Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bibliotheektrap 4192
Bibliotheektrap

Resultaat:

70 EUR

Eiken barok secretaire 4193
Eiken barok secretaire
Startprijs 700 EUR
Ovale vossenkop-tafel 4195
Ovale vossenkop-tafel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Pronkkast 4196
Pronkkast

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Mahonie piedestal, H 101 4197
Mahonie piedestal, H 101

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Sofa in Louis Philippe-stijl 4198
Sofa in Louis Philippe-stijl

Resultaat:

350 EUR

Antieke Duitse buffetkast, 1910 4199
Antieke Duitse buffetkast, 1910
Startprijs 290 EUR
Sofa, 1860 4200
Sofa, 1860
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Twee Windsor armleunstoelen 4201
Twee Windsor armleunstoelen

Resultaat:

100 EUR

Antieke armleunstoel, 1880 4202
Antieke armleunstoel, 1880
Startprijs 200 EUR
Eiken drank/TV kast 4203
Eiken drank/TV kast
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Engelse salontafel 4204
Engelse salontafel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Fauteuil, 1870 4205
Fauteuil, 1870

Resultaat:

180 EUR

Eiken boekenkast met schrijfklep, 1910 4206
Eiken boekenkast met schrijfklep, 1910
Startprijs 150 EUR
Armleunstoel 4207
Armleunstoel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Spiegel met bol spiegelglas Ø 42 cm. 4208
Spiegel met bol spiegelglas Ø 42 cm.

Resultaat:

40 EUR

Mahonie wandkast, 1880 4209
Mahonie wandkast, 1880
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Buffetkast met glas-in-lood 4210
Buffetkast met glas-in-lood

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Vier lederen Fema Italy design stoelen 4211
Vier lederen Fema Italy design stoelen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Design tafel 4212
Design tafel

Resultaat:

50 EUR

Kunststof Ron Arad stoel 4213
Kunststof Ron Arad stoel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke Engelse boekenkast, 1900 4214
Antieke Engelse boekenkast, 1900

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Armleunstoel, 1930 4215
Armleunstoel, 1930

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Spiegel, 1920 4216
Spiegel, 1920

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Franse spiegel, 1900 4217
Franse spiegel, 1900

Resultaat:

150 EUR

Fries kabinet, 1800 4218
Fries kabinet, 1800
Startprijs 290 EUR
Verkocht
Engelse fauteuil, 1880 4219
Engelse fauteuil, 1880

Resultaat:

70 EUR

Eiken buffet, 1880 4220
Eiken buffet, 1880
Startprijs 190 EUR
Verkocht
Spiegel 4221
Spiegel

Resultaat:

50 EUR

19e Eeuwse Engelse eettafel 4222
19e Eeuwse Engelse eettafel
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Engelse ovale tafel, 1860 4223
Engelse ovale tafel, 1860

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engelse bijzettafel, 1860 4224
Engelse bijzettafel, 1860

Resultaat:

100 EUR

Mahonie kabinet, 1800 4225
Mahonie kabinet, 1800
Startprijs 900 EUR
Grote wandkast 4226
Grote wandkast
Startprijs 80 EUR
Kersen bijzettafel 4227
Kersen bijzettafel
Startprijs 100 EUR
Ronde tafel 4228
Ronde tafel
Startprijs 50 EUR
Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen 4229
Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Empire penantkast 4230
Empire penantkast

Resultaat:

300 EUR

Mahoniehouten penantkast 4231
Mahoniehouten penantkast
Startprijs 240 EUR
Kersen nachtkastje 4232
Kersen nachtkastje
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Tafeltje met moor 4233
Tafeltje met moor

Resultaat:

375 EUR

Wortelnoten vitrinekast, 1880 4234
Wortelnoten vitrinekast, 1880
Startprijs 380 EUR
Chinese hocker 4235
Chinese hocker
Startprijs 90 EUR
Eiken commode, 1860 4236
Eiken commode, 1860
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Engelse salontafel 4237
Engelse salontafel

Resultaat:

110 EUR

Hollandse porseleinkast 4238
Hollandse porseleinkast
Startprijs 750 EUR
Louis Seize commode, 1800 4239
Louis Seize commode, 1800
Startprijs 600 EUR
Spiegel met console 4240
Spiegel met console
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Hollandse kussenkast 4241
Hollandse kussenkast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Duitse broodspinde 4242
Duitse broodspinde

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Louis Seize kabinet 4243
Louis Seize kabinet

