19e Eeuws Schwarzwald/Forrest Noir wandsnijwerk van notenhout met eend/konijn decor. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
19e Eeuws Schwarzwald/Forrest Noir wandsnijwerk van notenhout met fruit en vogel decor. Afmeting: 54 cm.
Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw. 19e Eeuw. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.
Twee wandlampen in Art Deco-stijl. Glas + messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 49 x 22 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen petroleumlamp met koperen monturen (later geëlektrificeerd). Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Twee prachtige grote antieke Franse cassolettes van marmer. Met verguld brons en ramskoppen. Circa 1900. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten dienblad met intarsia. Steenbokken + ranken voorstelling. Duitsland. Circa 1860. Krimpnaad. Afmeting: 56 x 74 cm. In goede staat.
Grote vergulde bronzen kaarskandelaar met bloemen en draken. Frankrijk. 19e Eeuw. Afmeting: H 56 x Ø 35 cm. In goede staat.