Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
M. Ottee (Arnoud van Gilst), Brug bij Giethoorn 1192
M. Ottee (Arnoud van Gilst), Brug bij Giethoorn

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
D.P. van Lokhorst, Koeien bij drenkplaats 1193
D.P. van Lokhorst, Koeien bij drenkplaats

Resultaat:

130 EUR

J. A. Pireon, Boerderij met zandpad en hooimijten 1194
J. A. Pireon, Boerderij met zandpad en hooimijten
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Clemens Briels, Fantasie voorstelling 1195
Clemens Briels, Fantasie voorstelling

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
F.F. Vingerhoed, Stadsgezicht Enkhuizen 1196
F.F. Vingerhoed, Stadsgezicht Enkhuizen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Wim Bos, Platbodems met figuren op zee 1197
Wim Bos, Platbodems met figuren op zee

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Clara de Jong, Stilleven 1198
Clara de Jong, Stilleven

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Clara de Jong, Landschap met koeien 1199
Clara de Jong, Landschap met koeien

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Corneille, Vrouwen met paard en duif 1200
Corneille, Vrouwen met paard en duif

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Gotisch kerk-interieur 1201
Ongesigneerd, Gotisch kerk-interieur

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
A. Mortier, Wintergezicht 1202
A. Mortier, Wintergezicht

Resultaat:

100 EUR

W.J. v.d. Berghe, Herten bij avondlicht 1203
W.J. v.d. Berghe, Herten bij avondlicht
Startprijs 300 EUR
Onduidelijk, Damesportret 1204
Onduidelijk, Damesportret
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Art Deco dames portret 1205
Onduid. gesig., Art Deco dames portret

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Vrouw met koffiemolen 1206
Onduid. gesig., Vrouw met koffiemolen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Fr. Reijnders, Zuid-Nederlands dorpsgezicht 1207
Fr. Reijnders, Zuid-Nederlands dorpsgezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
L. Citroen, Stilleven 1208
L. Citroen, Stilleven

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Monogram H.R.,  Wintergezicht 1209
Monogram H.R., Wintergezicht

Resultaat:

60 EUR

Gerard Krol, Twentse boerderij 1210
Gerard Krol, Twentse boerderij
Startprijs 100 EUR
Verkocht
J. de Vos, Landschap met edelherten 1211
J. de Vos, Landschap met edelherten

Resultaat:

100 EUR

2x Paul Pennisi, 1212
2x Paul Pennisi,
Startprijs 150 EUR
Weber, Paardenkar op Rotterdamse kade 1213
Weber, Paardenkar op Rotterdamse kade
Startprijs 25 EUR
Riny Bus, Boten op de Wadden bij eb 1214
Riny Bus, Boten op de Wadden bij eb
Startprijs 250 EUR
Ger Meinema, Abstract landschap 1215
Ger Meinema, Abstract landschap
Startprijs 75 EUR
Hartmut Eing,  Fantasie voorstelling 1216
Hartmut Eing, Fantasie voorstelling
Startprijs 150 EUR
Haltmut Eing, Fantasie voorstelling 1217
Haltmut Eing, Fantasie voorstelling
Startprijs 150 EUR
Hartmut Eing, Fantasie voorstelling 1218
Hartmut Eing, Fantasie voorstelling
Startprijs 150 EUR
Henk ter Horst, Landschap 1219
Henk ter Horst, Landschap
Startprijs 100 EUR
Henk ter Horst, Abstract 1220
Henk ter Horst, Abstract
Startprijs 100 EUR
Lita van Engelenhoven, Stilleven 1221
Lita van Engelenhoven, Stilleven
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Volendamse haven 1222
Onduid. gesig., Volendamse haven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
M. de Jongere, Bomschuiten op strand 1223
M. de Jongere, Bomschuiten op strand

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
B. Brouwer, Figuur te paard op zandpad 1224
B. Brouwer, Figuur te paard op zandpad

Resultaat:

425 EUR

Ongesigneerd?, Stilleven 1225
Ongesigneerd?, Stilleven
Startprijs 250 EUR
Verkocht
S. Boogert?, Korhoenders 1226
S. Boogert?, Korhoenders

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Op de rug liggende kitten 1227
Onduid.gesign., Op de rug liggende kitten

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Piet de Haan, De kunst is lang - het leven is kort 1228
Piet de Haan, De kunst is lang - het leven is kort

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ongesigneerd? Herder met schapen 1229
Ongesigneerd? Herder met schapen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
J. Bricher, Hond op rotsen 1230
J. Bricher, Hond op rotsen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Kinderen spelen met hond 1231
Onduidelijk, Kinderen spelen met hond

Resultaat:

50 EUR

Onduidelijke signatuur, Erotische damesvoorstelling 1232
Onduidelijke signatuur, Erotische damesvoorstelling
Startprijs 180 EUR
C. Verschuur, Boerin met schapen 1233
C. Verschuur, Boerin met schapen
Startprijs 420 EUR
Verkocht
Jan Sluijters, Nadruk plakaat uit 1919 1234
Jan Sluijters, Nadruk plakaat uit 1919

Resultaat:

350 EUR

J.H. Weissenbruch, Landschap met boerderij 1235
J.H. Weissenbruch, Landschap met boerderij
Startprijs 1.600 EUR
Verkocht
B.W. de Bruyn, Schelpenvisser op strand 1236
B.W. de Bruyn, Schelpenvisser op strand

Resultaat:

