Twee oude Frans porseleinen dekseldozen. Ovaal + eivormig. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Twee porseleinen Engelse Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Chinese dekselvaas. Tweede helft 20e eeuw. Floraal. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee delen Duits aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit; blauwe Rosenthal-Studio Line schaal en een onduidelijk gesigneerde oorvaas. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken bulldogs. Circa 1920. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken vazen met landschap/figuren/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Vier delen Hollands keramiek. Onder andere Porceleyne Fles schenkkan. Circa 1900. Mettlach Bonn, Jugendstil bord 'Morgenstond'. Delfts blauw. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Vier antieke Maastrichtse schotels. Circa 1900. Onder andere; Societé Ceramique + Petrus Regout. Afmeting: Ø 23- 37 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken vazen met floraal decor. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Vijf antieke Hollandse Fayence wandschotels. Circa 1900. Drie stuks Petrus Regout Maastricht Societé Ceramique. Twee stuks Royal Spinx Petrus Regout. Afmeting: Ø 23 - 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse handbeschilderde keramieken kastkommen met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Vijf delen Duits porselein. (1) Hutschenreuther schaal, Hohenberg Bavaria, circa 1920. (2) Drie Hutschenreuther wandschotels, circa 1980. (3) Eén KPM bord, circa 1900. Afmeting: 16 - 23 cm. In goede s...
Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi-stijl schotels. Baars/krab/geisha in tuin decor. Eén schotel chips. Afmeting: Ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Duits Dresden porselein. 20e Eeuw. (1) Opengewerkt handbeschilderd wandbord met geschilderd Zwinger-Kronentor. (2) Rookverdrijver met rode draak. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen figuren. (1) Gerold figurengroep, circa 1930 - 1950, drie zingende zusters. (2) Meisje in de kou, gemerkt V.D. met kroon. Chips bloemen. Afmeting: 14 - 19 cm. In redelijk/goede...
Antieke Rozenburg Den Haag keramieken geglazuurde vaas. Circa 1910. Nr. 355 + letters. Afmeting: H 13 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote aardewerken schaal met afbeelding van Hollands galjoen. Tweede helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: H 10 x Ø 38 cm. In goede staat.
Drie delen gesigneerd Hollands keramiek. Geglazuurd. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Vier figuren van keramiek. Gesigneerd Holland, Onder andere plateel. (1) figuur met kind, A.B.T.R. de eendracht. (2) Danseres, Koninklijke plateel, gelijmd. (3) Dame, hoofd gelijmd. (4) Figuur, memper...
Vier delen Hollands plateel. (1) grote schenkkan, Detail from Hydra about 650 B.C. (Louvre museum). Painter D. Voussilipoulos. (2) Twee kannen, Eljeco-Holland, circa 1900, één chip. (3) Modica Gouda k...
Drie delen Duits aardewerk. 1x Royal Porzellan K.P.M. vaas, circa 1950. Twee Villeroy & Boch Bonn vazen, circa 1900. Afmeting: H 22 - 24 cm. In goede staat.
Zes-delig antiek porseleinen tête à tête theeservies. Weense stijl. Vermoedelijk Thüringen. Alléén genummerd. Afmeting: 14 x 40 x 13 cm. In goede staat.
Porseleinen pronk/fruitschaal met bronzen voet en hengsel. Engelen decor. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 28 x 31 cm. In goede staat.
Acht oude/antieke keramieken (scherts) theekannen in kattenvorm. Eerste helft + tweede helft 20e eeuw. Divers. Chip mogelijk. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Lot van acht oude/antieke porseleinen figuren. 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 16 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 19e eeuwse kop en schotels. Circa 1840. Bestaande uit: Eén empire schotel + kop, goud sleets. En set Wallendorf? Twee keer haarlijn + chip. In redelijke staat. Afmeting: 5 - 10 cm.
19e Eeuws keramieken theeservies met chinoiserie decor. Acht-delig. Enkele beschadigingen. Afmeting: 10 - 25 cm. In redelijke staat.
Grote antieke platelen caché pot. Flora, Arnhem. Circa 1920. Haarlijnen bodem. Afmeting: H 23 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
21-Delig antiek Frans kinderservies. Decor Bardure. Circa 1880. Bestaande uit: twee tazza's, sauskom, drie ovale schalen, dekselterrine, zes ontbijtborden, acht soepborden. Afmeting: 14 - 21 cm. In go...
