Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
George Seveau, Kerk in Parijs 1197
George Seveau, Kerk in Parijs

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Vuurvergulde Franse pendule, 1820 3510
Vuurvergulde Franse pendule, 1820

Resultaat:

1.500 EUR

Twee Chinese Cheng Lung wijnkoelers 7110
Twee Chinese Cheng Lung wijnkoelers
Startprijs 2.000 EUR
5-Delig Chinees Imari kaststel 7103
5-Delig Chinees Imari kaststel
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
Franse vuurvergulde pendule, 1820 3503
Franse vuurvergulde pendule, 1820

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden 7096
Twee Chinese borden

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Twee antieke Duitse poppen 3019
Twee antieke Duitse poppen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Chinese kop/schotels 7832
Twee Chinese kop/schotels

Resultaat:

225 EUR

Japanse School, Geisha in interieur 1161
Japanse School, Geisha in interieur
Startprijs 100 EUR
Zes Chinese Imari borden Ø 18 cm. 7060
Zes Chinese Imari borden Ø 18 cm.
Startprijs 400 EUR
Anton Heyboer, Danseres 1154
Anton Heyboer, Danseres
Startprijs 175 EUR
Twee Chinese Familie Rose borden Ø 20 - 28 cm. 7796
Twee Chinese Familie Rose borden Ø 20 - 28 cm.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Drie delen Chinees porselein 7053
Drie delen Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hollandse School, Bosgezicht met sprokkelvrouwen 1147
Hollandse School, Bosgezicht met sprokkelvrouwen

Resultaat:

200 EUR

4 Zakhorloges 744
4 Zakhorloges
Startprijs 150 EUR
Dameshorloge emaille/parels 737
Dameshorloge emaille/parels
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Vier 17e - 18e eeuwse Kang Xi borden Ø 15,5 cm. 7010
Vier 17e - 18e eeuwse Kang Xi borden Ø 15,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Gouden ring met oud diamant 730
Gouden ring met oud diamant
Startprijs 90 EUR
Kang Xi theebus met zilverwerk 7789
Kang Xi theebus met zilverwerk
Startprijs 500 EUR
Drie 18e eeuwse Chinese kopjes 7003
Drie 18e eeuwse Chinese kopjes
Startprijs 200 EUR
Twee Chinese vazen, H 25,5 cm. 7782
Twee Chinese vazen, H 25,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Lot Hummel borden etc. 6233
Lot Hummel borden etc.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Perzische kruithoorn 2716
Perzische kruithoorn

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke karabijn WO I 2709
Antieke karabijn WO I

Resultaat:

425 EUR