Lot 19e eeuwse tegels met floraal decor. 20 Stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen diepe schotel met krab en baars decor. Beschadigd. Afmeting: 5 x Ø 27,5 cm. In matige staat.
Franse boulle-stijl klokkast met marqueterie, bronzen versieringen en floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 22 cm./198 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam decor met herten. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japans porseleinen vazen. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: H 9 - 26 cm. In goede staat.
Twee werken van Mart Kempers. 1978. 1924 - 1993. Lithografie op papier. Dijk en Dijk-woning. Afmeting: H 25 x B 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen censer met draken decor en craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 10 cm. In goede staat.
Zilveren Zeeuwse gesp, 833/000, gecontourneerde gesp gemaakt uit filigrain met knoppen. 2 Knoppen ontbreken, verder in goede staat. 11x6cm. totaal ca 43 gram. In goede staat.