Twee grote Engelse Staffordshire porseleinen honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Zeven delen antiek Duits Villeroy & Boch aardewerk. Circa 1900. Bestaande uit: vier vazen + drie wandborden. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.
Belgisch, antiek Villeroy & Boch kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 31 - 44 cm. In goede staat.
Lot divers aardewerk/porselein (6x). 20e Eeuw. Onder andere: Herend mandje, Gouda Zenith wegwijzer paddenstoel, Delftse theezeef + bakje, Keulse bierpul, porseleinen koe en een hond (boxer). Afmeting:...
Lot van 28 oude tegels. 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 15 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollands 2-pas tegeltableau. Bijbelse voorstelling. Met neogotische notenhouten lijst. Gerestaureerd. Afmeting: H 22 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse terracotta tabakspot met rondom figuren/jager in bos voorstelling. Plus vijf pijpenkoppen. Monogram K.E. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Zes antieke tegels met figuren. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf polychrome Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Circa 1900. Met merktekens 'de Klaauw'. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Victoria Austria Jugendstil vazen. Circa 1900. Met vogel/goud decor. Chips bovenrand. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Gemerkt met Porseleyne Bijl. Floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Drie 17e eeuwse Delftse Fayence schotels. Bodemvondst. Uit een beerput in Den Haag. Restauraties. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Makkumer Fayence Tichelaar wandschotel met figuren in landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 39 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude porseleinen figuren. Eén van keramiek. Figuur met konijn beschadigd. Circa 1900. Vijf stuks tweede helft 20e eeuw. Onder andere twee boekensteunen, goed. Afmeting: 15 - 26 cm. In redelijk/goe...
Drie antieke terracotta figuren. 19e Eeuw. Bestaande uit: Rozensteker + figuur met vaasjes. Eén kleinere figuur minimale chips onderrand. Afmeting: H 21 - 25 cm. In goede staat.
Drie oude Frans porseleinen wapenschotels, waarvan één Limoges. Afmeting: Ø 24,5 - 25,5 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands plateel. Flora-Gouda. (1) Negroïde damesbuste. (2) Zilverreiger. Afmeting: H 23 - 24 cm. In goede staat.
Vier antieke bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Eén figuur chip (kraag). Afmeting: H 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Engelse Staffordshire porseleinen honden. Kleinere exemplaar haarscheur. Afmeting: 15 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Engelse porseleinen Staffordshire honden. Eén haarscheur. Afmeting: H 8 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke 14-delige porseleinen keukenset. Circa 1920. Enkele beschadigingen. Afmeting: 12 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf tegels. 60er-Jaren. Onder andere; 4-Pas tableau, figuren Semi Gress Italië + grote Duitse strijdwagen geglazuurde tegel, circa 1960. Afmeting: 20 - 59 cm. Minimale chips. In goede staat.
Lot divers aardewerk. Holland. Onder andere Petrus Regout, oud Delft/Ram et cetera. Afmeting: 7 - 38 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. Haarlijn + lichte randschade. Afmeting: Ø 25 - 26 cm.
Twee porseleinen figuren. Engelse-stijl. Varkens met biggen. 20e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse keramieken bokaalvazen met messing. Eén vaas voet verbogen + haarscheur. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 55 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Acht oude/antieke Hollandse keramieken wandborden betreffende het koningshuis. Afmeting: Ø 21 - 24 cm. In goede staat.
Twee grote bisquit porseleinen wijwater houders met engelen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 38 x 13 cm. In goede staat.
Gerestaureerde vroeg 19e eeuwse Imari porseleinen scheerbekken. Bloempot/paradijsvogel decor. Afmeting: H 8 x Ø 27 cm. In redelijke staat.
Duitse Schierholz porseleinen bonboniere met opgewerkte bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 8 x Ø 19 cm. In goede staat.
Drie Hollandse Fayence sier wandschotels. (1) Makkum, plooischotel. (2) Bord van Porceleyne Fles, chip. (3) Grote schotel, oud Delft, haarlijnen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 29 - 40 cm. In rede...
Grote 18e eeuwse Delftse polychrome Fayence schotel met chinoiserie decor. Randschade. Afmeting: Ø 30,8 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine 18e eeuwse polychrome Delftse plooischotel met ruiter-voorstelling. Gemerkt Z.S. Oude restauratie (gekramt). Afmeting: Ø 21,7 cm. In goede staat.
