51. Januariveiling 2022

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

Drie delen antiek snijwerk 2183
Drie delen antiek snijwerk
Startprijs 80 EUR
Globe 2187
Globe
Startprijs 80 EUR
Gestoken Chinees paneel 2237
Gestoken Chinees paneel
Startprijs 80 EUR
Drie oude kristallen lampen 2351
Drie oude kristallen lampen
Startprijs 80 EUR
Antieke petroleumlamp, H 63 cm. 2076
Antieke petroleumlamp, H 63 cm.
Startprijs 90 EUR
Antieke theestoof, 1900 2031
Antieke theestoof, 1900
Startprijs 100 EUR
2 Antieke olielampen, 1920 2078
2 Antieke olielampen, 1920
Startprijs 100 EUR
Wandkandelaren + kroonluchter 2111
Wandkandelaren + kroonluchter
Startprijs 100 EUR
Twee wandconsoles 2152
Twee wandconsoles
Startprijs 100 EUR
Decoratieve miniatuur koets 2257
Decoratieve miniatuur koets
Startprijs 100 EUR
Antieke bronzen vijzel 2270
Antieke bronzen vijzel
Startprijs 100 EUR
Dekseldoos 2330
Dekseldoos
Startprijs 100 EUR
Franse stickbarometer 2354
Franse stickbarometer
Startprijs 100 EUR
Twee speculaasplanken 2172
Twee speculaasplanken
Startprijs 120 EUR
Twee plaquettes 2332
Twee plaquettes
Startprijs 120 EUR
Antieke staande petroleumlamp, H 69 cm. 2342
Antieke staande petroleumlamp, H 69 cm.
Startprijs 120 EUR
Antieke figuurlijke tafelschaal 2012
Antieke figuurlijke tafelschaal
Startprijs 130 EUR
Groot tuinbeeld van putti met rozen, H 67 cm. 2289
Groot tuinbeeld van putti met rozen, H 67 cm.
Startprijs 130 EUR
Oude Philips luidspreker, 1930 2304
Oude Philips luidspreker, 1930
Startprijs 140 EUR
Antiek Engels meetinstrument, 1900 2329
Antiek Engels meetinstrument, 1900
Startprijs 140 EUR
Drie Hollandse 17e eeuwse antiquarische boeken 2141
Drie Hollandse 17e eeuwse antiquarische boeken
Startprijs 150 EUR
Verzamelalbum met 31 diverse munten 2162
Verzamelalbum met 31 diverse munten
Startprijs 150 EUR
Kleine model koets 2254
Kleine model koets
Startprijs 150 EUR
Drie-delig haardstel 2274
Drie-delig haardstel
Startprijs 150 EUR