Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Copier cactuspot, 1930 5500
Antieke Copier cactuspot, 1930

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
H.. Valkenburg, Wintergezicht Oosterpark 1169
H.. Valkenburg, Wintergezicht Oosterpark

Resultaat:

800 EUR

Drie antieke Chinese vazen 7355
Drie antieke Chinese vazen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chinese penselenbeker 7299
Chinese penselenbeker

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
6-Pas tegeltableau 6168
6-Pas tegeltableau

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 18 cm. 7256
Chinese vaas, H 18 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (16x) 6156
Lot antieke tegels (16x)

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuwse tegels (26 st.) 6123
Lot 18e eeuwse tegels (26 st.)

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Delftse theebus 6142
Delftse theebus

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
W. de Zwart, Landschap 1411
W. de Zwart, Landschap

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Familie Verte borden Ø 22 cm. 7033
Zes 18e eeuwse Familie Verte borden Ø 22 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Groot Perzisch kleed 280 x 392 cm. 4504
Groot Perzisch kleed 280 x 392 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Vier-delig 18e euws Chinees Imari kaststel, H 13 - 17 cm. 7145
Vier-delig 18e euws Chinees Imari kaststel, H 13 - 17 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese kopjes 7003
Drie 18e eeuwse Chinese kopjes
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Zilveren visschep 20
Zilveren visschep

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke karabijn WO I 2709
Antieke karabijn WO I

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee Familie Rose vazen, H 24 cm. 7005
Twee Familie Rose vazen, H 24 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
4-Delige antiquarische boekenset Singraven 2140
4-Delige antiquarische boekenset Singraven

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Zilveren specerijen set 56
Zilveren specerijen set

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7277
Lot Chinees porselein

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Chinese dekseldoos 7243
Chinese dekseldoos

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Rosé gouden armband met bollen 542
Rosé gouden armband met bollen

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese penselenpot 7240
Chinese penselenpot

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Staande Chinese lamp, 18e eeuw 7006
Staande Chinese lamp, 18e eeuw

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Oude kinderstoel 4084
Oude kinderstoel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Lot diverse munten 2158
Lot diverse munten

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 12 cm. 7369
Chinese kom Ø 12 cm.

Resultaat:

3.250 EUR

Chinese Kang Xi vaas 7319
Chinese Kang Xi vaas
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese pijpvaas, H 36 cm. 7203
Chinese pijpvaas, H 36 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (26 st.) 6062
Lot antieke tegels (26 st.)

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Grote Herend bokaalvaas, H 38 cm. 6005
Grote Herend bokaalvaas, H 38 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
J. Mankes, zilver wiandotte 1103
J. Mankes, zilver wiandotte

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Zilveren lepels en vorken, Georg Jensen 14
Zilveren lepels en vorken, Georg Jensen

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 18 cm. 7586
Chinese vaas, H 18 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinees bord in bloemvorm Ø 24,2 cm. 7384
Chinees bord in bloemvorm Ø 24,2 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (8x) 7104
Lot Chinees porselein (8x)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 22,7 cm. 7021
18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 22,7 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (30 st.) 6070
Lot antieke tegels (30 st.)

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Drie delen Delfts, Porceleyne Fles 6051
Drie delen Delfts, Porceleyne Fles

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen fontein 2242
Bronzen fontein

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Munten verzameling 2160
Munten verzameling

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Uniek boek W.H.Dingeldein 1938 2141
Uniek boek W.H.Dingeldein 1938

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
H.W. Veenendaal, Boerderij met kippen 1155
H.W. Veenendaal, Boerderij met kippen

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Klaas Bernink, Besneeuwd landschap met boerderij 1070
Klaas Bernink, Besneeuwd landschap met boerderij

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Russisch ikoon 1041
Russisch ikoon

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Witgouden armband, Fope 507
Witgouden armband, Fope

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Schildpad brillenkoker met goud 190
Schildpad brillenkoker met goud