Grote Hollandse aardewerken spreukschotel. 'Hy, die als vriend hier binnen gaat, komt komt nooit te vroeg, maar steeds te laat'. Mogelijk Amstelhoek. Circa 1905. Eén chip. Afmeting: Ø 34,7 cm. In rede...
Oude majolica vaas met floraal/half naakte vrouw decor. Jugendstil. 20e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee porseleinen figuren. Augarten Wien. Circa 1920 - 1930. Gardist + dame. Dame mist hand. Afmeting: 10,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Delftse keramieken plaquette. Naar een schilderij van de Haagse schilder Louis Apol. Afmeting: H 28 x B 44 cm. In goede staat.
Twee porseleinen bloempotten met pagode figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 19 x 10 cm.In goede staat.
Vier diverse vrijmetselaar borden. Onder meer Kopenhagen. Plus twee polychrome Fayence + één maal Denemarken Copenhagen porcelain. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse majolica dekselpot met ranken en hanenkoppen gedecoreerd. Genummerd + gemerkt. Circa 1910. Chips. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke majolica piedestal met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Eén haarlijn bij voet. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antieke Delftse Fayence wandschotel 'het gesigt van de Haags poort tot Delft'. Gemerkt H. Circa 1900. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Samson dekselvaas op console. Met floraal decor en familiewapen en Foo-hond. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antiek Duits handbeschilderd Teplitz theeservies. Floraal/vlinder/kruisbes decor. Door Alfred Stellmacher. Jugendstil. Circa 1900. Bestaande uit: suiker-melk set, tien koppen + schotels. Twee restaura...
Set van vier 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. Gemerkt: de Bijl. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Antiek Engels eetservies met Egyptische-stijl decoratie. Circa 1888. Bestaande uit: twee opdien schalen, twee tazza's, twee sauskommen, twee ovale schalen + 74 borden. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede s...
Kapitale porseleinen schaal op messing voet. Imari-stijl. 21e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 44 cm. In goede staat.
26x Polychrome Hollandse 4-pas tegels. Floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Keramieken parapluhouder met elfen/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Twee Delftse fayence vazen met chinoiserie decor + bodemmerk B:P. 18e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Frans porseleinen theeservies met blindmerk. Goud/floraal decor. 19e Eeuw. Handbeschilderd. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, kom, twaalf kop + schotels. Top van deksels af + minimale beschadig...
Zuid Hollandse platelen kaketoe. Ontwerp Leen Muller, 1928. Art Deco. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap decor. Afmeting: H 26 - 35 cm. In goede staat.
Art Deco Velsen Holland keramieken bord. 152/6 B. Schilder V.V. Chip. Afmeting: Ø 19,7 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Schierholz porseleinen tafellamp met figuren en opengewerkte lampenkap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen tafelschaal met figuren en opgewerkte bloemen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 40 x Ø 25 cm. In goede staat.
Kapitale Delftse polychrome dekselvaas met floraal/tropische vogels decor. Bodemmerk + letters. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke porseleinen wandconsoles. Handbeschilderd met figuren, floraal en goud decor. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 24 x 25 x 18 cm. In goede staat.
Antiek 17-delig porseleinen K.P.M. theeservies. Kopenhagen Porcelain. Handbeschilderd, floraal/goud decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 28 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen vaas met floraal/goud decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Delftse Fayence jardinieres met figuren decor. Letters H.L. E. Afmeting: 15 x 12,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke drie-delige Duitse K.P.M. porseleinen theeset. Circa 1880 - 1900. Met blindmerk. Met handgeschilderd decor. Boerderij/hoenderhof + insecten op deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In goede s...
Twee delen antiek porselein. Onder meer; Figuren lampenvoet, Schierholz Duitsland, minimale beschadiging, circa 1920. Figurengroep Napels met kroon, schrijfveer beschadigd, groente in korf, chips. Afm...
Vier delen antiek Makkumer keramiek. Tichelaar. (1) klompje (2) bordje (3) schenkkan (chip) (4) schenkkan. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Porseleinen tafellamp met figuren. Met zwaardtekens, géén Meissen. Tweede helft 20e eeuw. Bakfout. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Hummel tafellamp. Jongen in appelboom met vogel. Circa 1960. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.