Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee tinnen kandelaren 2336
Twee tinnen kandelaren
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Twee bronzen kandelaren, H 40 cm. 2337
Twee bronzen kandelaren, H 40 cm.

Resultaat:

80 EUR

Twee bronzen kandelaren 2338
Twee bronzen kandelaren
Startprijs 150 EUR
Vuurvergulde hanglamp 2339
Vuurvergulde hanglamp
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Antieke tinnen Rembrandt kan 2340
Antieke tinnen Rembrandt kan

Resultaat:

400 EUR

Bronzen bureau kalender 2341
Bronzen bureau kalender
Startprijs 200 EUR
Antieke staande petroleumlamp, H 69 cm. 2342
Antieke staande petroleumlamp, H 69 cm.
Startprijs 120 EUR
Antieke Muller Freres hanglamp 2343
Antieke Muller Freres hanglamp
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Antieke hangtelefoon, 1900 2344
Antieke hangtelefoon, 1900

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Majolica hangpetroleumlamp 2345
Majolica hangpetroleumlamp

Resultaat:

40 EUR

Twee albasten reliëf objecten 2346
Twee albasten reliëf objecten
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antieke Engelse humidor 2347
Antieke Engelse humidor

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Twee grote kandelaren 2348
Twee grote kandelaren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Schwarzwalder humidor, 1880 2349
Antieke Schwarzwalder humidor, 1880

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke bronzen hanglamp, 1930 2350
Antieke bronzen hanglamp, 1930

Resultaat:

50 EUR

Drie oude kristallen lampen 2351
Drie oude kristallen lampen
Startprijs 80 EUR
Twee tafellampen in zuilvorm 2352
Twee tafellampen in zuilvorm
Startprijs 40 EUR
Set tafellampen met kap 2353
Set tafellampen met kap
Startprijs 75 EUR
Franse stickbarometer 2354
Franse stickbarometer
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke stickbarometer 2355
Antieke stickbarometer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot Chinees tin (6x) 2356
Lot Chinees tin (6x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Twee marmeren vazen 2357
Twee marmeren vazen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Petroleumlampen, 1880 2358
2x Petroleumlampen, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Petroleumlampen, 1900 2359
2x Petroleumlampen, 1900

Resultaat:

100 EUR