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Eiken Louis Seize kabinet 4244
Eiken Louis Seize kabinet

Resultaat:

300 EUR

Hollandse porseleinkast 4245
Hollandse porseleinkast
Startprijs 1.500 EUR
Dubbel gebogen secretaire 4246
Dubbel gebogen secretaire
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Ovale spiegel, 77 x 88 cm. 4247
Ovale spiegel, 77 x 88 cm.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
18e Eeuwse kussenkast 4248
18e Eeuwse kussenkast

Resultaat:

1.350 EUR

Eiken rolluikkastje 4249
Eiken rolluikkastje
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Biedermeier commode met spiegel 4250
Biedermeier commode met spiegel

Resultaat:

650 EUR

Eiken kapstok met snijwerk 4251
Eiken kapstok met snijwerk
Startprijs 140 EUR
Verkocht
18e Eeuwse kast 4252
18e Eeuwse kast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Marqueterie ingelegde commode 4253
Marqueterie ingelegde commode

Resultaat:

1.100 EUR

Mahonie nachtkastje, 1870 4254
Mahonie nachtkastje, 1870
Startprijs 70 EUR
Empire halspiegel 4255
Empire halspiegel
Startprijs 160 EUR
Verkocht
18e Eeuws barok secretaire 4256
18e Eeuws barok secretaire

Resultaat:

275 EUR

19e Eeuwse porseleinkast 4257
19e Eeuwse porseleinkast
Startprijs 1.400 EUR
Wortelnoten vitrine-opzetkast 4258
Wortelnoten vitrine-opzetkast
Startprijs 250 EUR
Hollandse bijbelkist met marqueterie 4259
Hollandse bijbelkist met marqueterie
Startprijs 300 EUR
Verkocht
17e - 18e Eeuws voorpaneel van een kist 4260
17e - 18e Eeuws voorpaneel van een kist

Resultaat:

140 EUR

Schwarzwalder piedestal 4261
Schwarzwalder piedestal
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Eiken commode,1880 4262
Eiken commode,1880

Resultaat:

100 EUR

Eiken vitrine 4263
Eiken vitrine
Startprijs 900 EUR
Drents schrijfkabinet 4264
Drents schrijfkabinet
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Engels cupboard 4265
Engels cupboard

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Trumeau met marmeren blad 4266
Trumeau met marmeren blad

Resultaat:

160 EUR

Mahonie linnen kabinet 4267
Mahonie linnen kabinet
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Antieke Franse vitrinekast, 1900 4268
Antieke Franse vitrinekast, 1900

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Engels kabinet 4269
Engels kabinet

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Engels schrijfbureau 4270
Engels schrijfbureau

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antiek barok secretaire 4271
Antiek barok secretaire

Resultaat:

225 EUR

Twee barok-stijl stoelen 4272
Twee barok-stijl stoelen
Startprijs 120 EUR
18e Eeuws Hollands kabinet, 1780 4273
18e Eeuws Hollands kabinet, 1780
Startprijs 500 EUR
18e Eeuws secretaire, 1760 4274
18e Eeuws secretaire, 1760
Startprijs 280 EUR
Paar antieke Engelse fauteuils 4275
Paar antieke Engelse fauteuils
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank 4276
Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank

Resultaat:

90 EUR

Franse linnenkast van kersenhout 4277
Franse linnenkast van kersenhout
Startprijs 275 EUR
Ovaal tafeltje 4278
Ovaal tafeltje
Startprijs 60 EUR
Twee zeldzame stoelen met intarsia 4279
Twee zeldzame stoelen met intarsia
Startprijs 450 EUR
Oorzetel 4280
Oorzetel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Twee spiegels 4281
Twee spiegels

Resultaat:

100 EUR

Dubbelgebogen mahonie bureau 4282
Dubbelgebogen mahonie bureau
Startprijs 700 EUR
Verkocht
18e Eeuws boeren kabinet 4283
18e Eeuws boeren kabinet

Resultaat:

300 EUR

Antieke vitrine opzet kast gemerkt Pander 4284
Antieke vitrine opzet kast gemerkt Pander
Startprijs 250 EUR
Antiek reissecretaire 4285
Antiek reissecretaire
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Antieke spiegel 4286
Antieke spiegel

Resultaat:

350 EUR

Renaissance linnenpers 4287
Renaissance linnenpers
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Wortelnoten Queen Anne bijzettafel 4288
Wortelnoten Queen Anne bijzettafel

Resultaat:

150 EUR