees schilderij, Bloesemtakken met vogels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Hollands riviergezicht 1449
Onduid. gesig., Hollands riviergezicht

Resultaat:

50 EUR

Russische feestdagen ikoon 1445
Russische feestdagen ikoon
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Dorus Arts, Boerderij met zonnebloemen 1436
Dorus Arts, Boerderij met zonnebloemen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Jan Gierveld, Haven Almelo 1435
Jan Gierveld, Haven Almelo

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met wandelaars 1430
Ongesigneerd, Landschap met wandelaars

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Liggende kat 1411
Onduidelijk gesigneerd, Liggende kat

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
A. Kerling, Bergdorp 1410
A. Kerling, Bergdorp

Resultaat:

80 EUR

Onduid. gesign., Hollands havengezicht 1406
Onduid. gesign., Hollands havengezicht
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Johannes Pietersen, Winters bosgezicht 1404
Johannes Pietersen, Winters bosgezicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Winters dorpsgezicht Laren/Blaricum 1403
Onduid.gesign., Winters dorpsgezicht Laren/Blaricum

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Wollhoff, Dorpsstraat 1399
Wollhoff, Dorpsstraat

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bertha Valkenburg, Schaapsherder 1397
Bertha Valkenburg, Schaapsherder

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Monogram H.J.G., Veen landschap 1396
Monogram H.J.G., Veen landschap

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
F. van Gaalen, Stilleven 1371
F. van Gaalen, Stilleven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Rosemary, Angora poes 1366
Rosemary, Angora poes

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Watermolen in bos 1365
Ongesigneerd, Watermolen in bos

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
E. van Os, Wintergezicht Laren 1351
E. van Os, Wintergezicht Laren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Dames met parasol bij zee 1347
Onduid. gesig., Dames met parasol bij zee

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Hollands landschap 1346
Onduid. gesig., Hollands landschap

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Bosgezicht met wandelaar 1344
Onduid. gesig., Bosgezicht met wandelaar

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Michel Seuphor, Abstract 1338
Michel Seuphor, Abstract

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Michel Seuphor, Abstract 1337
Michel Seuphor, Abstract

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x 20e Eeuw, Landschappen 1332
2x 20e Eeuw, Landschappen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
M. de Jongh, Rotterdams havengezicht 1331
M. de Jongh, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Monogram E.H., Strandgezicht 1328
Monogram E.H., Strandgezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
W.G. Hofker, Paardenkar aan het laden op kade 1325
W.G. Hofker, Paardenkar aan het laden op kade

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ingekleurde prent, Napoleon 1312
Ingekleurde prent, Napoleon

Resultaat:

100 EUR