100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Landschap met molen, rivier en boot 1237
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met molen, rivier en boot
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd, Stilleven met fruit 1238
Ongesigneerd, Stilleven met fruit
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Wim Bos, Rotterdams havengezicht 1239
Wim Bos, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
L. Kramer, Klipper bij avondlicht 1240
L. Kramer, Klipper bij avondlicht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
P. van de Hem, Herberg met feestende figuren 1241
P. van de Hem, Herberg met feestende figuren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Simon Balyon, Haarmühle 1242
Simon Balyon, Haarmühle

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Schouwstuk schilderij, Landschap 1243
Schouwstuk schilderij, Landschap

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Keith Haring, Dansende figuren 1244
Keith Haring, Dansende figuren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Stilleven met kittens 1245
Onduid. gesig., Stilleven met kittens

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
D. Holtman, Interieur met figuren 1246
D. Holtman, Interieur met figuren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Victor Simonin, Stilleven 1247
Victor Simonin, Stilleven

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Meta Plückebaum, Meisje met pop 1248
Meta Plückebaum, Meisje met pop

Resultaat:

150 EUR

Onduid. gesig., Stilleven 1249
Onduid. gesig., Stilleven
Startprijs 60 EUR
F. Cano, Landschap met huis 1250
F. Cano, Landschap met huis
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Arn. F., Watermolen in landschap 1251
Arn. F., Watermolen in landschap

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Arn. F., Schelpenvisser op strand 1252
Arn. F., Schelpenvisser op strand

Resultaat:

90 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Cavalerie in bergachtig landschap 1253
Onduidelijk gesigneerd, Cavalerie in bergachtig landschap
Startprijs 800 EUR
Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren 1254
Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren
Startprijs 70 EUR
Verkocht
2x Onduidelijk, 2x Landschap 1255
2x Onduidelijk, 2x Landschap

Resultaat:

40 EUR

Onduid. gesig., Traditionele dans 1256
Onduid. gesig., Traditionele dans
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Käthe Kollwitz, Moeder met kind 1257
Käthe Kollwitz, Moeder met kind

Resultaat:

300 EUR

A. van Wieringen, Konijnen in stal 1258
A. van Wieringen, Konijnen in stal
Startprijs 200 EUR
Anton v.d. Vet, Stilleven met boeddha 1259
Anton v.d. Vet, Stilleven met boeddha
Startprijs 70 EUR
Frits Gramberg, Amsterdam Nes 1260
Frits Gramberg, Amsterdam Nes
Startprijs 80 EUR
Anton v.d. Vet, Stilleven met jacobakan 1261
Anton v.d. Vet, Stilleven met jacobakan
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Onduid.gesign., Jager met jachthond 1262
Onduid.gesign., Jager met jachthond

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
F. Stöcker, Reeën in het bos 1263
F. Stöcker, Reeën in het bos

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
J.W. Schonnevelt Büchner, Stilleven 1264
J.W. Schonnevelt Büchner, Stilleven

Resultaat:

190 EUR

Anton Heyboer, Spetterkip 1265
Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 180 EUR
C. Kickert, Haven met kasteel en stoomboot 1266
C. Kickert, Haven met kasteel en stoomboot
Startprijs 150 EUR
Onduid. gesig., Bosven 1267
Onduid. gesig., Bosven
Startprijs 70 EUR
W.J. Pasman, Landschap met boerderij 1268
W.J. Pasman, Landschap met boerderij
Startprijs 100 EUR
H.J. Doodkorte, Hollands wintergezicht 1269
H.J. Doodkorte, Hollands wintergezicht
Startprijs 100 EUR
John Leenen, Boerderij in besneeuwd landschap 1270
John Leenen, Boerderij in besneeuwd landschap
Startprijs 100 EUR
Chris van Dijk, Strandgezicht met figuren 1271
Chris van Dijk, Strandgezicht met figuren
Startprijs 350 EUR
Verkocht
A. Torringa, Boerderij met waterput 1272
A. Torringa, Boerderij met waterput

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Sint Petersburg 1273
Ongesigneerd, Sint Petersburg

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Frans Hoos, Parkgezicht met gracht 1274
Frans Hoos, Parkgezicht met gracht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
J. Meerman, Skutsjes op meer 1275
J. Meerman, Skutsjes op meer

Resultaat:

150 EUR

2x Luigi Crosio, Twee prenten 1276
2x Luigi Crosio, Twee prenten
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Jo Kruyder-Bouman, Haven Koruiza 1277
Jo Kruyder-Bouman, Haven Koruiza

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
H.J. Rijkelijkhuizen, Hollands landschap 1278
H.J. Rijkelijkhuizen, Hollands landschap

Resultaat:

150 EUR

Riny Bus, Platbodem bij havenmonding 1279
Riny Bus, Platbodem bij havenmonding
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Thijs Buit, Abstract landschap 1280
Thijs Buit, Abstract landschap

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Thijs Buit, Oosters stadsgezicht 1281
Thijs Buit, Oosters stadsgezicht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Thijs Buit, Oosters landschap 1282
Thijs Buit, Oosters landschap

Resultaat:

150 EUR

Theo Kuijpers, Abstract 1283
Theo Kuijpers, Abstract
Startprijs 150 EUR
A.T. Blandfort, Frans stadsgezicht 1284
A.T. Blandfort, Frans stadsgezicht
Startprijs 100 EUR
Jacobus Doeser, Gemberpot met bloemen 1285
Jacobus Doeser, Gemberpot met bloemen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Wallaert, Bosgezicht 1286
Wallaert, Bosgezicht

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
W.F. Springer, Havengezicht met boten en figuren 1287
W.F. Springer, Havengezicht met boten en figuren

Resultaat:

425 EUR