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grote Chinese dekseldoos 7566
Grote Chinese dekseldoos

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (15x) 7522
Lot Chinees porselein (15x)

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese pijpfles, H 21 cm. 7392
Chinese pijpfles, H 21 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Drie delen Kang Xi porselein 7356
Drie delen Kang Xi porselein

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Opaline bokaal 5520
Opaline bokaal

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen varken 5039
Bronzen varken

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
19e Eeuws Frans schrijfbureau 4169
19e Eeuws Frans schrijfbureau

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Wortelnoten secretaire 4075
Wortelnoten secretaire

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Twee bewerkte schelpen 2175
Twee bewerkte schelpen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Witgouden armband met diamant, bol, Fope 714
Witgouden armband met diamant, bol, Fope

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Witgouden armband, bol, met harthanger 545
Witgouden armband, bol, met harthanger

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Twee Familie Rose borden Ø 23,2 cm. 7437
Twee Familie Rose borden Ø 23,2 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Chinese kopjes 7305
Vijf 18e eeuwse Chinese kopjes

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese penselenpot op vergulde bronzen voet 7073
Chinese penselenpot op vergulde bronzen voet

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 23 cm. 7034
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 23 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Lot van 16 tegels 6073
Lot van 16 tegels

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot tegels (36 st.) 6071
Lot tegels (36 st.)

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Lot tegels (25 st,) 6069
Lot tegels (25 st,)

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (7x) 6066
Lot antieke tegels (7x)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot tegels (25 st.), Bloempot 6064
Lot tegels (25 st.), Bloempot

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zeer groot Perzisch kleed, 300 x 400 cm. 4507
Zeer groot Perzisch kleed, 300 x 400 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zeer groot Perzisch kleed, 314 x 422 cm. 4502
Zeer groot Perzisch kleed, 314 x 422 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Pronkkast met intarsia 4028
Pronkkast met intarsia

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antieke vrijslinger 3512
Antieke vrijslinger

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouden 300 gulden munt, Ned. Antillen 2157
Gouden 300 gulden munt, Ned. Antillen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot zilveren munten 2152
Lot zilveren munten

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Perzische dekseldoos 2067
Perzische dekseldoos

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
H. Endlich, (Jan Knikker), Dorpsgezicht met gracht 1322
H. Endlich, (Jan Knikker), Dorpsgezicht met gracht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Jomboir, Stilleven 1259
Jomboir, Stilleven

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
6 Zilveren lepels en 6 vorken 53
6 Zilveren lepels en 6 vorken

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren boulloir 1
Zilveren boulloir

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zeer grote Kang Xi schotel Ø 39 cm. 7826
Zeer grote Kang Xi schotel Ø 39 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Familie Rose kom 7745
Familie Rose kom

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Lot Chinees (17x) 7708
Lot Chinees (17x)

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7495
Lot Chinees porselein

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte knobbelvaas, H 27 cm. 7296
Chinese Familie Verte knobbelvaas, H 27 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese plaquette 7275
Chinese plaquette

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zes antieke Chinese vazen H 9 - 22 cm. 7218
Zes antieke Chinese vazen H 9 - 22 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese schenkkan 7175
Chinese schenkkan

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Majolica zuil 6197
Majolica zuil

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Hollands 6-pas tegeltableau 6107
Hollands 6-pas tegeltableau

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels 6065
Lot antieke tegels

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Rorstrand Sweden theeservies 6028
Rorstrand Sweden theeservies

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt, 288 x 190 cm. 4516
Perzisch tapijt, 288 x 190 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zeer groot Perzisch kleed, 274 x 387 cm. 4500
Zeer groot Perzisch kleed, 274 x 387 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Eiken nachtkast, 1800 4229
Eiken nachtkast, 1800

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Mahoniehouten piedestal 4127
Mahoniehouten piedestal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Engelse commode 4081
Engelse commode

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Wortelnoten secretaire 4062
Wortelnoten secretaire

Resultaat:

200 EUR