Oude Chinees houtgestoken kampferkist met landschap decor. Afmeting: 50 x 103 x 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Fries beschilderde houten turfbak. Floraal decor. Afmeting: 52 x 72 x 31 cm. In goede staat.
Kapstok in Thonet-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 197 cm. In goede staat.
Twee Indonesische houtgestoken (bijzet)tafels. Opklapbaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 75 cm. In goede staat.
Antieke kapstok + spiegel. Eikenhout. Neo renaissance. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 30 x 100 x 19 cm. / 60 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ovale tafel. Mahonie. Circa 1860. Blad vlekken. Afmeting: 65 x 83 x 115 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse ovale Engelse salontafel. Wortelnoten met floraal intarsia. Circa 1860. Afmeting: 75 x 118 x 89 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten penantkast met snekken. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 90 x 107 x 55 cm. In goede staat.
Noten + wortelfineer twee-deurs Gründerzeit kast. Circa 1880. Met zuilen en kapitellen. Afmeting: 194 x 122 x 68 cm. In goede staat.
50-er Jaren triplex archiefkast met rolluik. Afmeting: 106 x 44 x 35 cm. In goede staat.
Hoge witte commode met vijf lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 50 x 79 cm. In goede staat.
Twee bijzet/wijntafels. 1x Wortelnoten + 1x mahonie, met floraal intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x Ø 54 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten commode in barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 76 x 41 cm. In goede staat.
Notenhouten vitrinekast met zijkanten glas. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 173 x 55 x 34 cm. In goede staat.
Wortelnoten eettafel met extra blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x Ø 100 cm. / 78 x 100 x Ø 138 cm. In goede staat.
Twee bijzettafels. 1x Wortelnoten + 1x Oosters met marmeren blad. Afmeting: 47 - 53 cm. In goede staat.
Eiken schrijfbureau. Circa 1910. Met twee deurtjes + lade. Afmeting: 78 x 150 x 79 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten rococo-stijl tafel met snijwerk. Afmeting: 75 x 94 x 64 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil kinderspeelgoed miniatuur linnenkast met bamboe decor, spiegels + lade. Circa 1900. Afmeting: 57 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Mahoniehouten side table met twee lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 140 x 40 cm. In goede staat.
Italiaans ladenkastje. Floraal beschilderd + verguld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 45 x 30 cm. In goed staat.
Antieke Louis Seize-stijl bank met petit point stoffering. Circa 1900. Afmeting: 127 x 52 x 100 cm. In goede staat.
Mahoniehouten scheepstafel met messing hoekstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 53 x 53 cm. In goede staat.
Oude goudkleurige spiegel met ornamenten en facet geslepen glas. Afmeting: H 85 x B 65 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten penantkast. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 78 x 85 x 43 cm. In goede staat.
Mahoniehouten empire bank met velours bekleding. Circa 1820. Afmeting: 100 x 180 x 70 cm. In goede staat.
Hollands Willem III wortelnoten damesbureau met lades en binnenleven. Circa 1860. Afmeting: 108 x 83 x 45 cm. In goede ongerestaureerde staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 77 x 126 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten twee-deurs meidenkast met lade. Circa 1870. Afmeting: 152 x 104 x 44 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten spiegelbonheur. Twee-delig. Circa 1870. Afmeting: 167 x 95 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel. Circa 1870. Enkele vlekken. Afmeting: 76 x 80 x 77 cm. Verder in goede staat.
Hollandse geëboniseerde pander muziekkast met schappen en snijwerk (lyra). Circa 1880. Afmeting: 90 x 37 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten boeren biedermeier kast. Uitneembaar met schappen. Circa 1830. Afmeting: 204 x 135 x 52 cm. In goede staat.
Eikenhouten tafel met polychromie, ingelegd met Hollandse tegels. Vogel decor. Circa 1900. Afmeting: 57 x 91 x 51 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Louis Philippe spiegel. Circa 1800. Afmeting: H 116 x B 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken armleunstoel met mooie bruine lederen bekleding, leeuwen en ranken. Afmeting: 130 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Antiek Duitse notenhouten buffetkast. Gründerzeit. Circa 1880. Geen tussenstuk. Afmeting: 172 x 130 x 64 cm. In goede staat.
Antieke Franse jachtkast van eikenhout, met volle zuilen, ranken en dieren. Tussenstuk mist. Circa 1880. Afmeting: 203 x 138 x 54 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten theetafel met lade, etage en wielen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 81 x 77 x 47 cm. In goede staat.
Massief eiken linnenkast. Circa 1800. Twee-deurs, met binnenin vier vaste legplanken. Afmeting: 201 x 194 x 68 cm. In goede staat.
Antieke Duitse spiegel met console. Notenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 215 x 89 x 31 cm. In goede staat.
Vier eiken stoelen met lederen bekleding. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 97 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Antieke eiken kast. Gründerzeit. Circa 1880. Met snekken, lade + schappen. Uitneembaar. Afmeting: 195 x 135 x 46 cm. In goede staat.
Eikenhouten tafel met twaalf 19e eeuwse Hollandse bloemtegels. Afmeting: 24 x 44 x 58 cm. In goede staat.
Massief eiken empire kast. Circa 1800-1820. Met twee deuren en onderin twee lades. Koplijst mist. Afmeting: 225 x 185 x 68 cm. Verder in goede staat.
Antieke eikenhouten chaise longue met hekwerk en lichte stoffering. Circa 1900. Afmeting: 75 x 180 x 67 cm. In goede staat.
Prachtig Drents kabinet van eikenhout met volle zuilen, vergulde kapitellen en ringbeslag. Louis Seize. Circa 1800. Afmeting: 235 x 170 x 53 cm. In goede staat.